غول‌ها برای شکست دادن برورز به فراخوان بحث‌برانگیز بالک در هشتم تکیه می‌کنند، طرفداران ناراضی


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سریال San Francisco Giants و Milwaukee Brewers این آخر هفته چیزی دراماتیک نبود و پایان بازی شنبه به تئاتر اضافه شد.

غول‌ها در هشتمین مسابقه، دو اوت و مایک یاسترزمسکی در خفاش و در مقابل جاندل گوستاو، ژاندل گوستاو، آرام‌بخش برورز، پایه‌ها را داشتند. یاسترزمسکی، نوه کارل یاسترزمسکی، بزرگ بوستون رد ساکس، جمعه شب در یک گرند اسلم موفق شد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

ویلمر فلورس در پایه سوم، دارین روف در پایه دوم و ایوان لونگوریا پس از ضربه زدن به زمین به پایه اول رسیده بودند.

جاندل گوستاو، بازیکن میلواکی برورز، پس از فراخوانی برای بالک که ویلمر فلورس از سانفرانسیسکو جاینتز را در جریان هشتمین اینینگ در سانفرانسیسکو، شنبه، 16 ژوئیه 2022، گل کرد، واکنش نشان داد.

جاندل گوستاو، بازیکن میلواکی برورز، پس از فراخوانی برای بالک که ویلمر فلورس از سانفرانسیسکو جاینتز را در جریان هشتمین اینینگ در سانفرانسیسکو، شنبه، ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۲، گل کرد، واکنش نشان داد.
(AP Photo/Jeff Chiu)

گوستاو روی یاسترزمسکی ۱-۲ حساب کرد و به نظر می رسید که وقتی پت هوبرگ، داور بازی خانگی، بالک را صدا زد، از تپه خارج شد. فلورس به خانه رفت و جاینتز در نهم را برای پیروزی ۲-۱ بست.

چندین بازیکن برورز هنگام تماشای آن در پخش مجدد، سر خود را به نشانه مخالفت با تماس تکان دادند. طرفداران MLB در توییتر نیز مطمئن نبودند که نقطه مقابل کجاست.

کریگ کانسل، مدیر برورز نیز ناباور بود.

کلایتون کرشاو بازی عالی را به رتبه هشتم برد، به داجرها کمک کرد تا برنده شوند: “واقعاً می خواستم این کار را انجام دهم”

او از طریق MLB.com به خبرنگاران گفت: “ظاهراً وقتی او بالا آمد، آنها کمی لرزیدند، چیزی که عادی نبود.” “مرد یک بالک دید، آن را صدا کرد.”

ویلمر فلورس از جاینتز سانفرانسیسکو، در سمت چپ، توسط مایک یاسترزمسکی پس از گلزنی مقابل میلواکی برورز در جریان هشتمین مسابقه در سانفرانسیسکو، شنبه، 16 ژوئیه 2022، تبریک می گوید.

ویلمر فلورس از جاینتز سانفرانسیسکو، در سمت چپ، توسط مایک یاسترزمسکی پس از گلزنی مقابل میلواکی برورز در جریان هشتمین مسابقه در سانفرانسیسکو، شنبه، ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۲، تبریک می گوید.
(AP Photo/Jeff Chiu)

با این حال، بروس درکمن، داور ارشد خدمه گفت که این یک تماس “خیلی قطعی و خشک” بود.

او به خبرنگار استخر گفت: این یک شروع و یک توقف است. هنگامی که آنها شروع به بالا بردن دستان خود می کنند، نمی توانند آنها را بالا بیاورند و در اواسط زایمان خود متوقف شوند.”

راف در بازی روی اریک لوئر، استارتر برورز، گل دیگری را به ثمر رساند.

یاسترزمسکی گفت: «برنده شدن در برخی از این بازی های نزدیک خوب است. “ما امسال دلشکستگانی داشتیم که در آن بازی با یک ران شکست خوردیم. خیلی خوب است که فقط در طرف برنده باشیم.”

کریگ کانسل، مدیر میلواکی برورز، پس از ایجاد تغییراتی در نوبت هشتمین اینینگ مقابل سان فرانسیسکو جاینتز در سانفرانسیسکو، شنبه، 16 ژوئیه 2022، به سمت میدان می رود.

کریگ کانسل، مدیر میلواکی برورز، پس از ایجاد تغییراتی در نوبت هشتمین اینینگ مقابل سان فرانسیسکو جاینتز در سانفرانسیسکو، شنبه، ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۲، به سمت میدان می رود.
(AP Photo/Jeff Chiu)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

برورز با شکست به ۵۰-۴۲ سقوط کرد. سانفرانسیسکو به ۴۷-۴۳ پیشرفت کرد.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.