فوتبال ملی آمریکا توافقنامه تاریخی دستمزد برابر را در واشنگتن دی سی امضا کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

نمایندگان تیم‌های ملی مردان و زنان ایالات متحده روز سه‌شنبه قراردادهای چانه‌زنی جمعی تاریخی را با US Soccer امضا کردند و رسماً یک مبارزه طولانی و گاهی سخت بر سر دستمزد برابر را پایان دادند.

فدراسیون در ماه مه اعلام کرد که توافقات جداگانه ای با اتحادیه های بازیکنان در مورد قراردادهایی که تا سال ۲۰۲۸ اعتبار دارند، منعقد کرده است.

قراردادهای جدید شامل ساختار پرداخت یکسان برای حضور و پیروزی در مسابقات، تقسیم درآمد و توزیع عادلانه جوایز جام جهانی است.

پس از بازی دوستانه زنان مقابل نیجریه در آئودی فیلد در واشنگتن، با مارتی والش، وزیر کار در میان حاضران، مراسم امضای قرارداد برگزار شد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

اعضای فوتبال ایالات متحده و انجمن بازیکنان تیم ملی زنان ایالات متحده پس از امضای یک توافق نامه دسته جمعی مبنی بر دستمزد برابر بین تیم های ملی فوتبال مردان و زنان در آئودی فیلد، 6 سپتامبر 2022، در واشنگتن دی سی، پیراهن دستمزد برابر را به دست می گیرند.

اعضای فوتبال ایالات متحده و انجمن بازیکنان تیم ملی زنان ایالات متحده پس از امضای یک توافق نامه دسته جمعی مبنی بر دستمزد برابر بین تیم های ملی فوتبال مردان و زنان در آئودی فیلد، ۶ سپتامبر ۲۰۲۲، در واشنگتن دی سی، پیراهن دستمزد برابر را به دست می گیرند.
(Ira L. Black/Corbis/Getty Images)

“من باید به همه کسانی که درگیر هستند، تیم ملی زنان و PA (انجمن بازیکنان)، تیم ملی مردان و PA آنها، و همه در US Soccer احترام زیادی بگذارم. افراد زیادی بودند که کمک کردند، که کارساز بود. سیندی پارلو کون، رئیس فوتبال ایالات متحده، که خودش بازیکن سابق تیم ملی است، گفت: با هم برای تحقق این امر. و بدون اینکه مردان به داخل بپرند و با دستمزد برابر سوار شوند، از خط عبور نمی کند.»

پس از سال‌ها تلاش برای پرداخت و رفتار عادلانه، زنان آمریکایی در سال ۲۰۱۹ شکایتی علیه تبعیض جنسیتی فدرال علیه فوتبال ایالات متحده ارائه کردند. این شکایت توجه بین‌المللی را به خود جلب کرد و طرفداران را بر آن داشت تا زمانی که ایالات متحده در فینال جام جهانی زنان برنده شد، شعار «پرداخت برابر» سر دهند. فرانسه.

بازیکنان زن آمریکایی کت و شلوار مقابل فوتبال آمریکا را به قیمت ۲۴ میلیون دلار تسویه حساب می کنند

در ماه فوریه، دو طرف این دعوا را حل و فصل کردند و US Soccer با پرداخت ۲۴ میلیون دلار به زنان موافقت کرد. اما این توافق منوط به دستیابی به توافقات جدید کاری با هر دو تیم بود.

این مردان تحت شرایط CBA بازی می کردند که در دسامبر ۲۰۱۸ منقضی شده بود. CBA زنان در پایان مارس منقضی شد، اما مذاکرات پس از حل و فصل شکایت ادامه یافت.

نقطه گیر در مذاکرات، جوایز جام جهانی بود که بر اساس میزان پیشرفت یک تیم در معتبرترین تورنمنت فوتبال است. در حالی که زنان ایالات متحده در صحنه بین‌المللی با عناوین متوالی جام جهانی موفق بوده‌اند، تفاوت در جوایز فیفا به این معنی است که آنها به مراتب کمتر از برندگان مردان به خانه برده‌اند. زنان آمریکایی برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۹ ۱۱۰۰۰۰ دلار پاداش دریافت کردند. مردان آمریکایی اگر در سال ۲۰۱۸ برنده می شدند، ۴۰۷۰۰۰ دلار دریافت می کردند.

کریستال دان، مرکز، یک قرارداد جمعی را امضا می کند که حقوق برابر برای تیم های ملی فوتبال مردان و زنان ایالات متحده را در آئودی فیلد در 6 سپتامبر 2022 در واشنگتن دی سی ارائه می کند.

کریستال دان، مرکز، یک قرارداد جمعی را امضا می کند که حقوق برابر برای تیم های ملی فوتبال مردان و زنان ایالات متحده را در آئودی فیلد در ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی ارائه می کند.
(تیم نواچوکو/گتی ایماژ)

اتحادیه‌ها موافقت کردند که پرداخت‌های فیفا برای جام جهانی مردان در اواخر سال جاری و جام جهانی زنان سال آینده و همچنین برای تورنمنت‌های ۲۰۲۶ و ۲۰۲۷ را یکسان کنند.

از آنجایی که بازیکنان تیم ملی مردان در حال حاضر در لیگ حضور دارند، CBA توسط مدیر اجرایی USNSTPA مارک لوینستاین امضا شد. بازیکنان زن کریستال دان، بکی ساوربرون و سام میویس نیز به همراه مدیر اجرایی USWNTPA بکا روکس قرارداد امضا کردند.

فیفا به دنبال این است که جام جهانی را یک روز زودتر آغاز کند

ساوربرون به جمعیت خطاب کرد.

“می خواهم از همه شما بچه ها برای حمایت، همه پست های رسانه های اجتماعی، پیام های حمایتی، شعارهای “پرداخت برابر” در زمان های واقعا خنده دار، که در بازی های ما ظاهر می شوید تشکر کنم. شما بچه ها تفاوت را ایجاد می کنید، و شما واقعاً، واقعاً بهترین طرفداران جهان هستند.”

اعضای فوتبال ایالات متحده، انجمن بازیکنان تیم ملی زنان ایالات متحده و دیگر شخصیت‌های برجسته پس از امضای توافق‌نامه‌ای دسته جمعی که در آن دستمزد برابر برای تیم‌های ملی فوتبال مردان و زنان در آئودی فیلد در ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ در واشنگتن دی‌سی به‌دست می‌آید، عکس می‌گیرند.

اعضای فوتبال ایالات متحده، انجمن بازیکنان تیم ملی زنان ایالات متحده و دیگر شخصیت‌های برجسته پس از امضای توافق‌نامه‌ای دسته جمعی که در آن دستمزد برابر برای تیم‌های ملی فوتبال مردان و زنان در آئودی فیلد در ۶ سپتامبر ۲۰۲۲ در واشنگتن دی‌سی به‌دست می‌آید، عکس می‌گیرند.
(تیم نواچوکو/گتی ایماژ)

بازیکنان سابق کریستین لیلی، برایانا اسکوری و لوری لیندزی نیز پس از شکست ۲-۱ آمریکا از نیجریه در مراسم حضور داشتند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

با پذیرفته شدن CBAs، یک قاضی فدرال در ماه اوت تایید اولیه را برای حل و فصل داد. جلسه استماع نهایی آن برای دسامبر تعیین شده است.