فرماندار داکوتای جنوبی، بایدن و ویلساک را که بودجه ناهار مدرسه را به تراجنسیتی‌ها و سیاست‌های دگرباشان جنسی مرتبط می‌کنند، محکوم می‌کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کریستی نوم، فرماندار جمهوری خواه داکوتای جنوبی، در مورد یک الزام جدید از وزارت کشاورزی ایالات متحده آمریکا که اساساً بودجه ناهار مدارس فدرال را به تبعیت از تفسیر دولت بایدن از عنوان نهم، که تبعیض بر اساس جنسیت را ممنوع می کند، گره می زند، به فاکس نیوز گفت.

نوم روز یکشنبه به “Life, Liberty & Levin” گفت که ایالت او “قوی ترین” حمایت های قانونی را در برابر مردان بیولوژیکی دارد که در ورزش زنان شرکت می کنند و در ادامه به این موضوع پرداخت که چگونه رئیس جمهور بایدن اکنون در حال تلاش برای مجازات ایالت خود در صورت عدم موافقت با وی است. نمای عنوان IX.

او گفت: «این کاخ سفید تهدید کرده است که اگر ما از دستورات آنها پیروی نکنیم، تمام منابع ناهار مدرسه ما را برای بچه‌های فقیر و محروم از بین خواهد برد.»

“بنابراین برای من جالب است که آنها نه تنها به قراردادهای چوب من برای از بین بردن صنعت چوب من لطمه زده اند، بلکه نه تنها فعالیت های خاصی را در زمین های فدرال خود، مانند پارک های ملی و اداره اقدامات مدیریت زمین اجباری کرده اند. با مالیات‌های بیشتر و هزینه‌های بیشتر… آن‌ها حاضرند به کودکان آسیب برسانند.”

۱۵ فرماندار جمهوری خواه از مدیر بایدن خواستند استفاده از برنامه ناهار مدرسه را برای پیشبرد دستور کار رادیکال برای ورزش دختران متوقف کند.

ناهار مدرسه با ساندویچ پنیر کبابی.

ناهار مدرسه با ساندویچ پنیر کبابی.
(AP Photo/Ted S. Warren)

در بیانیه ای که سیاست جدید را اعلام کرد، وزیر کشاورزی تام ویلساک گفت که باید “به رسمیت شناخته شود[tion of] آسیب پذیری جوامع LGBTQI+ و فراهم کردن راهی برای غم و اندوه هرگونه تبعیضی که با آن مواجه می شوند.”

رئیس USDA افزود: “ما امیدواریم با ایستادگی در برابر این نابرابری ها به ایجاد تغییرات بسیار مورد نیاز کمک کنیم.”

دستورالعمل Vilsack مدارس دولتی را که به دنبال منابع برنامه ملی ناهار مدرسه هستند می خواهد تا عنوان IX را شامل هویت جنسیتی ببینند.

مارک وارگو، دادستان کل داکوتای جنوبی، یکی از ۲۲ دادستان کل ایالتی است که این اقدام را در دادگاه به چالش می کشد، که توسط تاد روکیتا از ایندیانا و هربرت اسلیتری III از تنسی رهبری می شود.

وزیر کشاورزی بایدن یک میلیون دلار از کشاورزان در حال مبارزه صرف کرد

کریستی نوم، فرماندار داکوتای جنوبی.

کریستی نوم، فرماندار داکوتای جنوبی.
(ریچل مومی/ بلومبرگ از طریق گتی)

همه ما می دانیم که دولت بایدن در تحمیل یک دستور کار چپ افراطی به آمریکایی ها در سراسر کشور به بن بست رسیده است، اما آنها با این ترفند که کمک غذایی به کودکان کم درآمد را متوقف می کند، به سطح جدیدی از بی شرمی رسیده اند، مگر اینکه مدارس این کار را انجام دهند. روکیتا اخیراً گفته است.

اسلتری کاخ سفید را متهم کرد که سعی دارد از بوروکراسی “دوباره برای تغییر قانون – که در انحصار کنگره است” استفاده کند.

یکی از مقامات وزارت کشاورزی ایالات متحده اخیراً به Axios گفته است که دانش آموزان نباید از دسترسی به ناهارهای مغذی به دلیل نحوه شناسایی جنسی خود محروم شوند:

استیسی دین، معاون وزیر، به این نشریه گفت: چه در حال خرید مواد غذایی باشید، چه در صف کافه تریا مدرسه ایستاده اید یا از بانک مواد غذایی غذا می گیرید، باید بتوانید بدون ترس از تبعیض این کار را انجام دهید.

والدین فعال می گویند: مدیر بایدن، ناهار مدرسه را برای تحمیل سیاست های فراجنسیتی گروگان نگه می دارد

وزیر کشاورزی تام ویلزاک در حال سخنرانی در مطبوعات.

وزیر کشاورزی تام ویلزاک در حال سخنرانی در مطبوعات.
(کوین دیچ/گتی ایماژ)

نوم در مورد «زندگی، آزادی و لوین» افزود که به طور کلی تغییری در نحوه برخورد او با دولت فدرال، از دولت ترامپ تا بایدن، رخ داده است.

در دوران ترامپ، داکوتای جنوبی با حمایت کاخ سفید می‌توانست «در حمله» قرار بگیرد، در حالی که در مواردی مانند دستورالعمل ناهار مدرسه، دولت او باید در حالت دفاعی باشد.

او گفت: “بنابراین هرگز تمام نمی شود. بهترین فرصت من برای عقب راندن این دولت فدرال به شیوه ای که در آمریکای جو بایدن عمل می کند این است که آنها را به دادگاه ببرم و از آنها شکایت کنم.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

“اما متأسفانه، اتفاقی که می افتد این است که من تمام روز در دفاع هستم و فقط سعی می کنم از مردم خود در برابر تورم بالا، مالیات های بالا، هزینه های بالای غذا که هر روز با آن سروکار دارند که به بودجه آنها آسیب می زند، محافظت کنم. بد.”

در دوران ترامپ، او گفت که «با رئیس‌جمهوری است که به من اجازه می‌دهد کارم را انجام دهم، و من می‌توانم روی توسعه اقتصادی تمرکز کنم، روی اطمینان از اینکه ایالت ما پایین است، مقرراتی که مالیات آن‌ها پایین است، تمرکز کنم».

نوم گفت: «از زمان ورود جو بایدن به کاخ سفید، این یک تغییر اساسی کامل بوده است.

ما کشور را با اقتصاد خود رهبری می کنیم. بچه های ما در هر ایالت دیگر از بچه ها بهتر عمل می کنند. ما تنها ایالتی بودیم که گفت، نه، متشکرم.»