فرماندار ابوت متهم می کند که بایدن در مورد تلاش برای جلوگیری از قاچاق انسان دروغ می گوید: او در مرزهای باز مبارزات انتخاباتی انجام داد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

فرماندار تگزاس، گرگ ابوت، سیاست های مرزی پرزیدنت بایدن را عامل مرگ بیش از ۵۰ مهاجری که در داخل یک کامیون متروکه در سن آنتونیو در “Jesse Watters Primetime” پیدا شدند، مقصر دانست.

GOV. GREG ABBOTT: چیزی که مرا تحت تاثیر قرار داد… او [Biden] گفت دارد انجام می دهد همه چیز برای جلوگیری از قاچاق انسان ممکن است. این یک دروغ است. او از انجام هر کاری که برای مقابله با قاچاق انسان انجام شده بود دست برداشت. او بودجه گشت مرزی را کم کرده و به اندازه کافی تأمین مالی نکرده است. او ICE را برچیده است. او تمام تلاش‌های امنیتی مرزی را که توسط پرزیدنت ترامپ انجام شده بود، حذف کرده است. همین یک سال و نیم پیش بود که ما امن ترین مرز در دهه های اخیر را داشتیم و امروز مشکل قاچاق انسان بدتر از همیشه داریم.

پس از مرگ مهاجران تگزاس، تام هومن به خاطر “مرزهای عمدا ناامن” خواستار شد: “باید منزجر شوید”

این افرادی که جان خود را از دست دادند، این کار را کردند زیرا پرزیدنت بایدن به کارتل ها قدرت داده و آنها را جسور کرده است تا دقیقاً همان کاری را که شما دیدید انجام دهند. این یک تراژدی است و همینطور است تا زمانی که بایدن شروع به اجرای قوانین نکند متوقف نخواهد شد تصویب کنگره و ایالات متحده آمریکا.

مصاحبه کامل را اینجا ببینید: