شوهی اوهتانی قراردادی تاریخی برای فصل ۲۰۲۳ امضا کرد


شوهی اوهتانی و لس آنجلس آنجلس بر سر قرارداد ۳۰ میلیون دلاری برای فصل ۲۰۲۳ به توافق رسیدند.

این قرارداد بزرگترین دستمزد تا به حال برای یک بازیکن واجد شرایط داوری است که از ۲۷ میلیون دلار موکی بتز برای فصل ۲۰۲۰ (که به دلیل کوتاه شدن فصل بیماری همه گیر کاهش یافت) فراتر رفت.

درآمد ۲۴.۵ میلیون دلاری او همچنین بزرگترین درآمد از یک سال به سال دیگر است. حقوق اوهتانی در سال ۲۰۲۲ ۵.۵ میلیون دلار بود.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

شوهی اوهتانی شماره 17 از لس آنجلس آنجلز در طول هشتمین مسابقه در ورزشگاه آنجل آناهیم در 29 سپتامبر 2022 در آناهیم، ​​کالیفرنیا، در برابر اوکلند اتلتیکز به میدان می‌رود.

شوهی اوهتانی شماره ۱۷ از لس آنجلس آنجلز در طول هشتمین مسابقه در ورزشگاه آنجل آناهیم در ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲ در آناهیم، ​​کالیفرنیا، در برابر اوکلند اتلتیکز به میدان می‌رود.
(مایکل اونز/گتی ایماژ)

اوهتانی بیش از انتظاراتی که برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ به لیگ های بزرگ پیوست، برآورده کرده است.

او که “ببی روت ژاپنی” لقب گرفت، با میانگین ۰.۲۸۵ و OPS 0.925 به عنوان بهترین بازیکن تازه کار لیگ آمریکا انتخاب شد، در حالی که به ERA 3.31 رسید و در هر نه اینینگ ۱۱.۰ ضربه زد. او اولین بازیکن تاریخ MLB شد که حداقل ۲۰ ران خانگی زد و حداقل ۶۰ ضربه در همان فصل زد.

این خود قبلاً چشمگیر بود، اما این فقط طعم چیزی بود که قرار بود بیاید.

اوهتانی قبل از فصل ۲۰۱۹ تحت عمل جراحی تامی جان قرار گرفت که باعث شد او در آن سال از زمین بازی باز بماند. او در سال ۲۰۲۰ مصدومیت دیگری را متحمل شد که باعث شد تنها در ۱.۲ اینینگ بازی کند.

شوهی اوهتانی، شماره 17، از لس آنجلس آنجلز، در 5 سپتامبر 2022، در آناهیم، ​​کالیفرنیا، در سومین اینینگ مقابل دیترویت تایگرز در ورزشگاه انجل آناهیم دو ران خانگی انجام می دهد.

شوهی اوهتانی، شماره ۱۷، از لس آنجلس آنجلز، در ۵ سپتامبر ۲۰۲۲، در آناهیم، ​​کالیفرنیا، در سومین اینینگ مقابل دیترویت تایگرز در ورزشگاه انجل آناهیم دو ران خانگی انجام می دهد.
(مگ اولیفانت/گتی ایماژ)

ANGELS’ SHOHEI OHTANI پیشنهاد بدون ضربه را به هشتمین اینینگ می برد، در حال رانندگی در پلاک است.

اما او به اتفاق آرا MVP AL در سال ۲۰۲۱ بود، زیرا او ۴۶ هومر را به ثمر رساند – سومین نفر در بیسبال – و در ۱۰۰ دوش با OPS .965 رانندگی کرد. او همچنین یک ERA 3.18 را به ثبت رساند که با حداقل ۱۳۰ اینینگ پرتاب، هشتمین امتیاز برتر در AL در میان پرتاب کننده ها بود.

امسال، او در تپه حتی بهتر بوده است.

اعداد تهاجمی او ضربه کمی خورده است (۳۴ هومر، ۹۴ RBI، ۰.۸۸۸ OPS)، اما میانگین او ۱۹ امتیاز بالاتر از ۰.۲۵۷ سال گذشته است. اما در تپه، او با ۱۱.۹ K/9 (دومین بهترین در MLB) لیگ آمریکا را رهبری می کند و ۲.۳۵ ERA او ششمین پایین ترین رتبه در بیسبال است.

اگر مسابقه آرون جاج برای یک تاج سه گانه در حالی که راجر ماریس را برای بیشترین بازی خانگی در یک فصل توسط یک بازیکن لیگ آمریکا به تساوی کشانده بود، دوباره به محبوبیت اصلی برای MVP تبدیل می شد.

شوهی اوهتانی بازیکن شروع کننده لس آنجلس پس از ضربه زدن به جی جی ماتیژویچ از هیوستون آستروس جشن می گیرد تا در روز چهارشنبه، 13 ژوئیه 2022، در آناهیم، ​​کالیفرنیا، به اوج ششمین اینینگ پایان دهد.

شوهی اوهتانی بازیکن شروع کننده لس آنجلس پس از ضربه زدن به جی جی ماتیژویچ از هیوستون آستروس جشن می گیرد تا در روز چهارشنبه، ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۲، در آناهیم، ​​کالیفرنیا، به اوج ششمین اینینگ پایان دهد.
(عکس آسوشیتدپرس/مارک جی تریل)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اوهتانی قرار است بعد از فصل آینده بازیکن آزاد شود و اگر این عملکرد را در سال آینده حفظ کند، باید حقوق زیادی دریافت کند.