علت رسمی مرگ ملکه الیزابت دوم منتشر شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

علت رسمی مرگ ملکه الیزابت دوم پنجشنبه اعلام شد.

پادشاه ۹۶ ساله بر اثر کهولت سن درگذشت.

در این گواهی که توسط National Records of Scotland منتشر شده است، ثبت شده است که الیزابت در قلعه Balmoral در Ballater، اسکاتلند در ۸ سپتامبر در ساعت ۳.۱۰ بعد از ظهر درگذشت. این سند توسط دختر ملکه، شاهزاده آن، امضا شده است.

مقبره ملکه در داخل کلیسای یادبود پادشاه جورج ششم، بخشی از کلیسای کوچک سنت جورج در قلعه ویندزور قرار دارد.

علت رسمی مرگ ملکه الیزابت دوم کهولت سن ذکر شده است.

علت رسمی مرگ ملکه الیزابت دوم کهولت سن ذکر شده است.
(عکس از کتابخانه تصویر تیم گراهام/گتی ایماژ)

مکان استراحت نهایی ملکه الیزابت دوم در عکس جدید قلعه ویندزور فاش شد

کلیسای سنت جورج روز پنجشنبه به روی عموم بازگشایی شد و صدها نفر در خارج از ویندزور برای ادای احترام به ملکه الیزابت ۱۰ روز پس از خاکسپاری وی در مقبره صف کشیدند.

این مقبره با یک تخته سنگ مرمر سیاه بلژیکی حکاکی شده با دست مشخص شده است. نام ملکه با منبت های برنجی بر روی سنگ دفتر در کنار نام همسر، مادر و پدرش حک شده است.

برای بازدید از کلیسای کوچک، طرفداران سلطنتی باید بلیط قلعه ویندزور را خریداری کنند. قیمت برای بزرگسالان از یکشنبه تا جمعه ۲۶.۵۰ پوند (۲۸.۷۵ دلار) و شنبه ها ۲۸.۵۰ پوند است.

در میان کسانی که زودتر وارد این مکان شدند، آن دیلی، ۶۵ ساله، از کاردیف بود که در ساعت ۷:۳۰ صبح، بسیار زودتر از ساعت ۱۰ صبح، به قلعه رسید. او همچنین یکی از اولین کسانی بود که در صف ایستادند، زیرا ده‌ها هزار نفر طی چهار روز در تالار وست مینستر حرکت کردند تا ملکه را قبل از تشییع جنازه‌اش ببینند.

ملکه الیزابت دوم در 8 سپتامبر در قلعه Balmoral در اسکاتلند درگذشت.

ملکه الیزابت دوم در ۸ سپتامبر در قلعه Balmoral در اسکاتلند درگذشت.
(گتی ایماژ)

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

دالی گفت: “قلعه خالی و غم انگیز است. هیچ کس در آن زندگی نمی کند. می دانید، شما ملکه را از دست داده اید، دوک را از دست داده اید، شما کورگی را از دست داده اید.” “مثل زمانی است که خانه خود را فروخته اید و تمام تاریخ از بین رفته است.”

مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم در ۱۹ سپتامبر برگزار شد. پادشاه چارلز سوم، شاهزاده اندرو، شاهزاده ادوارد، پرنسس آن، شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری، در میان سایر اعضای خانواده سلطنتی، همگی در مراسم های بزرگ یادبود در طول دوره عزاداری سلطنتی شرکت کردند.

ملکه الیزابت وقتی درگذشت، پر سفرترین رئیس دولت بریتانیا و طولانی‌ترین ازدواج‌کرده‌ترین پادشاه بریتانیا بود. او بیش از هر پادشاه دیگری در تاریخ بریتانیا حکومت کرده بود و در طول چندین دهه سلطنت خود به شخصیتی بسیار محبوب و مورد احترام تبدیل شد. او در ۶ فوریه ۲۰۲۲ به نقطه عطف ۷۰ سالگی بر تخت سلطنت رسید و با جشن پلاتین در ماه ژوئن به مناسبت

دانکن لارکومب، نویسنده سلطنتی و مشارکت کننده سلطنتی فاکس نیوز، قبلاً اشاره کرده بود که عشق بریتانیا به اعلیحضرت یکی از “بزرگترین دستاوردهای” اوست.

او به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «چیزی کاملاً باشکوه و تقریباً عرفانی در مورد این واقعیت وجود دارد که خانواده سلطنتی بریتانیا نه تنها هنوز وجود دارد، بلکه به نظر می‌رسد که آنها هنوز هم به شدت دوست‌داشتنی هستند و به طور باورنکردنی با جامعه بریتانیا مرتبط هستند». “و هیچ کس واقعا نمی توانست این را پیش بینی کند. منظورم این است که این احتمالاً یکی از بزرگترین دستاوردهای ملکه الیزابت در این مرحله است.”

تابوت ملکه الیزابت دوم توسط حاملان شرکت ملکه، گردان اول نگهبانان نارنجک در طول خدمات متعهد به ملکه الیزابت دوم در کلیسای سنت جورج، قلعه ویندزور در 19 سپتامبر 2022 در ویندزور، انگلستان حمل می شود.

تابوت ملکه الیزابت دوم توسط حاملان شرکت ملکه، گردان اول نگهبانان نارنجک در طول خدمات متعهد به ملکه الیزابت دوم در کلیسای سنت جورج، قلعه ویندزور در ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۲ در ویندزور، انگلستان حمل می شود.
(عکس از جاناتان بردی – WPA Pool/Getty Images)

شاهزاده هری و مگان مارکل پشت سر شاه چارلز سوم و ملکه کنسورت کامیلا در مراسم خاکسپاری ملکه در روز دوشنبه 19 سپتامبر می نشینند.

شاهزاده هری و مگان مارکل پشت سر شاه چارلز سوم و ملکه کنسورت کامیلا در مراسم خاکسپاری ملکه در روز دوشنبه ۱۹ سپتامبر می نشینند.
(دومینیک لیپینسکی از طریق گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

استفانی نولاسکو از فاکس نیوز دیجیتال و آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشتند.