فیلمسازان به دلیل قانون سقط جنین در ایالت، تولید را از آرکانزاس خارج کردند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک شرکت تولید فیلم در واکنش به تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده در ماه گذشته مبنی بر لغو رو در مقابل وید، که اکنون به قانون سقط جنین در ایالت تحت رهبری جمهوری‌خواهان اجازه می‌دهد تا اجرا شود، از آرکانزاس نقل مکان می‌کند.

FOX 16 در لیتل راک گزارش داد که فیلم “اریک لارو” اکنون به جای آن در کارولینای شمالی فیلمبرداری می شود، جایی که سقط جنین هنوز با برخی محدودیت ها قانونی است.

قانون ماشه آرکانزاس تقریباً تمام سقط جنین ها را در این ایالت ممنوع می کند و در موارد تجاوز و زنای با محارم استثنا قائل نمی شود. قانون فقط در مواقعی این عمل را مجاز می‌داند که برای نجات جان مادر در شرایط اضطراری پزشکی ضروری باشد.

این قانون برای پزشکانی که سقط جنین انجام می دهند، جرم محسوب می شود و مجازات آن تا ۱۰۰۰۰۰ دلار یا ۱۰ سال زندان یا هر دوی آنها است. این محدودیت بیماران سقط جنین را هدف قرار نمی دهد.

بررسی کننده واقعیت WAPO می گوید که اثبات داستان بایدن از کودک قربانی تجاوز جنسی که برای سقط جنین مسافرت می کند، «بسیار دشوار» است.

فعالان پس از واژگونی Roe v. Wade در روز جمعه 24 ژوئن 2022 به دادگاه عالی هجوم آوردند. (فاکس نیوز دیجیتال/لیزا بناتان)

فعالان پس از واژگونی Roe v. Wade در روز جمعه ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲ به دادگاه عالی هجوم آوردند. (فاکس نیوز دیجیتال/لیزا بناتان)
(فاکس نیوز دیجیتال/لیزا بناتان)

از سوی دیگر، در کارولینای شمالی، سقط جنین حتی پس از حکم دادگاه عالی نیز قانونی است. با این حال، یک قانون ایالتی که قبلاً در دادگاه مسدود شده بود، می‌تواند سقط جنین را پس از ۲۰ هفته بارداری ممنوع کند.

و ایالت در حال حاضر محدودیت‌هایی برای سقط جنین دارد، از جمله یک دوره انتظار اجباری سه روزه قبل از انجام عمل، ممنوعیت استفاده از تله مدیسین برای تجویز داروی سقط جنین و این الزام که بیمار باید ابتدا قبل از انجام سونوگرافی انجام شود. سقط جنین

تظاهرات راهپیمایی سقط جنین زنان در نزدیکی کاخ سفید فشار می آورد برای انجام بیشتر

اعتراض مردم در مورد سقط جنین، جمعه، 24 ژوئن 2022، در مقابل دادگاه عالی واشنگتن.

اعتراض مردم در مورد سقط جنین، جمعه، ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲، در مقابل دادگاه عالی واشنگتن.
(AP Photo/Steve Helber)

قوانین آرام‌تر سقط جنین در کارولینای شمالی، آن را به مقصدی جذاب‌تر برای تهیه‌کنندگان «اریک لارو»، اقتباسی از نمایشنامه‌ای با همین نام، تبدیل کرد. این نمایشنامه توسط برت نئوو نوشته شد و در سال ۲۰۰۲ در تئاتر A Red Orchid در شیکاگو به نمایش درآمد.

بازیگر مایکل شانون در 11 دسامبر 2016 در سانتا مونیکا، کالیفرنیا، ایالات متحده، به بیست و دومین دوره جوایز سالانه انتخاب منتقدان رسید. رویترز/ دنی مولوشوک

بازیگر مایکل شانون در ۱۱ دسامبر ۲۰۱۶ در سانتا مونیکا، کالیفرنیا، ایالات متحده، به بیست و دومین دوره جوایز سالانه انتخاب منتقدان رسید. رویترز/ دنی مولوشوک

این نمایشنامه در واکنش به تیراندازی دسته جمعی در دبیرستان کلمباین در کلرادو در سال ۱۹۹۹ ساخته شد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مایکل شانون، بازیگر، اولین کارگردانی خود را با این فیلم انجام خواهد داد، فیلمی که مادر مرد مسلح ۱۷ ساله‌ای را دنبال می‌کند که سه تن از همکلاسی‌هایش را به ضرب گلوله به قتل رساند و به چگونگی کنار آمدن مردم با تروما می‌پردازد.