فرماندار کتی هوچول در آستانه انتخابات میان‌دوره‌ای در حالی که رقابت با نماینده لی زلدین سخت‌تر می‌شود، در مورد ۴۲۰ لایحه بیکار است.


بر اساس گزارشی، کتی هوچول، فرماندار نیویورک، با امتناع از عمل به صدها لایحه ای که قبلاً مجلس قانونگذاری ایالتی را تصویب کرده اند، پیش از انتخابش با لی زلدین، نماینده جمهوری خواه، امنیت را بازی می کند.

به گفته منتقدان، انفعال ادعایی هوچول در مورد بیش از ۴۲۰ قانون – چه برای امضای قانون یا وتو – تلاشی برای جلوگیری از هرگونه اشتباه یا جنجالی است که می‌تواند باعث لغزش او در انتخابات در یک رقابت فشرده شود. نیویورک پست.

جان کاهنی، مدیر گروه دیده بان Reinvent Albany، به این نشریه گفت: فرماندار تصمیمی استراتژیک گرفته است که تا پس از انتخابات تعداد زیادی لوایح را امضا یا فراخوانی نکند. “این بسیار ناامید کننده است.”

کتی هوچول، فرماندار نیویورک، در جلسه سالانه ابتکار جهانی کلینتون (CGI) در نیویورک، 20 سپتامبر 2022، سخنرانی می کند.

کتی هوچول، فرماندار نیویورک، در جلسه سالانه ابتکار جهانی کلینتون (CGI) در نیویورک، ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۲، سخنرانی می کند.
(مایکل ناگل/ بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

بر اساس این گزارش، دفتر هوچول از اقدام در قبوض مربوط به حوزه های پزشکی، بانکداری، املاک و مستغلات و استخراج ارزهای دیجیتال خودداری کرده است. نیویورک پست گزارش داد که برخی از شرکت‌ها در این زمینه‌ها علاقه خاصی به کمپین او دارند.

دولت نیویورک. هوچول پس از اینکه جمهوری‌خواهان را «دستکاری‌کنندگان» در این مورد خواند، «یک مشکل جنایتی وجود دارد» را تصدیق کرد.

یکی از لایحه‌هایی که روی میز فرماندار بی‌کار مانده است، “قانون پیشگیری از سوء استفاده از سلب حق سلب مالکیت”، از زمان تصویب آن در سنای ایالت در ماه مه وجود داشته است.

سناتور جیمز سندرز جونیور همچنان از هوچول می خواهد تا لایحه را امضا کند و به قانون تبدیل شود.

او در ماه آگوست گفت: “مالکانی که در حال سلب مالکیت هستند، وقتی این لایحه مهم توقیف به قانون تبدیل شود، بزرگترین برندگان خواهند بود.” “این قانون کمک زیادی به مالکان خانه ها می کند تا خانه های خود را از سلب مالکیت نجات دهند و زمین بازی را با هموار کردن زمین بازی و حذف برخی از سوء استفاده هایی که وام دهندگان در دادگاه ها به ضرر صاحبان خانه انجام داده اند، حفظ کنند.”

نامزد فرمانداری جمهوری‌خواه برای نماینده نیویورک، لی زلدین، آر-نیویورک، در Privé در 01 نوامبر 2022 در ناحیه استیتن آیلند در شهر نیویورک.

نامزد فرمانداری جمهوری‌خواه برای نماینده نیویورک، لی زلدین، آر-نیویورک، در Privé در ۰۱ نوامبر ۲۰۲۲ در ناحیه استیتن آیلند در شهر نیویورک.
(مایکل ام. سانتیاگو/گتی ایماژ)

این لایحه به راحتی هر دو اتاق قانونگذاری ایالتی را در اوایل سال جاری تصویب کرد. این مجلس در ۳ مه با ۵۲ رای موافق در برابر ۱۰ رای به تصویب رسید و در ۲۳ مارس با ۱۰۷ رای موافق در برابر ۴۰ رای به تصویب رسید.

اخیراً در ۲۸ اکتبر، اعضای گروه قانونگذاری سیاهپوستان، پورتوریکویی، اسپانیایی تبار و آسیایی ایالت نیویورک، نامه ای به فرماندار هوچول ارسال کردند و از او خواستند “فورا” آن را به قانون امضا کند.

سناتور سندرز افزود: “هر روز که می گذرد، صاحبان خانه های نیویورک به طور فزاینده ای خانه های خود را به دلیل اقداماتی که در غیر این صورت منع شده است، از دست می دهند.” ما معتقدیم که FAPA باید به شکل فعلی بدون تاخیر بیشتر به قانون تبدیل شود.

استفانیک میزبان گردهمایی زلدین و نامزدهای جمهوریخواه برای “نجات” نیویورک از “حکومت دموکرات” تک حزبی خواهد بود.

علیرغم بیکاری ادعایی در صدها لایحه، هوچول همچنان به امضای برخی از قوانین، از جمله بسته ای از لوایح با هدف کمک به بازماندگان خشونت خانگی که ماه گذشته امضا کرد، ادامه می دهد.

فرماندار هوچول در آن زمان گفت: «جلوگیری از خشونت خانگی و حمایت از بازماندگان سوء استفاده، ماموریتی است که برای نسل‌ها از زنان خانواده من یک سفر مادام العمر بوده است.

کتی هوچول فرماندار دموکرات نیویورک و لی زلدین نماینده جمهوری خواه.

کتی هوچول فرماندار دموکرات نیویورک و لی زلدین نماینده جمهوری خواه.
(گتی ایماژ)

وی افزود: “با لوایحی که دیروز امضا کردم و منابعی از بخش حمایت از مصرف کننده، وزارت امور خارجه نیویورک، برنامه محرمانگی آدرس و دفتر پیشگیری از خشونت خانگی، ما به تقویت و ارتقاء آن ادامه می دهیم. کسانی که با کمک به دیگران برای انتقال به زندگی ایمن تر و ایمن تر، از دست دیگران رنج کشیده اند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بر اساس نظرسنجی وب سایت FiveThirtyEight، هوچول هفت امتیاز نسبت به زلدین پیشی دارد. پیشتازی او که تنها چند ماه پیش یک بار ۱۸ امتیاز اختلاف داشت، در کمتر از یک هفته مانده به انتخابات همچنان رو به کاهش است.

دفتر هوچول به درخواست شبانه فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ نداد.