فعالان انجیلی سلطه ترامپ بر حزب جمهوری خواه را تقویت می کنند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

آیا کسی دوست دارد که من برای ریاست جمهوری نامزد شوم؟ رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ از جمعیت هزاران نفری در گوشه کوچکی از هتل کاخ گیلورد اوپریلند در نشویل پرسید.

بیشتر، هرچند نه همه، تماشاگران برق‌گرفته در حالی که ترامپ از صحنه پرتو می‌تابید، برای تشویق ایستادند.

رالف رید، بنیانگذار ائتلاف ایمان و آزادی، که این رویداد را سازماندهی کرد، به خبرنگاران گفت که او “مثل پرتو لیزر” در میان دوره ای ۲۰۲۲ متمرکز است. اما در روز دوم کنفرانس جاده اکثریت، با سخنرانی اصلی ترامپ که بار دیگر به نامزدی احتمالی او برای نامزدی حزب جمهوری خواه اشاره کرد، سال ۲۰۲۴ در آن روز فرا رسید.

رید گفت که تسلط ترامپ بر جناح مسیحی انجیلی حزب جمهوری خواه صرفاً به این دلیل قوی است که ترامپ به آنچه رای دهندگان می خواستند گوش داد و به وعده های خود عمل کرد.

ترامپ در ژانویه منفجر شد. ۶ کمیته، مایک پنس در سخنرانی با گروه های مسیحی انجیلی

رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در کنفرانس جاده ای به اکثریت جمعه، 17 ژوئن 2022، در نشویل، تن سخنرانی می کند.

رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در کنفرانس جاده ای به اکثریت جمعه، ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲، در نشویل، تن سخنرانی می کند.
(عکس AP/مارک همفری)

رید گفت: ائتلاف رای دهندگان انجیلی “در مورد اینکه آیا شما یک پیر در کلیسای آنها خواهید بود یا نه یا در بهشت ​​پذیرفته خواهید شد رای نمی دهند – زیرا فقط خدا این را می داند.”

به گفته رید، رای‌دهنده مسیحی قلب سیاستمدار را قضاوت نمی‌کند، اما مشخص می‌کند که آیا موضع یک سیاستمدار با موضع آنها همخوانی دارد و ارزیابی می‌کند که آن سیاستمدار چقدر به وعده‌هایش عمل کرده است. برای بسیاری، ترامپ تنها رئیس‌جمهوری است که به تعهدات خود در قبال زندگی، امنیت مرزی و سیاست‌های طرفدار اسرائیل عمل کرده است.

برای ترامپ، سال ۲۰۲۴ متفاوت از باخت او در سال ۲۰۲۰ به نظر نمی رسد.

ترامپ در طول سخنرانی ۹۰ دقیقه‌ای خود بارها به انتخابات ۲۰۲۰ و ادعاهای بی‌پشتیبانی خود مبنی بر تقلب گسترده در تقریباً هر سطح از عملیات رای‌گیری در ایالت‌هایی که شکست خورده اشاره کرد.

و ترامپ دقایقی را صرف انتقاد از آنچه در مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق می‌دانست، بزدلانه می‌داند.

کنفرانس جاده به اکثریت در گیلورد اوپریلند، نشویل

کنفرانس جاده به اکثریت در گیلورد اوپریلند، نشویل
(اخبار فاکس)

ترامپ در مورد تایید نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، وظیفه ای که بر عهده معاون رئیس جمهور است، گفت: مایک پنس فرصتی برای عالی شدن داشت. ترامپ علناً از پنس خواست تا از تایید نتایج خودداری کند تا مجالس ایالتی را وادار به بررسی نتایج انتخاباتی که هر ایالت ارائه کرده است، کند. ترامپ گفت، اما پنس “شجاعت عمل را نداشت”.

پنس در مرکز خشم جنبش Stop the Steal برای ریاست بر صدور گواهینامه کنگره در انتخابات قرار دارد. در کنفرانس جاده به اکثریت در سال ۲۰۲۱، پنس زمانی که روی صحنه رفت هو شد (رید مخالفت کرد که این یک احساس گسترده بود و فقط تعداد انگشت شماری از تماشاگران را هو کردند).

و همانطور که کمیسیون ۶ ژانویه بارها در جلسات استماع این هفته تکرار کرده است، برخی از پسران مغرور و حامیان ترامپ که به ساختمان کنگره هجوم بردند احساساتی مانند “آویز کردن مایک پنس” را ابراز کردند.

رید که دوست صمیمی پنس است، گفت که در زمان حضور در کاخ سفید شاهد اختلاف نظر بسیاری از روسای جمهور با رؤسای جمهور شماره دو خود بوده است. رید گفت: «آنها یک اختلاف نظر دارند که در ملاء عام مطرح شده است.

انتخابات ۲۰۲۲ در صدر دستور کار کنفرانس محافظه کار اجتماعی قرار دارد، اما سال ۲۰۲۴ دور از کانون توجه نیست

تعدادی از شرکت کنندگان در کنفرانس جاده به اکثریت به فاکس نیوز گفتند که اگرچه ترامپ نامزد بالقوه حزب جمهوری خواه برای ریاست جمهوری در سال ۲۰۲۴ است، اما همچنان پنس را دوست دارند.

“[Pence] گفت که دقت لازم را انجام داد و به قانون و نحوه اعمالش نگاه کرد. من معتقدم که به همین دلیل او این انتخاب را انجام داد – نمی‌توانم بگویم که او یک ترسو است.”

با این حال، روزالز، که برای گروه مدافع محافظه‌کاران لاتین برای تنسی کار می‌کند و کاندیدای هیئت مدرسه در شهرستان رادرفورد است، معتقد است که در انتخابات ۲۰۲۰ “بی‌نظمی‌هایی” وجود داشته است. اگرچه او پنس و همچنین ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا را که یکی از رقبای احتمالی نامزدی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری است، دوست دارد، ترامپ مورد علاقه اوست.

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا ایالات متحده در کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار (CPAC) در اورلاندو، فلوریدا، ایالات متحده در 24 فوریه 2022 صحبت می کند.

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا ایالات متحده در کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار (CPAC) در اورلاندو، فلوریدا، ایالات متحده در ۲۴ فوریه ۲۰۲۲ صحبت می کند.
(رویترز/اکتاویو جونز)

روزالس گفت: ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم که همه چیز چگونه رخ می دهد.

راهنمای هیچ‌سواری برای نقشی که معاون رئیس‌جمهور در تأیید صلاحیت‌های کالج انتخاباتی ایفا می‌کند

به عنوان گروهی از مسیحیان قوی معتقد به کتاب مقدس، شرکت کنندگان در کنفرانس و سخنرانان رویدادهای سیاسی را با متون مقدس مرتبط می کنند – با مقایسه مکرر ترامپ با پادشاهان و قهرمانان کتاب مقدس.

پائولا کین وایت، مشاور معنوی ترامپ، طی سخنرانی خود در جمع مردم، مقایسه ترامپ با پادشاه دیوید را تکرار کرد، کسی که ملت اسرائیل را به پیروزی بر دشمنان اورشلیم هدایت کرد و در متون مقدس “مردی بر اساس قلب خدا” خوانده می شود.

وایت گفت، ترامپ مانند دیوید نمی‌ترسد که مردان دیگر چه کاری می‌توانند با او انجام دهند، اما «استقامت ذهنی و روحیه‌ای دارد و توانایی مقاومت در برابر سختی و فشار شدید را دارد».

به طور کلی، به نظر نمی رسد که انتخابات ۲۰۲۰، شورش های کنگره و وضعیت دموکراسی کانون توجه ائتلاف انجیلی باشد که در جاده اکثریت نمایندگی می شود.

تیم “اقتصاد، امنیت ملی و همچنین امنیت عمومی همیشه در رأس هر سلسله مراتب سیاسی رای دهندگان قرار دارند، و ما در هر سه جبهه، از نظر امنیت عمومی، امنیت ملی و اقتصادی با چالش هایی روبرو هستیم.” رئیس، مدیر اجرایی ائتلاف ایمان و آزادی، قبل از کنفرانس به فاکس نیوز گفت.

رید پیشنهاد کرد که استراتژی حزب دموکرات در تمرکز بر ۶ ژانویه با جلسات استماع کمیته در تابستان امسال نتیجه معکوس خواهد داشت.

ترامپ با ژانویه تماس گرفت ۶ شنیدن «کاملاً پارتیزان»، می‌گوید ایوانکا «چک کرده است»

رید گفت: “به نظر من شما با صحبت در مورد موضوعاتی که رای دهندگان به آنها اهمیت می دهند، در انتخابات پیروز می شوید و رای دهندگان به شما می گویند: اقتصاد، تورم، قیمت های بالا، زنجیره تامین، قیمت گاز.”

کمیته ۶ ژانویه که شامل دو جمهوری خواه به نام های لیز چنی از وایومینگ و آدام کینزینگر از ایلینویز است، ادعا می کند که ترامپ از حمله به ساختمان کنگره دفاع می کند و نقش او به خشونت دامن می زند و خطری برای خود دموکراسی است. .

رئیس بنی تامپسون، خانم مرکزی، در کنار نماینده زوئی لوفگرن، نماینده کالیفرنیا، سمت چپ، و نایب رئیس لیز چنی، از ایالت ویو، در حالی که کمیته مجلس در حال تحقیق در مورد حمله 6 ژانویه است، بیانیه ای ارائه می کند. کنگره ایالات متحده اتهامات تحقیر آمیزی را علیه مشاوران سابق دونالد ترامپ، پیتر ناوارو و دان اسکاوینو در پاسخ به امتناع آنها از اجرای احضاریه ها در ساختمان کنگره در واشنگتن، دوشنبه، 28 مارس 2022 آغاز کرد.

رئیس بنی تامپسون، خانم مرکزی، در کنار نماینده زوئی لوفگرن، نماینده کالیفرنیا، سمت چپ، و نایب رئیس لیز چنی، از ایالت ویو، در حالی که کمیته مجلس در حال تحقیق در مورد حمله ۶ ژانویه است، بیانیه ای ارائه می کند. کنگره ایالات متحده اتهامات تحقیر آمیزی را علیه مشاوران سابق دونالد ترامپ، پیتر ناوارو و دان اسکاوینو در پاسخ به امتناع آنها از اجرای احضاریه ها در ساختمان کنگره در واشنگتن، دوشنبه، ۲۸ مارس ۲۰۲۲ آغاز کرد.
((AP Photo/J. Scott Applewhite))

رید گفت، اما اگر زمانی که گاز به ازای هر گالن ۶ دلار می‌افزاید، این مورد اهمیتی ندارد، دموکرات‌ها ممکن است از انتخابات میان دوره‌ای صرف نظر کنند و برای کمپین ۲۰۲۴ علیه ترامپ مهمات آماده کنند. اما او فکر می کند که این نیز نتیجه معکوس خواهد داشت.

تنها کاری که آنها ممکن است انجام دهند همان کاری است که در سه استیضاح انجام دادند و او را بیشتر به یک شهید در میان محافظه کاران و جمهوری خواهان تبدیل کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

برایان کریسپ که به همراه همسر و پسرش از شمال جورجیا به کنفرانس آمده بود، گفت که اگر ترامپ نامزد ریاست جمهوری شود، به ترامپ رای می‌دهد، اما همچنین با علاقه دسانتیس را تماشا می‌کند.

آنچه کریسپ می‌خواهد این است که جمهوری‌خواهانی که در سال ۲۰۲۲ و پس از آن پیروز می‌شوند، “به کارهایی که ترامپ آغاز کرده است ادامه دهند. چه رئیس‌جمهور باشد و چه نباشد بعد از سال ۲۰۲۴ به کار خود ادامه دهد.”