عضو رهبری جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان آمریکا می‌گوید توافق مانچین «تلاش ناامیدکننده» دموکرات‌ها برای منحرف کردن تمرکز رأی‌دهندگان است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

در حالی که دموکرات های سنا از توافقی برای پیشبرد نسخه کاهش یافته Build Back Better که سال گذشته به دلیل مخالفت های سناتورهای دموکرات میانه رو متوقف شد، صحبت می کنند، جمهوری خواهان این پیشنهاد را حواس پرتی می نامند زیرا کشور با قیمت های بی سابقه و تورم مواجه است.

سناتور جو مانچین، DW.V.، اعلام کرد که با چاک شومر، رهبر اکثریت، DN.Y، عصر چهارشنبه بر سر یک لایحه اقتصادی به توافق رسیده است که در صورت تصویب، هم دستور کار Build Back Better را به جلو می برد و هم ” با پرداخت بدهی ملی، کاهش هزینه های انرژی و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی، تورم بی سابقه را برطرف کنیم.»

اما نماینده تام ایمر، رئیس کمیته ملی جمهوری خواه کنگره، بازوی انتخابات مجلس نمایندگان جمهوریخواه، گفت که این توافق به منظور منحرف کردن تمرکز رأی دهندگان از سیاست های دموکرات ها است که به تورم سرسام آور منجر شد.

ایمر به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «این آخرین تلاش ناامیدانه دموکرات‌ها برای وادار کردن رأی‌دهندگان به فراموشی این است که قیمت‌های بی‌سابقه‌ای برای همه چیز پرداخت می‌کنند و سیاست‌های دموکرات‌ها مستقیماً مقصر هستند».

مانچین و شومر با نسخه‌ای از نسخه قبلی که به‌طور گسترده‌ای ساخته شده است موافقت کردند

رئیس کمیته ملی جمهوریخواه کنگره، نماینده تام ایمر از مینه سوتا، طی مصاحبه ای با فاکس نیوز

رئیس کمیته ملی جمهوریخواه کنگره، نماینده تام ایمر از مینه سوتا، طی مصاحبه ای با فاکس نیوز
(اخبار فاکس)

جمهوری خواهان اقتصاد و تورم را به موضوعات اصلی میان دوره ای تبدیل کرده اند و نظرسنجی ژوئن فاکس نیوز نشان می دهد که رای دهندگان بیشتر از دموکرات ها به جمهوری خواهان برای مدیریت تورم اعتماد دارند.

دموکرات‌هایی که در رقابت‌های فشرده شرکت می‌کنند، دولت بایدن را وادار کرده‌اند تا گام‌های بیشتری برای مبارزه با تورم بردارد، و رئیس‌جمهور در اوایل ماه جاری از کنگره خواست تا پیش از تعطیلات آگوست به سرعت در مورد لایحه اقتصادی پیش از تعطیلات آگوست حرکت کند – زمان حساسی برای اعضای کنگره برای تبلیغات در طول سال‌های انتخابات. .

بایدن در بیانیه کاخ سفید که در ماه ژوئیه منتشر شد، گفت: “خانواده ها در سراسر کشور راحت تر خواهند خوابید اگر کنگره این اقدام را انجام دهد. سنا باید پیش برود، قبل از تعطیلات آگوست آن را تصویب کند و آن را به میز من برساند تا من آن را امضا کنم.” ۱۵.

در حالی که توافق منچین و شومر حاوی بسیاری از پیشنهادات پرزیدنت بایدن است، بیانیه مانچین این موضوع را رد کرد که قانون کاهش تورم ۲۰۲۲ یک لایحه جدید برای بازگشت بهتر است.

واکنش قانونگذاران پس از مانچین، شومر با توافق آشتی موافقت کرد: «ساخت دوباره شکست خورد»

سناتور جو منچین (D-WV) در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از دفتر خود در کاپیتول هیل در 06 اکتبر 2021 در واشنگتن دی سی صحبت می کند.

سناتور جو منچین (D-WV) در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از دفتر خود در کاپیتول هیل در ۰۶ اکتبر ۲۰۲۱ در واشنگتن دی سی صحبت می کند.
(آنا مانی میکر/گتی ایماژ)

مانچین گفت: «برای مدت طولانی، بحث آشتی در واشنگتن با چگونگی کمک به پیشبرد برنامه سیاسی دموکرات‌ها به نام «بهتر بسازید» تعریف شده است. Build Back Better مرده است و در عوض ما این فرصت را داریم که با گرد هم آوردن آمریکایی ها کشورمان را قوی تر کنیم. من هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم داد تا عصر جدیدی از سازش و عقل سلیم را آغاز کنم که آمریکا را از نظر انرژی ایمن تر، از نظر مالی سالم تر و سالم تر خواهد کرد. یک کشور متحدتر برای این نسل و نسل بعدی.”

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در نامه‌ای به اعضای دموکرات مجلس نمایندگان گفت: توافق مانچین و شومر شامل اقداماتی برای افزایش استقلال انرژی و همچنین مبارزه با «بحران آب‌وهوایی از طریق کاهش آلودگی کربن تا حدود ۴۰ درصد تا سال ۲۰۳۰» است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مانچین همچنین از همکارانش خواست “شمشیرهای حزبی را کنار بگذارند و قوانینی را پیش ببرند که به نفع آینده این کشور و مردم آمریکا است که همه ما نماینده آن هستیم – نه فقط یک حزب.”

مانچین افزود: «سوال برای همکاران من این است که آیا آنها مایلند سیاست انتخاباتی خود را کنار بگذارند و رویکرد عقلانی را که اکثریت قاطع مردم آمریکا از آن حمایت می‌کنند و به بهترین نحو به آینده این ملت خدمت می‌کنند، بپذیرند».