طرفدار سابق تور PGA فیل میکلسون را قبل از US Open می شکند و می گوید باید از تالار مشاهیر حذف شود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

براندل چمبلی، گلف باز سابق تور PGA که به عنوان تحلیلگر برای کانال گلف خدمت می کند، پیش از مسابقات آزاد آمریکا این هفته، فیل میکلسون و سایر رقبای گلف LIV را شکست داد.

چمبلی روز سه شنبه توییت کرد که میکلسون و گرگ نورمن، مدیر اجرایی گلف LIV باید از تالار مشاهیر گلف جهانی برکنار شوند.

“تا آنجا که من می دانم، هرگز اتفاق نیفتاده است که یک ورزشکار از تالار مشاهیر خود اخراج شود، اما نورمن و میکلسون هر دو باید از تالار مشاهیر حذف شوند. آنها به بازی بی احترامی کرده اند و تهدید به نابودی بازی می کنند. چمبلی در توییتر خود نوشت.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

میکلسون روز دوشنبه قبل از مسابقات آزاد آمریکا به رسانه‌ها گفت و به بررسی موشکافانه‌ای که به خاطر بازی در لیگ گلف توسط عربستان سعودی دریافت کرد، پاسخ داد.

میکلسون گفت: “من به نظرات آنها احترام می‌گذارم و درک می‌کنم، و می‌دانم که آنها احساسات قوی و احساسات قوی در مورد این انتخاب دارند. و من مطمئناً به آن احترام می‌گذارم.

فیل میکلسون در طول یک دور تمرینی پیش از مسابقات گلف آزاد ایالات متحده، سه شنبه، 14 ژوئن 2022، در کلاب کانتری در بروکلین، ماساچوست، ضربه تی خود را روی سوراخ پنجم تماشا می کند.

فیل میکلسون در طول یک دور تمرینی پیش از مسابقات گلف آزاد ایالات متحده، سه شنبه، ۱۴ ژوئن ۲۰۲۲، در کلاب کانتری در بروکلین، ماساچوست، ضربه تی خود را روی سوراخ پنجم تماشا می کند.
(AP Photo/چارلی ریدل)

گفته می شود که میکلسون ۲۰۰ میلیون دلار درآمد دارد و این چیزی است که برای چمبلی خوشایند نیست. او در آخر هفته گفت که این تصور را که گلف بازانی که برای LIV Golf می پریدند در تلاش برای رشد بازی هستند را قبول نکرده است. در عوض، چمبلی گفت، آنها “بازی” و “شهرت خود را نابود می کنند.”

چمبلی روز دوشنبه پس از کنفرانس مطبوعاتی میکلسون ادامه داد.

چمبلی از طریق گلف ویک گفت: “او از عواقب تصمیمی که گرفته است رنج می برد که برخی معتقدند او با شعله افکن به تور PGA می برد.” “بر اساس شمارش من ۲۲ سوال وجود داشت و حتی یک سوال در مورد مسن ترین قهرمان بزرگ تمام دوران بودن، حتی یک سوال در مورد تلاش برای تکمیل گرند اسلم حرفه ای وجود نداشت. همه اینها در مورد تصمیم او برای پیوستن به لیگی بود که فکر می کنم خیلی ها به عنوان تلاشی برای تصرف خصمانه در نظر گرفته شود.

US OPEN 2022: پیش‌نمایش، دفعات TEE دور اول و موارد دیگر

او در مرکز رسانه‌ای در دستکاری تا حدی که می‌تواند بسیار موفق بوده است، اما در طول سال‌ها لحظاتی وجود داشته است که او در مرکز رسانه‌ای بی‌رحمانه رفتار کرده است. مهم‌تر از همه در سال ۲۰۱۴ در جام رایدر، جایی که من فکر می‌کنم یک نگاهی اجمالی به این که فیل میکلسون کیست. ماکیاولیستی؟ مطمئناً. سرزنش تام واتسون به خاطر ناکامی هایش در جام رایدر، و سپس وقتی از یکی از اعضای رسانه ها پس از تحقیر واقعی یکی از بزرگان این بازی در مقابل تمام دنیا پرسیده شد، چرا باید این کار را انجام دهد. تو چنین کاری می کنی؟ همه در آن اتاق می‌دانستند چه می‌بینند. در بهترین حالت غیرصادقانه بود، اما Duplicitous آن را دقیق‌تر توصیف می‌کند.”

برندل چمبلی در جریان ویژه براکت کانال گلف قبل از بازی مسابقات جهانی گلف-تکنولوژی های دل در باشگاه آستین کانتری در 19 مارس 2018 در آستین، تگزاس.

برندل چمبلی در جریان ویژه براکت کانال گلف قبل از بازی مسابقات جهانی گلف-تکنولوژی های دل در باشگاه آستین کانتری در ۱۹ مارس ۲۰۱۸ در آستین، تگزاس.
(تور کریس کاندون/PGA)

چمبلی اضافه کرد: “هیچ چیزی که من از آن لحظه تا به امروز از فیل میکلسون ندیده ام تغییر نکرده است. معلوم می شود وقتی سعی می کنید دروغ بفروشید، صحبت کردن با آرامش و آسودگی زیاد سخت است.”

LIV Golf از زمان آغاز به کار خود گرمای زیادی را تحمل کرده است و این هفته نیز از این قاعده مستثنی نبود.

Rory McIlroy در میان گلف بازان PGA Tour رهبری این اتهام را بر عهده داشت. او پس از اینکه نورمن را در لیست برنده‌های تاریخ PGA Tour قرار داد، مدام به او انتقاد کرد و سپس کسانی را که پس از بیانیه‌هایی مبنی بر تعهد به لیگ به تور پشت کردند، انتقاد کرد.

مک ایلروی پیش از اولین دور مسابقات آزاد آمریکا، از طریق ایندیپندنت گفت: “حدس می زنم که بسیاری از اظهارات بازیکنان را به صورت واقعی دریافت کردم. حدس می زنم اشتباه کردم.” “شما افرادی داشتید که به تور PGA متعهد بودند، و این همان چیزی بود که بیان شد. مردم به آن بازگشتند.”

او افزود: «این ناامیدکننده است. “بازیکنانی که در تور PGA می مانند به نوعی احساس می کنند. اگر آن بچه ها خارج از خودشان فکر می کردند، می دیدند که این بهترین کار برای همه نیست. پدرم مدت ها پیش به من گفت، یک بار که تختت را مرتب کردی. تو در آن دراز می کشی و آنها بسترشان را مرتب کرده اند. این تصمیم آنهاست و باید با آن زندگی کنند.”

فیل میکلسون در یک کنفرانس مطبوعاتی، دوشنبه، 13 ژوئن 2022، در باشگاه کانتری در بروکلین، ماساچوست، پیش از مسابقات گلف آزاد ایالات متحده، به پرسشی می پردازد.

فیل میکلسون در یک کنفرانس مطبوعاتی، دوشنبه، ۱۳ ژوئن ۲۰۲۲، در باشگاه کانتری در بروکلین، ماساچوست، پیش از مسابقات گلف آزاد ایالات متحده، به پرسشی می پردازد.
(AP Photo/Robert F. Bukaty)

او بعداً به Sky Sports گفت که فکر می کند ظهور LIV Golf فقط می تواند به بازی آسیب برساند.

“اگر این [LIV Golf series] به مسیری که پیش می رود ادامه می دهد، بازی را بیشتر از آنچه که هست شکست خواهد داد. دنیای حرفه ای گلف قبلاً شکسته شده است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تورهای مختلف و چیزهای بسیار متفاوتی برای دنبال کردن وجود دارد. من همیشه از منسجم‌تر کردن آن و تلاش برای ترغیب افراد به همکاری بیشتر با هم بوده‌ام، اما این موضوع را از هم می‌پاشد.

“اگر سعودی‌ها به خرج کردن پول در گلف علاقه دارند، بیایید سعی کنیم آن را به گونه‌ای خرج کنیم که به نفع اکوسیستم گسترده‌تر باشد. من مایلم شاهد پیشرفت آن باشم، اما اینکه آیا این اتفاق می‌افتد یا نه، باید دید.”