فائوچی این هفته در شکایت جمهوری خواهان مبنی بر تبانی COVID با Big Tech برکنار می شود.


دکتر آنتونی فائوچی روز چهارشنبه به عنوان بخشی از شکایت جمهوری خواهان علیه دولت بایدن که می گوید دولت با شرکت های رسانه های اجتماعی برای سانسور آزادی بیان مرتبط با کووید تبانی کرده است، جلسه خواهد گذاشت.

ماه گذشته، یک قاضی فدرال دستور داد که اظهارات عمومی فائوچی، او را به یک چهره کلیدی در شکایت دادستان‌های کل جمهوری‌خواه میسوری و لوئیزیانا تبدیل کند که ادعا می‌کنند «تبانی» بین دولت بایدن و شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی برای سانسور سخنانی برای کاخ سفید مضر باشد، مانند منشاء ویروس و اثربخشی ماسک‌ها.

AGs گفت که این رسم برای چهارشنبه، ۲۳ نوامبر برنامه ریزی شده است و توسط دادستان کل اریک اشمیت و جف لندری، همراه با وکلای دفتر آنها انجام خواهد شد. وثیقه با حکم دادگاه مهر و موم می شود.

اشمیت گفت: «از زمانی که شکایت تاریخی خود را مطرح کردیم، اسناد و کشفیاتی را کشف کردیم که نشان دهنده هماهنگی واضح بین دولت بایدن و شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی در زمینه سانسور سخنرانی است، اما هنوز کارمان تمام نشده است.» “ما قصد داریم از طرف مردم آمریکا پاسخ دریافت کنیم. با ما همراه باشید.”

مقامات دولتی می گویند فائوچی و زاکربرگ برای از بین بردن تئوری نشت آزمایشگاه کووید با هم تبانی کردند

دکتر آنتونی فائوچی، مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی، روز چهارشنبه در پرونده‌ای برکنار می‌شود که می‌گوید برای محدود کردن سخنرانی در مورد کووید با بیگ تک تبانی کرده است.

دکتر آنتونی فائوچی، مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی، روز چهارشنبه در پرونده‌ای برکنار می‌شود که می‌گوید برای محدود کردن سخنرانی در مورد کووید با بیگ تک تبانی کرده است.
(عکس AP/ سوزان والش)

“همه ما سزاوار این هستیم که بدانیم دکتر فائوچی در سانسور مردم آمریکا در طول همه‌گیری کووید چقدر درگیر بوده است؛ امیدوارم فردا بفهمم. و من به مبارزه برای حقیقت ادامه خواهم داد زیرا مربوط به تبانی دولت بزرگ با فناوری بزرگ است. لندری گفت: برای خفه کردن آزادی بیان.

اشمیت و لندری ابتدا در ماه مه شکایت کردند و مقامات بلندپایه دولتی را متهم کردند که با شرکت های بزرگ رسانه های اجتماعی متا، توییتر و یوتیوب “تحت پوشش مبارزه با اطلاعات نادرست” برای دستیابی به سانسور بیشتر همکاری می کنند.

یکی از واقعیت‌های کلیدی که آنها می‌خواهند ثابت کنند این است که فائوچی با فیس‌بوک و دیگران کار می‌کرد تا صحبت‌هایی مبنی بر اینکه ویروس از آزمایشگاهی در ووهان چین سرچشمه می‌گیرد، خنثی کند.

لاندری و اشمیت در خلاصه خود گفتند: “متهم دکتر آنتونی فائوچی، یک مقام ارشد دولت فدرال، با هماهنگی با دیگران، کمپینی را برای بی اعتبار کردن فرضیه نشت آزمایشگاهی در اوایل سال ۲۰۲۰ ترتیب داد.” “به عنوان مدیر [National Institute of Allergy and Infectious Diseases] NIAID، دکتر Fauci از طریق واسطه‌هایی مانند EcoHealth Alliance به ریاست دکتر پیتر دازاک، تحقیقات پرخطر «به‌دست آوردن عملکرد» را در مؤسسه ویروس‌شناسی ووهان تأمین مالی کرده بود.

قوانین قاضی، جن پساکی باید در دعوای حقوقی به دلیل “تبانی” با فناوری بزرگ برای سانسور سخنرانی خلع شود

دکتر آنتونی فائوچی آخرین اظهارات خود را روز سه شنبه قبل از کناره گیری از سمت خود از کاخ سفید بیان کرد.  (عکس از J. SCOTT APPLEWHITE/POOL/AFP از طریق گتی ایماژ)

دکتر آنتونی فائوچی آخرین اظهارات خود را روز سه شنبه قبل از کناره گیری از سمت خود از کاخ سفید بیان کرد. (عکس از J. SCOTT APPLEWHITE/POOL/AFP از طریق گتی ایماژ)
(J. SCOTT APPLEWHITE/POOL/AFP از طریق Getty Images)

آنها گفتند: «بنابراین، اگر نظریه نشت آزمایشگاهی ایجاد شود، دکتر فائوسی و دکتر دازاک می‌توانند به طور بالقوه در تأمین مالی تحقیقات روی ویروس‌هایی که باعث همه‌گیری کووید ۱۹ شده و میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان کشته‌اند، دخیل باشند».

آخرین حضور فائوچی در کاخ سفید روز سه‌شنبه در اتاق توجیهی جیمز برادی بود، جایی که او برای آخرین بار قبل از اینکه قصد دارد از سمت خود به عنوان مدیر موسسه ملی بیماری‌های آلرژی و عفونت و مشاور ارشد پزشکی بازنشسته شود، از خبرنگاران سؤال کرد. رئیس جمهور جو بایدن

کاخ سفید تمجید از دکتر. فائوچی برای “رهبری و میراث” خود در حالی که “پیام نهایی” را ارائه می کند

اعضای جمهوریخواه AG می خواهند بدانند آیا فائوچی با شرکت های بزرگ فناوری کار کرده است تا صحبت ها در مورد منشاء کووید و سایر مسائل را از بین ببرد.

اعضای جمهوریخواه AG می خواهند بدانند آیا فائوچی با شرکت های بزرگ فناوری کار کرده است تا صحبت ها در مورد منشاء کووید و سایر مسائل را از بین ببرد.
(AP Photo/اندرو هارنیک)

فائوچی بعدازظهر سه شنبه از تریبون گفت: «واقعاً خیلی خوشحالم که دوباره اینجا با شما برگشتم، هرچند معتقدم برای آخرین بار است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

او ادامه داد: «در تمام آن سال‌ها هر روز تمام داشته‌هایم را به آن داده‌ام و هرگز چیزی در زمین نگذاشته‌ام. “من هر چه داشتم دادم.”

اندرو مارک میلر و اندرس هاگستروم از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.