صاحب اسلحه تگزاس در حین تلاش برای سرقت به یک نوجوان تیراندازی کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

پلیس اعلام کرد، یک صاحب اسلحه در تگزاس هفته گذشته در آستین تگزاس از خود و یک زن دیگر در برابر نوجوانی که گفته می‌شود قصد سرقت با اسلحه از آن‌ها را داشت، دفاع کرد.

جیلین رید، ۱۷ ساله، اکنون به دزدی شدید با یک سلاح مرگبار متهم شده است. رید قبلاً به خاطر یک سری سرقت در سال ۲۰۲۱ محکوم شده بود. پلیس می گوید او در ۲۷ مه از بازداشت نوجوانان با یک مانیتور مچ پا آزاد شد که دو روز بعد آن را قطع کرد. پلیس می‌گوید رید سپس یک سری نه سرقت را در پنج روز انجام داد.

بنا به گزارش ها، رید مدت کوتاهی پس از خروج از یک وسیله نقلیه که شامل سه مظنون دیگر بود، به مرد و زن نزدیک شد.

پلیس نوشت: «فیلم نظارتی رید را هنگام خروج از وسیله نقلیه و نزدیک شدن به یک قربانی مرد سیاه‌پوست و یک قربانی زن سیاه‌پوست ضبط کرد. رید یک اسلحه دستی بیرون کشید و کوله پشتی خود را از قربانی مرد ربود. در همان زمان، سایر مظنونان داخل خودرو به جلو حرکت کردند و منتظر رید شدند. رید در حالی که تفنگ خود را به سمت قربانی زن گرفته بود، به سمت خودروی فرار حرکت کرد. قربانی اسلحه خود را بیرون آورد و برای دفاع از خود چندین گلوله به سمت رید و آنهایی که در Chevy Malibu بودند شلیک کرد.

NYPD افزایش ۵۱ درصدی در سرقت خودرو را گزارش می دهد، زیرا جنایتکاران “وحشی” از وسایل نقلیه دزدیده شده در رسانه های اجتماعی به خود می بالند.

قربانی مرد به پای رید ضربه زد.

پلیس مدت کوتاهی بعد رید و سه مظنون دیگر را پیدا کرد و قبل از اینکه رید به بیمارستان منتقل شود، یک تورنیکت روی پای او گذاشت. مقامات تعدادی اقلام مسروقه از جمله اسلحه کمری را در محل کشف کردند.

پلیس عکس های رید و دو نفر از همدستانش، آندره هریس و پل روسوم، هر دو ۱۸ ساله را منتشر کرده است. اما مظنون چهارم خردسال بود.

جیلین رید، 17. (با احترام، اداره پلیس آستین)

جیلین رید، ۱۷. (با احترام، اداره پلیس آستین)

پل راسوم، 18. (با احترام، اداره پلیس آستین).

پل راسوم، ۱۸. (با احترام، اداره پلیس آستین).

آندره هریس، 18. (با احترام، اداره پلیس آستین)

آندره هریس، ۱۸. (با احترام، اداره پلیس آستین)

پلیس گفت که چهار مظنون هر یک از سرقت ها را به شیوه ای مشابه انجام دادند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

APD نوشت: “همه ۹ سرقتی که اخیرا اتفاق افتاد به طور مشابه در طول روز انجام شد.” “یکی از مظنونان از خودرو خارج می شود و سپس وارد یک منطقه تجاری شلوغ می شود. مظنونان دیگر داخل خودرو نیز “هدف های” بالقوه را شناسایی می کنند. پس از شناسایی یک فرد، مظنونان به آنها نزدیک می شوند، اسلحه دستی را به دست گرفته و وسایل خود را طلب می کنند و در موارد متعددی قربانیان پس از شلاق تپانچه توسط گروهی از مردان، از ناحیه سر دچار جراحت شده اند.