فرماندار برایان کمپ پیش نمایش مسابقه مجدد مقابل استیسی آبرامز، “مبارزه برای روح کشور” است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

برایان کمپ، فرماندار جورجیا، در مورد استراتژی خود برای مسابقه مجدد آینده خود در برابر استیسی آبرامز برای انتخابات فرمانداری ۲۰۲۲ در نوامبر صحبت کرد.

فرماندار جمهوری خواه ابتدا در «یکشنبه شب در آمریکا» در مورد پیروزی چشمگیر خود در انتخابات مقدماتی جورجیا در برابر سناتور سابق دیوید پردو، علیرغم حمایت رئیس جمهور سابق ترامپ، صحبت کرد. اگرچه ترامپ از رقیب خود در انتخابات مقدماتی جمهوری خواه حمایت کرد، اما کمپ تصویری محترمانه از رئیس جمهور سابق با تمرکز اصلی بر گرجستان حفظ کرد.

کمپ گفت: “من روی جورجیا تمرکز کردم، سر و صدای بیرونی زیادی در مسابقه وجود دارد.” “من به مردم گفتم از کاری که رئیس جمهور سابق ترامپ و پنس معاون رئیس جمهور سابق برای کمک به ایالت ما انجام دادند، چه در دوران کووید یا سایر مواردی که با هم کار کردیم، بسیار قدردان هستم. ما هنوز نیروهای خود را در مرز داریم.”

استیسی آبرامز (L)، فرماندار جورجیا برایان کمپ (R)

استیسی آبرامز (L)، فرماندار جورجیا برایان کمپ (R)
(درو انگرر، گتی ایماژ / ناتان پوسنر، آژانس آنادولو از طریق گتی ایماژ)

کمپ تصدیق کرد: “چیزهای زیادی وجود دارد که ما روی آنها کار کردیم، و من همیشه به آنها اعتبار می دادم.”

تورم بازنشستگان را پس از ۲۰ سال به نیروی کار بازگرداند: “به غرامت نیاز دارم”

او در انتظار مسابقه مجدد خود با استیسی آبرامز برای فرمانداری، به نفوذ و ارتباطات آشکار آبرامز با رئیس جمهور بایدن و رسوایی های مداوم او اشاره کرد.

“این چیزی است که گرجی ها می خواهند. آنها کسی را می خواهند که روی آنها متمرکز شود. آنها نمی خواهند راه استیسی آبرامز را طی کنند. استیسی آبرامز به خاطر پیروزی جو بایدن در جورجیا و رئیس جمهور شدنش اعتبار می گیرد، و می بینید که این چه چیزی است. تورم ۴۰ ساله بالا، قیمت بنزین سرسام آور، فاجعه در مرزها، قوانین بیشتر، مقررات بیشتر و مالیات بیشتر. این کاری است که او با دولت انجام می دهد. و من فکر نمی کنم این راه باشد. کمپ گفت: گرجی ها می خواهند بروند. ما به مبارزه علیه آن ادامه خواهیم داد.

فرماندار برایان کمپ (R-GA) پس از کسب نامزدی مجدد برای نامزد شدن برای فرمانداری در 24 مه 2022 در تالار مشاهیر فوتبال کالج در آتلانتا، جورجیا، در طول یک مهمانی شب انتخابات صحبت می کند.

فرماندار برایان کمپ (R-GA) پس از کسب نامزدی مجدد برای نامزد شدن برای فرمانداری در ۲۴ مه ۲۰۲۲ در تالار مشاهیر فوتبال کالج در آتلانتا، جورجیا، در طول یک مهمانی شب انتخابات صحبت می کند.
(گتی ایماژ)

او همچنین آبرامز را به دلیل “عزیز رسانه ملی” و ارائه اطلاعات گمراه کننده مانند ادعای اینکه لایحه یکپارچگی انتخابات ایالت نوعی سرکوب رای دهندگان است، خواند.

مشاور بایدن اذعان می کند که تورم را “شخصا” به عنوان افراد کم درآمد احساس نمی کند، اما ناامیدی را درک می کند

اما نگاه کنید، همانطور که می دانید، رسانه ملی همیشه درست نیست، ما این را می دانیم. آنها در مورد لایحه رای ما که بزرگترین قانون یکپارچگی انتخابات در کشور است، اشتباه کردند. ما رکورد شرکت در انتخابات مقدماتی داشتیم. همه تخم دارند. او به صاحبان مشاغل کوچک، که بسیاری از آنها متعلق به اقلیت هستند، با فشار آوردن به لیگ برتر بیسبال برای پایان دادن به بازی ستاره‌ها، صدمه زد، اما ما هرگز تزلزل نکردیم زیرا می‌دانستیم رای دادن آسان‌تر و سخت‌تر است. تقلب در جورجیا. او به صاحبان مشاغل صدمه زد، و من کسی هستم که برای آنها می جنگم، با تخفیف مالیاتی، بازگرداندن یک میلیارد دلار به مالیات دهندگان و تعلیق مالیات بر گاز، تا مردم بتوانند با جو بایدن با اوج چهل ساله مبارزه کنند. تورمی که استیسی آبرامز به ایجاد آن در کاخ سفید کمک کرد.”

کمپ تکرار کرد که دومین انتخاب او در برابر آبرامز از سال ۲۰۱۸، مبارزه ای برای چیزی جز “روح کشور” نیست.

استیسی آبرامز نامزد دموکرات فرمانداری در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در کلیسای باپتیست اسرائیل در حالی که رای دهندگان در جریان انتخابات مقدماتی جورجیا در 24 مه 2022 در آتلانتا، جورجیا به پای صندوق های رای می روند، با رسانه ها صحبت می کند.  روز انتخابات به مردم اجازه می دهد تا به نامزدهای جمهوری خواه و دموکرات برای مناصب رای دهند.

استیسی آبرامز نامزد دموکرات فرمانداری در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در کلیسای باپتیست اسرائیل در حالی که رای دهندگان در جریان انتخابات مقدماتی جورجیا در ۲۴ مه ۲۰۲۲ در آتلانتا، جورجیا به پای صندوق های رای می روند، با رسانه ها صحبت می کند. روز انتخابات به مردم اجازه می دهد تا به نامزدهای جمهوری خواه و دموکرات برای مناصب رای دهند.
(عکس از Joe Raedle/Getty Images)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

استیسی آبرامز می‌خواهد رئیس‌جمهور شما شود. اگر او را از فرمانداری منع کنیم، مسیر او به کاخ سفید درست همین‌جا و همین حالا در نوامبر امسال به پایان می‌رسد. کمپ گفت: همه در این مبارزه باید دوباره او را شکست دهند.