طبق گزارش‌ها، قانون دارایی شیکاگو به تأثیر خط قرمز پایان نمی‌دهد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

طبق یک مطالعه، یک قانون تقریباً ۸۰ ساله که برای بازگرداندن املاک مضطرب و متخلف مالیات در منطقه شیکاگو به استفاده مولد است، کمک چندانی به بهبود یا حل نابرابری‌های نژادی در محله‌های سیاه‌پوست و لاتین تبار این شهر نکرده است.

گزارشی که روز سه‌شنبه توسط دفتر خزانه‌داری کوک کانتی منتشر شد، حذف یا اصلاح قانون فروش لاشخور ایلینویز را به نفع کاهش مالیات و سایر برنامه‌هایی که ممکن است به صاحبان خانه‌های رنگین پوست اجازه انباشتن ثروت نسلی را بدهد، پیشنهاد می‌کند.

سایر توصیه‌ها عبارتند از: فهرست‌هایی از اموال موجود برای عموم آزاد، فشار برای قوانینی برای کاهش نرخ بهره اعمال‌شده توسط کوک کانتی برای پرداخت‌های معوق مالیات بر دارایی و اجازه دادن به مالکان املاک برای پرداخت جزئی برای برآوردن حق‌های مالیاتی.

۱۰ سال پس از حباب مسکن، آسیب برای اقلیت ها باقی مانده است

هال داردیک، نویسنده این مطالعه می گوید: «بزرگترین مشکلات مربوط به حق مالکیت است. تا زمانی که (اموال) به فروش برسد، بسیاری از آنها متخلف هستند و در حال زوال هستند. شما باید مالیات را بپردازید زمانی که حتی مالک خانه نیستید.”

ماریا پاپاس، خزانه دار انتظار دارد این مطالعه در هفته های آینده در هیئت مدیره شهرستان ثبت شود و با مجمع ایالتی و فرماندار جی بی پریتزکر به اشتراک گذاشته شود.

این مطالعه علت وخامت بسیاری از محله‌های رنگین‌پوست و خروج سیاه‌پوستان از شیکاگو را به خاطر سیاست‌های بانکی و فدرال به نام خط قرمز، عمل تبعیض‌آمیز بانک‌ها علیه اقلیت‌های نژادی یا محله‌های خاص، مقصر می‌داند.

گزارشی که توسط دفتر خزانه‌داری کوک کانتی منتشر شده است، حذف یا اصلاح قانون فروش رفتگر در ایلینویز را به نفع کاهش مالیات و سایر برنامه‌ها پیشنهاد می‌کند که ممکن است به صاحبان خانه‌های رنگین پوست اجازه دهد ثروت نسلی را جمع کنند.

گزارشی که توسط دفتر خزانه‌داری کوک کانتی منتشر شده است، حذف یا اصلاح قانون فروش رفتگر در ایلینویز را به نفع کاهش مالیات و سایر برنامه‌ها پیشنهاد می‌کند که ممکن است به صاحبان خانه‌های رنگین پوست اجازه دهد ثروت نسلی را جمع کنند.
(AP Photo/شفکت انوار، فایل)

اکتبر گذشته، وزارت دادگستری از تلاشی بین‌دولتی برای تحقیق و پیگرد قانونی خط قرمز خبر داد.

تاکر کارلسون: این وحشتناک است که آمریکایی ها از درمان کووید بر اساس نژاد محروم می شوند

پاپاس گفت که قانون Scavenger Sale قرار بود “راه حلی برای خط قرمز کردن باشد، اما کارایی نداشت زیرا خط قرمز و کمبود ثروت نسلی را در خانواده های سیاه پوست حل نکرد.”

پس از افزایش تصرفات خانه در طول رکود بزرگ، دولت فدرال قوانین اعطای وام مسکن را در تلاشی برای جلوگیری از بحران های اقتصادی آینده اصلاح کرد.

شرکت وام مالکان خانه فدرال که اکنون از بین رفته است، بین سال های ۱۹۳۵ و ۱۹۴۰ “نقشه های امنیتی” را تهیه کرد که دورنمای وام های رهنی را در ۲۳۹ شهر در سراسر ایالات متحده از بهترین به بدترین درجه بندی می کرد. مناطقی که ریسک وام دهی بالایی داشتند با رنگ قرمز ترسیم شدند و اغلب محله های اکثریت سیاه پوستان بودند.

مطالعه کانتی کوک می‌گوید: «تعداد وسیعی از زمین‌های خالی، خانه‌های متروکه و کسب‌وکارهای تخته‌شده در محله‌های اقلیت‌نشین در مناطقی قرار دارند که دولت ایالات متحده از وام‌های مسکن خودداری کرده است».

تحت فروش لاشخور ایلینویز، که در سال ۱۹۴۳ توسط مجمع عمومی ایلینویز آغاز شد، املاک با سه سال یا بیشتر مالیات پرداخت نشده در طول ۲۰ سال در لیست حراج قرار گرفتند.

بلومبرگ، در سال ۲۰۰۸، گفت که پایان دادن به “RedLining” به آغاز بحران مالی کمک کرد.

از ۲۷۳۵۸ خانه و زمین های خالی ارائه شده در سال ۲۰۲۲ Scavenger Sale، ۱۴۰۸۵ خانه در محدوده نقشه امنیتی منطقه شیکاگو قرار داشتند. داده های این مطالعه نشان می دهد که بیشتر آن ۱۴۰۸۵ ملک دارای خط قرمز بودند.

بیش از ۷۲ درصد از ۲۷۳۵۸ ملک در بخش‌ها و حومه‌های عمدتاً سیاه‌پوست بودند. فقط ۷۶۳۶ پیشنهاد دریافت کردند.

به گفته پاپاس که آن را برای ساکنان ناامیدکننده خواند، فروش روبنده در بازگرداندن املاک مضطرب در جوامعی که مدت‌ها از تبعیض مسکن رنج می‌برند، از خط قرمز گرفته تا وام‌های رهنی اندک و ارزیابی‌های وام مسکن زیر ارزش در جوامع اقلیت، ناکافی است.

او گفت: «در نهایت تسلیم می‌شوی، زیرا هیچ مسیر آسانی برای موفقیت وجود ندارد. “شما خشمگین هستید، و برای آمریکایی های آفریقایی تبار که قبلاً از آنچه در همسایگی آنها رخ داده است دلسرد شده اند، این شکست مضاعف است. این شکست نسلی می شود. چیزی برای انتقال به نوه ها وجود ندارد.”

این مطالعه همچنین به الگوهای مشابه در دیترویت، فیلادلفیا و دیگر شهرها می پردازد.

در فیلادلفیا، حدود ۸۲ درصد از ۶۱۶۷ ملک در دسترس عموم در محدوده نقشه وام دهی فدرال آن شهر و در اختیار شرکت توسعه مسکن فیلادلفیا قرار داشت.

از بیش از ۷۵۵۰۰ ملک مضطرب که تا آوریل توسط اداره بانک زمین دیترویت نگهداری می شد، نزدیک به ۷۱۵۰۰ مورد در مناطق نقشه برداری شده از شرکت وام مالکان خانه فدرال بودند. مطالعه کانتی کوک نشان داد که ۲۳۹۶۷ – حدود ۳۳.۵٪ – از این املاک دارای خط قرمز بودند.

آنیکا گاس، رئیس و مدیر اجرایی شهر آینده دیترویت، یک سازمان غیرانتفاعی که وظیفه اجرای یک چارچوب ۵۰ ساله برای شهر را بر عهده دارد، گفت: «تأثیر (خط قرمز) چیزی است که هنوز می‌توانید ببینید.

گوس گفت: «این فقط بازسازی مسکن و تجاری نیست، بلکه توسعه زیرساخت‌ها را نیز شامل می‌شود. این مکان‌هایی هستند که برای سال‌های متمادی آسیب دیده‌اند – جایی که زیرساخت‌ها به‌طور فوق‌العاده ضعیفی هستند. شما می‌توانید نور آسیب‌پذیر، مناظر ضعیف خیابان‌ها، پیاده‌روهای ضعیف را ببینید – همه چیزهایی که یک محله ارزشمند را تشکیل می‌دهند.»

دیترویت از سال ۲۰۱۴ تا کنون بیش از ۲۰۰۰۰ خانه و سازه دیگر را تخریب کرده است و همراه با بانک زمین خود، در در دسترس قرار دادن خانه ها و زمین ها برای افرادی که می خواهند به شهر نقل مکان کنند یا قبلاً در آنجا زندگی می کنند، تهاجمی عمل کرده است.

وارن بلومبرگ را به دروغ گفتن بر سر تمرین مسکن «ردلین» متهم کرد

به گفته جان روچ، سخنگوی شهردار مایک دوگان، حدود ۲۱۰۰۰ قطعه فرعی به ساکنان فروخته شده است و این زمین را دوباره در لیست مالیاتی دیترویت قرار داده است.

نزدیک به ۱۶۰۰۰ سازه از طریق برنامه ها به حراج گذاشته شده یا فروخته شده است. همچنین یک برنامه بازخرید وجود دارد که به افرادی که در خانه‌ای زندگی می‌کنند اجازه می‌دهد تا سند را به مبلغ ۱۰۰۰ دلار دریافت کنند و در خانه بمانند.