فعالان سیاسی انجیلی گسترش رای دهندگان اسپانیایی و سیاهپوست را به عنوان “تغییرگر بازی” در میان دوره ای و ۲۰۲۴ تحت فشار قرار می دهند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

آلودا کینگ، یکی از حامیان ترامپ و خواهرزاده مارتین لوتر کینگ جونیور، شنبه به جمعی از فعالان سیاسی مسیحی گفت که این دموکرات‌ها هستند که به دنبال تقسیم و جداسازی آمریکایی‌ها بر اساس رنگ پوست هستند.

از سال ۲۰۲۰، چندین انتخابات اولیه و ویژه تغییری را در وفاداری تاریخی جمعیتی رای دهندگان اسپانیایی به دموکرات ها نشان داده است. با این حال، در کنفرانس راه به سوی اکثریت ائتلاف ایمان و آزادی در آخر هفته، مسیحیان انجیلی پیروز شدند که رای دهندگان اقلیت بیشتری در سال های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۴ به جمهوری خواهان رأی خواهند داد.

اهمیت تغییر احتمالی رأی دهندگان سیاه پوست و لاتین تبار به راست در انتخابات میان دوره ای نامشخص است، اما به گفته رهبران انجیلی، جنبش محافظه کار غیرقابل انکار در جوامع اقلیت در حال رشد است.

نیلسا آلوارز، مدیر بخش توسعه اسپانیایی اسپانیایی ائتلاف ایمان و آزادی، در یک میزگرد شنبه گفت: “خدا در جامعه اسپانیایی تبارها حرکت می کند و به همین دلیل است که آنها به سمت راست حرکت می کنند.”

ائتلاف ایمان و آزادی به شدت به سمت جذب گروه های اقلیت، از جمله آمریکایی های اسپانیایی تبار و سیاهپوست متمایل شده است. هدف ایجاد یک ائتلاف محافظه‌کار طرفدار خانواده و حامی زندگی متنوع‌تر است و کنفرانس جاده به اکثریت این فشار را در راه‌اندازی آن در هتل و مرکز کنفرانس وسیع گیلورد اوپریلند منعکس کرد.

فعالان انجیلی سلطه ترامپ بر جمهوری خواهان را تقویت می کنند

برای رسیدن به سالن اصلی، بازدیدکنندگان کنفرانس باید از ردیفی از درها عبور می کردند که وقتی باز می شد، هر کدام داستان یا تجربه یک خانواده مهاجر را به نمایش می گذاشت. این نمایش توسط Stand Together اجرا شد، پروژه ای که توسط چارلز کخ، چارلز کخ، اعطای بخش آزادی خواه آغاز شد، که در سال های اخیر به دنبال رویکردی کمتر تفرقه برانگیز به سیاست، سرمایه گذاری زیادی در گسترش اسپانیایی ها انجام داده است.

رالف رید، بنیانگذار و رئیس Faith and Freedom روز جمعه در کنفرانس با تبلیغ از ۱۵۰۰ کشیش و فعال اسپانیایی که برای این رویداد ثبت نام کرده اند، به خبرنگاران گفت: “ما روی جامعه اسپانیایی تبار به عنوان یک تغییر دهنده واقعی بازی در سال های ۲۲ و ۲۴ بسیار متمرکز هستیم.”

نمایش درب در کنفرانس جاده به اکثریت در نشویل، تنسی.

نمایش درب در کنفرانس جاده به اکثریت در نشویل، تنسی.
(اخبار فاکس)

رید گفت که پیش از انتخابات میان‌دوره‌ای نوامبر در مناطقی مانند فلوریدا، آریزونا و نوادا، ۲۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ رای‌دهنده اسپانیایی تبار در ایالت‌های میدان نبرد کلیدی خواهد رسید، و همچنین درایوهای ثبت نام رای‌دهندگان در جوامع لاتین تبار راه اندازی خواهد شد.

رید گفت: “هدف ما در دهه های آینده ایجاد یک جنبش واقعاً چند نژادی، چند قومیتی و مبتنی بر ایمان است که موقعیت جمعیتی جنبش ما را در دهه های آینده تغییر دهد.” و من فکر می کنم که موفق خواهیم شد. دموکرات ها و چپ ها بی اندازه به ما کمک می کنند.

ماریا سالازار، نماینده تازه‌کار جمهوری‌خواه از فلوریدا، پرونده علیه دموکرات‌ها را این‌گونه بیان کرد: «آن‌ها از سوسیالیست‌ها قدیس‌هایی ساخته‌اند، یک مراسم مقدس از فرهنگ لغو».

در حالی که جمهوری‌خواهان به دنبال پیروزی میان‌دوره‌ای اکثریت هستند، لاتینی‌ها از دموکرات‌ها جدا شدند

رید گفت که حداقل ۳۰ درصد از جامعه اسپانیایی تبار و حداقل یک چهارم رای دهندگان سیاهپوست با پیام محافظه کارانه در مورد حقوق والدین، بازگشت به هنجارهای جنسیتی، علیه “بیداری” و در مورد مسائل طرفدار زندگی طنین انداز خواهند شد.

نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد که بیشتر اسپانیایی‌ها (۴۸%) به عنوان دموکرات‌ها (۴۸%) نسبت به جمهوری‌خواهان (۲۳%) شناخته می‌شوند، اگرچه در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰، ۳۰٪ از رای دهندگان اسپانیایی تبار در میامی به ترامپ علیه بایدن رای دادند، در حالی که ۹٪ به ترامپ در برابر هیلاری کلینتون رای دادند.

دورنمای پیروزی بر جوامع اسپانیایی تبار، که بسیاری از آنها مهاجر هستند، فراتر از امتیازات انتخاباتی، برای جناح راست جذاب است. نیکی هیلی، سفیر سابق سازمان ملل متحد، در سخنرانی خود در کنفرانس پنجشنبه با ابراز تاسف از ضعف عشق به آمریکا گفت: “مهاجران قانونی این روزها نسبت به اکثر آمریکایی ها میهن پرست تر هستند.”

کنفرانس جاده به اکثریت در گیلورد اوپریلند، نشویل.

کنفرانس جاده به اکثریت در گیلورد اوپریلند، نشویل.
(اخبار فاکس)

حال و هوای یک کنفرانس مسیحی محافظه کار این است که تغییر رأی دهندگان سیاه پوست به راست در امتداد خطوط مذهبی انجیلی فعال سیاسی حرکت می کند. به گفته برخی از سخنرانان، موانع گزارش شده برای رای دهندگان اقلیت اسپانیایی یا سیاهپوست برای حمایت از جمهوری خواهان – به ویژه نژادپرستی گزارش شده از رئیس جمهور دونالد ترامپ و محافظه کاران – صرفاً یک دروغ است.

لین پاتون، یکی از اعضای سازمان حمایت از آمریکای صلح آمیز ترامپ، در جریان هیئتی متشکل از فعالان محافظه‌کار سیاه‌پوست، با نقل قول از انجیل متی، گفت: «شما می‌توانید درخت را از روی میوه‌ای که به بار می‌آورد قضاوت کنید».

این هیئت شامل، از جمله، بروس لوول، مشاور سابق مدیریت کسب و کار کوچک، نماینده بایرون دونالدز، آر-فلا، و استلا ایمانوئل جنگجوی کووید-۱۹ بود.

پاتون گفت: «دولت ترامپ بیش از هر چیز دیگری برای پیشبرد جوامع سیاه‌پوست و قهوه‌ای ثمر داد.

به گفته پارت اسمیت، کشیش مرکز عبادت اکثریت بلک وینیگز در آتلانتا، جوامع سیاه پوست در عمق خود محافظه کار هستند، اما او هنوز در متقاعد کردن اطرافیان خود برای رای دادن به جمهوری خواهان مشکل دارد.

تحلیلگر ام‌اس‌ان‌بی‌سی: دموکراسی‌ها باید رای دهندگان اقلیت را «از جهنم بترسانند» که «ما دموکراسی خود را از دست خواهیم داد».

اکثریت جماعت اسمیت معتقدند ترامپ و جمهوری خواهان در کنار آنها نیستند.

اسمیت به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «این نادانی است، اما آن‌ها فکر می‌کنند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، قبل از سخنرانی در کنفرانس جاده ای به اکثریت، جمعه، 17 ژوئن 2022، در نشویل، تن، با حامیان خود صحبت می کند. (AP Photo/Mark Humphrey)

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، قبل از سخنرانی در کنفرانس جاده ای به اکثریت، جمعه، ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲، در نشویل، تن، با حامیان خود صحبت می کند. (AP Photo/Mark Humphrey)

اسمیت افزود: «ما به خانواده به‌عنوان هسته‌ای نگاه می‌کنیم و تقریباً در حال ربوده شدن است».

اما با “ایدئولوژی لیبرال که تلاش می کند جوامع ما را مختل و فاسد کند و بر جوامع ما غلبه کند”، اسمیت می بیند که تغییری در راه است.

همسر اسمیت، آندریا اسمیت، گفت که قبلا سیاه پوستان آمریکایی به کلیسا می رفتند، اما او شاهد کاهش است.

آندریا اسمیت گفت: «من فکر می‌کنم مردم برای داشتن یک زندگی واقعی آمریکایی متوجه می‌شوند، ما به این ارزش‌های محافظه‌کارانه نیاز داریم که برگردند: خانواده، کار سخت، اولویت دادن به خدا».

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ملیسا تیت که در کنفرانس ۲۰۲۱ جاده به اکثریت سخنرانی کرد، در رویداد سال ۲۰۲۲ شرکت کرد تا در پانل‌ها شرکت کند و کتاب خود “امتیاز انتخاب” را تبلیغ کند، به فاکس نیوز گفت که پیام‌های محافظه‌کارانه را در مورد رشد در جامعه سیاه پوستان می‌بیند – به ویژه سازمان‌هایی مانند بنیاد شبکه جهانی زندگی سیاه‌پوستان اهمیت دارد “به عنوان جبهه‌ای برای چپ‌ها و سازمان‌های جمع‌آوری سرمایه در معرض دید عموم قرار گرفته است.”

تیت گفت: «من می بینم که افراد زیادی هستند که شروع به بیدار شدن می کنند و می دانند که این روایتی است که برای منافع سیاسی مورد استفاده قرار می گیرد.