شکایت خانوادگی تگزاس حاکی از آن است که جراح وازکتومی ۴ ساله را در حین عمل فتق انجام داده است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک خانواده تگزاسی از بیمارستان کودکان تگزاس شکایت کردند و مدعی شدند که کودک چهار ساله آنها در طی یک عمل جراحی برای درمان فتق در کشاله ران خود وازکتومی شده است.

رندی سورلز، وکیل خانواده گفت که در طول عمل جراحی، پسر یک وازکتومی “ناخواسته” انجام داد.

سورلز به فاکس نیوز دیجیتال گفت: “روش استاندارد این است که آناتومی را به درستی شناسایی کنید، و سپس برش دهید. من فکر می کنم که جراح قبل از برش آناتومی را به درستی شناسایی نکرده است.”

سورلز گفت که این اشتباه یک اشتباه “نادر” است.

زمین بازی NJ از کودکان با تمام توانایی ها استقبال می کند: “چقدر باورنکردنی”

“من این اشتباه را در موارد مختلف دیده ام، اما هرگز جراحی که مجرای دفران یک کودک چهار ساله را بریده است. این بسیار نادر است، اما بسیار ساده است. قبل از بریدن آن، آناتومی آن را به درستی شناسایی کنید.”

خانواده ای که به دلیل قصور پزشکی شکایت کرده اند، نگران تأثیر آن بر کودک و شرکای احتمالی او هستند.

سورلز می‌گوید: «تاثیر طولانی‌مدت بدتر تأثیر بر فرآیند تولید مثل کودک چهار ساله است که او را ملزم به انجام روش‌های تولید مثل مصنوعی می‌کند». فکر نمی‌کنم بچه‌دار شدن غیرممکن باشد، اما می‌تواند آن را دشوارتر کند.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وکیل قصور پزشکی می گوید که خانواده به دنبال دریافت ۵۰۰۰۰۰ دلار غرامت از بیمارستان کودکان تگزاس هستند که بیشترین مبلغی است که یک طرف می تواند در ایالت تگزاس برای چنین حادثه ای دریافت کند. این عدد از هزینه های پزشکی برای روش های بالقوه تولید مثل مصنوعی به دست می آید.

بیمارستان کودکان تگزاس صبح روز سه شنبه توسط US News & World Report به عنوان شماره ۲ در بین بهترین بیمارستان های کودکان شناخته شد. این بیمارستان در سال گذشته در رتبه سوم قرار گرفت.

FOX News Digital برای اظهار نظر در مورد شکایت خانواده با بیمارستان کودکان تگزاس تماس گرفته است.