فلوریدا AG تابلوی اطلاعات نادرست “غیرقانونی” را پاره کرد: زمان “مشکوک” پس از خرید ایلان ماسک توییتر


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اشلی مودی گفت: “زمان بندی واقعا مشکوک است” با اعلام هیئت اطلاعات نادرست DHS درست پس از خرید توییتر توسط ایلان ماسک. دادستان کل فلوریدا روز جمعه به “Fox & Friends First” پیوست تا به مشکل دولت بایدن در تشکیل هیئت اطلاعات نادرست برای سرکوب “اطلاعات غلط” رسیدگی کند.

۲۰ ایالت تحت رهبری جمهوری خواهان اقدام قانونی علیه DHS را تهدید کردند، خواستار انحلال هیئت ضد اطلاعات “UN-American” شدند

اشلی مودی: هر روز شاهد گام دیگری از سوی این دولت هستیم که پوچ تر، آشکارا غیرقانونی می شود و آدم را به التماس وا می دارد. بعدش چی؟ اینها چیزهایی است که ما در کوبای کمونیستی یا ونزوئلا مادورو می بینیم، جایی که شما در حال بستن هر دیدگاه مخالف هستید. و ما می دانیم که این به چه معناست، اگرچه مایورکاس برای تعریف این اطلاعات مشکل داشت. ما می دانیم که این به چه معناست، زیرا شخصی که آنها مسئول این کار قرار داده اند، گفته است، خوب، اساساً این جمهوری خواهان هستند که “نااطلاع دهنده” هستند. بنابراین، این هر چیزی است که با این دولت فوق العاده غیرمسئولانه و نالایق مخالف است. بنابراین این تکان دهنده است. و این سوال را مطرح می کند که در ادامه چیست. … و با توجه به اینکه ایلان ماسک پلتفرم توییتر آنها را که در آن سعی می کنند روایت را کنترل کنند، از بین برده است، زمان واقعا مشکوک است.

ویدیوی کامل را در زیر تماشا کنید: