فرشتگان آستروس را شکست دادند، شوهی اوهتانی همچنان هم در زدن و هم ضربه زدن را شگفت زده می کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

شوهی اوهتانی هرگونه شک و تردیدی که ممکن است در مورد اینکه آیا او می تواند از آنچه در طول کمپین سال گذشته AL MVP به دست آورده است یا خیر، داشته باشد را برطرف می کند.

پدیده ژاپنی دو طرفه ششمین شروع متوالی خود را با زدن ۱۲ گل در شش اینینگ به دست آورد و همچنین در پیروزی ۷-۱ لس آنجلس آنجلس در برابر هیوستون آستروس چهارشنبه شب به یک تریپل دو ران دست یافت.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

شوهی اوهتانی، بازیکن ابتدایی لس آنجلس، پس از ضربه زدن به جی جی ماتیژویچ، بازیکن هیوستون آستروس، جشن می گیرد تا ششمین دوره بازی بیسبال را در چهارشنبه، 13 ژوئیه 2022، در آناهیم، ​​کالیفرنیا به پایان برساند.

شوهی اوهتانی، بازیکن ابتدایی لس آنجلس، پس از ضربه زدن به جی جی ماتیژویچ، بازیکن هیوستون آستروس، جشن می گیرد تا ششمین دوره بازی بیسبال را در چهارشنبه، ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۲، در آناهیم، ​​کالیفرنیا به پایان برساند.
(عکس AP/مارک جی تریل)

اوهتانی در ۶ شروع اخیر خود تنها سه دوش (دو بار به دست آمده) و ۲۰ ضربه در ۳۹ اینینگ ۲/۳ با ۵۸ ضربه زدن و ۱۱ راه رفتن اجازه داده است. راست دست ۹-۴ با ۲.۳۸ ERA در ۱۵ شروع این فصل است.

فیل نوین، مدیر برنامه، پس از اینکه هالو در ۵ بازی پیاپی شکست خورد، گفت: “چند بازی آخر شروع می شود، متأسفانه ما یک زوج را از دست دادیم و او این موضوع را شخصی می داند. او می داند که روز او چقدر مهم است.” سه یا چهار بار آخر او تیم را پشت سر گذاشته است.»

این سومین بار در این فصل است که Ohtani در یک بازی دارای ضربات دو رقمی و چندین RBI است. کوین میلوود از آتلانتا در سال ۱۹۹۹ و هال نیوهوسر با دیترویت در سال ۱۹۴۶ تنها پارچ های دیگری که موفق به انجام این کار شدند.

انتظار می رود MIKE TROUT در بازی ALL-Star علیرغم مقابله با اسپاسم های بالای کمر بازی کند

این آخرین شروع Ohtani در تپه قبل از بازی ستاره سه شنبه آینده بود، درست در خیابان در استادیوم Dodger. MVP حاکم AL برای دومین بازی متوالی خود در آل استار به عنوان ضربه زن و پرتاب کننده انتخاب شد.

داستی بیکر، مدیر تیم هیوستون، که مدیریت تیم AL را بر عهده دارد، گفت این احتمال وجود دارد که اوهتانی بتواند برای دومین سال متوالی در این تیم حضور داشته باشد.

اوهتانی از طریق مترجم خود گفت: «منظورم این است که به عنوان یک بازیکن شروع کننده، نقطه خاصی برای شروع در بازی ستاره‌ها است. “این چیزی است که من برای آن شوت می‌کنم و دوست دارم انجام دهم، اما مطمئن هستم که پارچ‌های دیگری هم هستند که شماره‌های بهتری نسبت به من در این مرحله دارند. تمام تلاشم را کردم تا امشب با آنها هماهنگ شوم و در نهایت به داستی بستگی دارد. نانوا.”

رویالز بدون ۱۰ پیتزا در یک سری از BLUE JAYS به دلیل وضعیت واکسیناسیون

اوهتانی همچنین پنجمین پرتاب کننده ای شد که حداقل ۵۰ ضربه زد و اجازه یک یا کمتر دوش به دست آمده را در طول ۵ بازی داد، از زمانی که دوش های کسب شده به یک آمار رسمی در سال ۱۹۱۳ تبدیل شد. RA Dickey (2012) و رندی جانسون (۱۹۹۷).

اوهتانی همچنین تصمیم نهایی برای حضور در دربی هوم ران روز دوشنبه را نگرفته است. هفت نفر از هشت شرکت کننده اعلام شده اند، اما آخرین مهلت تصمیم گیری روز پنجشنبه است زیرا ESPN براکت را منتشر خواهد کرد.

اوهتانی گفت: “من واقعاً در مورد نحوه استفاده از من در بازی با کسی صحبت نکرده ام. من واقعاً پاسخی ندارم.” “این واقعاً بستگی به این دارد که چند اینینگ بزنم یا چند ضربه خفاش بزنم. اگر قرار است خیلی زیاد باشد، باید در این مرحله تعادل داشته باشم.”

لوئیس رنگیفو سه ضربه داشت و در یک جفت ران با یک تک آهنگ بیس لود شده در ششم برای Angels رانندگی کرد. مایک تروت با اسپاسم کمر بیرون نشست.

یانکی‌ها به عقب برمی‌گردند، WALK-OFF REDS در حالی که دی‌جی لمهیو در روز تولدش برنده می‌شود

جاناتان ویلار از لس‌آنجلس، در سمت چپ، در تک‌آهنگی از براندون مارش گلزنی می‌کند، در حالی که مارتین مالدونادو، شکارچی هیوستون آستروس، پرتابی دیرهنگام در جریان دومین دوره بازی بیسبال چهارشنبه، 13 ژوئیه 2022، در آناهیم، ​​کالیفرنیا انجام می‌دهد.

جاناتان ویلار از لس‌آنجلس، در سمت چپ، در تک‌آهنگی از براندون مارش گلزنی می‌کند، در حالی که مارتین مالدونادو، شکارچی هیوستون آستروس، پرتابی دیرهنگام در جریان دومین دوره بازی بیسبال چهارشنبه، ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۲، در آناهیم، ​​کالیفرنیا انجام می‌دهد.
(عکس AP/مارک جی تریل)

کریستین خاویر از هیوستون، که ۱۴ فرشته را در ۱ جولای زد، تنها ۳ ۲/۳ اینینگ انجام داد و اجازه سه ران داد اما ۱۰ ضربه زد. آخرین باری که یک شروع کننده لیگ اصلی کمتر از چهار اینینگ رفت و Ks دو رقمی ثبت کرد، دنی سالازار از کلیولند در سال ۲۰۱۴ بود.

بیکر در مورد خاویر گفت: “او توپ را به خوبی پرتاب کرد، فقط فرمان را نداشت. آنها در یک سری زمین نیز خطا کردند.”

تک‌آهنگ RBI یولی گوریل در اینینگ چهارم در کایل تاکر اجرا شد و اولین ران کسب‌شده‌ای بود که اوهتانی در ۳۱ ۲/۳ اینینگ مجاز به اجرا گذاشت.

اوهتانی روز چهارشنبه در دو بخش با تالار مشاهیر نولان رایان برابری کرد. او اولین پرتاب کننده فرشتگان پس از رایان است که در چهار بازی متوالی ضربات دو رقمی را ثبت کرده است. اوهتانی با دو ران سه گانه در گوشه سمت راست در اینینگ دوم که برتری را به ۳-۰ رساند، او را به اولین بازیکن شروع کننده فرشتگان پس از رایان در سال ۱۹۷۲ تبدیل کرد که با یک ضربه سه گانه ضربه می زند.

اوریول ها توله ها را شکست دادند و دهمین پیروزی مستقیم خود را کسب نکردند

شوهی اوهتانی، پارچ آغازین لس آنجلس، در اولین دوره بازی بیسبال مقابل هیوستون آستروس، چهارشنبه، 13 ژوئیه 2022، در آناهیم، ​​کالیفرنیا، به بشقاب پرتاب می کند.

شوهی اوهتانی، پارچ آغازین لس آنجلس، در اولین دوره بازی بیسبال مقابل هیوستون آستروس، چهارشنبه، ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۲، در آناهیم، ​​کالیفرنیا، به بشقاب پرتاب می کند.
(عکس AP/مارک جی تریل)

کل بسیاری از K’S

در مجموع ۳۲ ضربه توسط هر دو تیم انجام شد که یک رکورد در لیگ آمریکا برای یک بازی ۹ اینینگ بود. فرشتگان ۱۷ بار و آستروس ۱۵ ضربه زدند.

توپ کوچک

دو ضربه از ۱۲ ضربه فرشته‌ها روی تک‌نفره‌های بانت بود، از جمله ضربه براندون مارش به خط پایه سوم تا جاناتان ویلار را در دور سوم برای اولین ران بازی به خانه بیاورد.

اتاق مربی

فرشتگان: RHP جیمی هرگت ( برخورد با شانه راست ) سه شنبه یک جلسه بولپن را با جلسه دیگری در پایان هفته برنامه ریزی کرد.

حرکت فهرستی

در حالی که تروت بیرون نشسته بود، جو آدل بازیکن بیرونی از تریپل-آ سالت لیک فراخوانده شد. این سومین حضور آدل در این فصل در سطح لیگ برتر است. مونت هریسون برای انتساب تعیین شد. ادل دو ضربه داشت، از جمله یک تک آهنگ RBI در طول یک دوره ششم چهار ران که بازی را کنار گذاشت.\

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

براندون مارش از لس آنجلس، نفر دوم از راست، روی یک تریپل توسط شوهی اوهتانی، در سمت چپ، گل می‌زند، در حالی که مارتین مالدونادو، شکارچی هیوستون آستروس، در طول دومین دوره بازی بیسبال، چهارشنبه، 13 ژوئیه 2022، در آناهیم، ​​کالیفرنیا، پشت بشقاب ایستاده است. .

براندون مارش از لس آنجلس، نفر دوم از راست، روی یک تریپل توسط شوهی اوهتانی، در سمت چپ، گل می‌زند، در حالی که مارتین مالدونادو، شکارچی هیوستون آستروس، در طول دومین دوره بازی بیسبال، چهارشنبه، ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۲، در آناهیم، ​​کالیفرنیا، پشت بشقاب ایستاده است. .
(عکس AP/مارک جی تریل)

تا بعدی

تیم‌ها مجموعه‌های خود را پنجشنبه به پایان می‌رسانند. Astros LHP Framber Valdez (8-4, 2.64 ERA) رکورد ۷-۴ حرفه ای در برابر فرشتگان دارد. لس آنجلس نامی از شروع کننده اعلام نکرده است.