فرماندار کریستی نوم می‌گوید که او برای محافظت از «شیوه زندگی» ما در برابر «تخمین» دولت بایدن مبارزه می‌کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پیش از انتخابات مقدماتی داکوتای جنوبی، کریستی نوم، فرماندار جمهوری خواه می گوید که متعهد به مبارزه برای حفظ شیوه زندگی ایالت خود در برابر «تسلط بیش از حد» دولت از سوی دولت بایدن در ورزش دختران، مدارس، و حتی اینکه آیا آنها می توانند در کوه راشمور آتش بازی داشته باشند، مبارزه می کند. در روز چهارم ژوئیه

نوم در مصاحبه ای با فاکس نیوز دیجیتال گفت مطمئن است که بر بسیاری از سیاست های دولت بایدن پیروز خواهد شد، از جمله پیشنهادی که می تواند بودجه برنامه ناهار مدرسه را برای مناطقی که مردان بیولوژیک را از رقابت در تیم های دخترانه منع می کند، منع کند.

نوم گفت: “آنچه برای من نگران کننده است این است که آنها می خواهند ببینند این نوع دستور کار پیش می رود و واضح است که مردم داکوتای جنوبی این کار را نمی کنند.” و این یکی از دلایلی است که فکر می‌کنم برای من مهم است که کارم را انجام دهم و مطمئن شوم که از شیوه زندگی خود محافظت می‌کنم و همچنین از عدالت در ورزش دختران در ایالت خود محافظت می‌کنم.

نوم تهدید کرد که اگر وزارت کشاورزی (USDA) با راهنمایی هایی که می تواند بودجه برنامه ناهار را از مدارسی که قوانین شمول تراجنسیتی را که شامل دسترسی ورزشکاران تراجنسیتی به تیم های ورزشی با هویت جنسیتی خود هستند، رعایت نمی کنند، شکایت کند.

NOEM لایحه ممنوعیت مشارکت فراجنسیتی در ورزش دختران را امضا کرد

USDA در ۵ مه اعلام کرد که بودجه تغذیه از طریق برنامه کمک تغذیه تکمیلی (SNAP) با اصول گنجاندن ترنسجندرهای دولت بایدن مرتبط خواهد بود، که بیان می کند «کودکان باید بتوانند بدون نگرانی در مورد اینکه آیا از دسترسی به دستشویی محروم می شوند یا خیر، یاد بگیرند. ، رختکن یا ورزش های مدرسه.”

سرویس غذا و تغذیه USDA (FNS) گفت که ایالت‌ها و سازمان‌های محلی دریافت‌کننده بودجه برای کمک‌های غذایی “باید ادعاهای تبعیض بر اساس هویت جنسیتی یا گرایش جنسی را بررسی کنند. این سازمان‌ها همچنین باید سیاست‌های عدم تبعیض و علائم خود را به‌روزرسانی کنند تا ممنوعیت‌هایی علیه آن درج شود. تبعیض بر اساس هویت جنسی و گرایش جنسی».

نوم و دیگران بر این باورند که راهنمایی‌ها می‌تواند به این معنا باشد که دولت فدرال بودجه برای وعده‌های غذایی مدارس را از داکوتای جنوبی که قانونی دارد مردان بیولوژیکی را که به‌عنوان تراجنسیتی شناخته می‌شوند از شرکت در تیم‌های ورزشی دختران محدود می‌کند، متوقف می‌کند.

والدین فعال می‌گویند که مدیر بایدن، برای تحمیل سیاست‌های فراجنسیتی، پول ناهار مدرسه را «گروگان» نگه می‌دارد

نوم به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «به معنای واقعی کلمه، چیزی که آنها می‌گویند این است که غذا را از بشقاب‌های بچه‌های ما برمی‌دارند، ما با برنامه‌های لیبرال آنها مطابقت نداریم.» “و برای ما در داکوتای جنوبی، این همیشه یک مسئله اساسی انصاف بوده است. ما فقط معتقدیم که فقط دختران باید برای ورزش دختران برنامه ریزی کنند و می خواهیم به زنان جوان خود فرصتی بدهیم تا موفق شوند و در ورزش در یک زمین بازی برابر رقابت کنند. این وضعیت واقعاً غم انگیز است که توسط دولت به گلوی ما فشار می آورد.»

نوم گفت: «این یک تجاوز بیش از حد به دولت فدرال است که قبلاً در این مسیر رفته بودیم.

نوم از موفقیت دولتش در پیوستن به دعوی قضایی علیه دستور دولت بایدن مبنی بر اینکه مشاغل بزرگ از کارمندان خود در برابر کووید-۱۹ واکسینه می‌شوند، حمایت کرد. دادگاه عالی اوایل سال جاری حکم واکسن را لغو کرد و نوم اصرار دارد که اگر ایالت او از دولت به دلیل سیاست ناهار مدرسه شکایت کند، آنها برنده خواهند شد.

فرماندار داکوتای جنوبی، کریستی نوم، در جریان کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار CPAC که در هیلتون آناتول در 11 ژوئیه 2021 در دالاس، تگزاس برگزار شد، صحبت می کند.

فرماندار داکوتای جنوبی، کریستی نوم، در جریان کنفرانس کنش سیاسی محافظه کار CPAC که در هیلتون آناتول در ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۱ در دالاس، تگزاس برگزار شد، صحبت می کند.
(براندون بل/گتی ایماژ)

“این دقیقاً همان مسیری است که من در این موقعیت طی خواهم کرد. اگر جو بایدن این مقررات را ارائه دهد که بگوید مردان بیولوژیک باید در ورزش های دخترانه در ایالت های ما بازی کنند، من او را یک بار دیگر به دادگاه فدرال خواهم برد و می دانیم که ما نوئم گفت: “قامت خواهد داشت و بدیهی است که موفق هم خواهد شد.”

نوم که به دنبال انتخاب مجدد برای دومین بار به عنوان فرماندار است، پس از تیراندازی های گسترده در اووالد، تگزاس و بوفالو، نیویورک، تلاش بایدن برای تصویب قانون کنترل اسلحه را نیز هدف قرار داد. نوم گفت: “من فکر می کنم همه سوال اشتباهی می پرسند. آنها باید در مورد علت این مشکل گفتگوی صادقانه داشته باشند – و این اسلحه نیست، سلامت روان است.”

نوم گفت که بخش بزرگی از مسائلی که منجر به تیراندازی های دسته جمعی می شود، خانواده های از هم پاشیده هستند.

نوم گفت: “ما کشوری داریم که به والدین اجازه داده پدر و مادر نباشند. مردم به جای گذراندن وقت با آنها، فرزندان خود را در مقابل بازی های ویدئویی و با تلفن قرار دهند.” “من فقط معتقدم که قوانین بیشتر و مقررات بیشتر در مورد متمم دوم ما واقعاً به وضعیت بحرانی واقعی نمی پردازد. آنچه در حال رخ دادن است این است که مردم را به منابع و کمک هایی که در هنگام برخورد با یک موضوع بهداشت روانی نیاز دارند جلب می کند.” “او ادامه داد.

نوم که عصر روز سه‌شنبه با استیو هاگارد رئیس مجلس ایالتی برای نامزدی حزب جمهوری‌خواه برای فرمانداری روبرو می‌شود، همچنین در شکایت از خدمات پارک‌های ملی برای اجازه آتش‌بازی در کوه راشمور برای ۴ ژوئیه شرکت دارد. ، دی سی، در حالی که رویداد ما را انکار می کند. امسال، به نظر می رسد که آنها قصد دارند همین کار را انجام دهند.” Noem در یک خبر در ماه مارس گفت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نوم به فاکس نیوز دیجیتال گفت: “آنها به معنای واقعی کلمه قوانین فدرال را نادیده می گیرند تا داکوتای جنوبی را مجازات کنند، بنابراین به همین دلیل آنها را به چالش می کشم.” من معتقدم که حتی دولت فدرال باید قوانینی را که ما در این کشور داریم رعایت کند.»

اما سوابق نوئم موضوع اصلی انتخابات برای هاگارد است. هاگارد گفت: “فرماندار اکنون نزدیک به چهار سال است که آنجا بوده و مشکلات حل نشده است.” ما برخی از باندها را می بینیم. ما برخی از واکنش های زانو تند را می بینیم، اما راه حل جامعی برای مشکلات نمی بینیم.”