شورای شهر لس آنجلس پس از انتشار اخبار نژادپرستانه صدا، رئیس جمهور جدید را انتخاب کرد


شورای شهر لس‌آنجلس روز سه‌شنبه پس از آن که جمعیتی از معترضان شعار می‌دادند، خواستار توقف رأی‌گیری تا زمانی که دو عضو شورای شهر به‌خاطر خود در نشست سال ۲۰۲۱ استعفا دهند، رئیس‌جمهور جدیدی را منصوب کرد.

انتخاب «پل کرکوریان» عضو شورا برای رهبری اتاق در بحبوحه یک هفته آشفتگی و خشم عمومی در مورد ناسزاهای نژادپرستانه انجام می شود که تهدید به مسدود کردن تجارت شورا و استعفای نوری مارتینز رئیس سابق شورا شد.

ران هررا، رئیس فدراسیون کارگری شهرستان لس آنجلس، رهبر قدرتمند اتحادیه که در جلسه خصوصی سال ۲۰۲۱ نیز شرکت کرده بود، هفته گذشته نیز از سمت خود کناره گیری کرد.

روز دوشنبه، رئیس موقت شورای شهر لس آنجلس، میچ اوفارل، اعلام کرد که دو فرد دیگر درگیر در مکالمه فاش شده، اعضای شورا، کوین دی لئون و گیل سدیلو، از وظایف کمیته مربوط به توسعه املاک، مسکن، بی خانمانی و غیره حذف خواهند شد. مسائل اما تا کنون، دی لئون و سدیلو علیرغم عذرخواهی، به طور کلی از استعفای شورا خودداری کرده اند.

درز صوتی نژادپرستانه شورای شهر لس آنجلس: CEDILLO، DE LEON از صندلی های کمیته در میان فشارهای BLM برای استعفا خارج شده است

پل کرکوریان، عضو شورای شهر لس آنجلس، با نماینده کارن باس، که برای شهرداری نامزد می شود، صحبت می کند، در حالی که آنها منتظر رئیس جمهور جو بایدن در سایت ساخت و ساز مترو D Line (بنفش) هستند، جایی که بایدن روز پنجشنبه در مورد سرمایه گذاری در زیرساخت های کشور در لس آنجلس صحبت کرد. ، 13 اکتبر 2022.

پل کرکوریان، عضو شورای شهر لس آنجلس، با نماینده کارن باس، که برای شهرداری نامزد می شود، صحبت می کند، در حالی که آنها منتظر رئیس جمهور جو بایدن در سایت ساخت و ساز مترو D Line (بنفش) هستند، جایی که بایدن روز پنجشنبه در مورد سرمایه گذاری در زیرساخت های کشور در لس آنجلس صحبت کرد. ، ۱۳ اکتبر ۲۰۲۲.
(سارا رینگویرتز/گروه رسانه نیوز/اخبار روزانه لس آنجلس از طریق گتی ایماژ)

کرکوریان، منتخب متفق القول از ۱۰ عضو شورا که در یک جلسه مجازی شرکت کردند، حداقل حد نصاب لازم برای انجام امور تجاری، گفت که زمان آن فرا رسیده است که شهر شروع به پر کردن شکاف ها و بازگرداندن اعتماد به دولت کند. وی خاطرنشان کرد که انتخاب رئیس شورا معمولاً یک لحظه جشن است، اما در عوض، لس آنجلس با “یکی از چالش‌برانگیزترین زمان‌هایی که یک شهر تاکنون با آن روبرو بوده است” روبرو است.

معترضان در خارج از تالار شهر لس آنجلس در لس آنجلس، سه شنبه، 18 اکتبر 2022، شعاری سر می دهند. تظاهرکنندگان از شورای شهر خواستند جلسه مجازی خود را در روز سه شنبه متوقف کند تا دو نفر از اعضای آن به دلیل اظهارات نژادپرستانه استعفا دهند.

معترضان در خارج از تالار شهر لس آنجلس در لس آنجلس، سه شنبه، ۱۸ اکتبر ۲۰۲۲، شعاری سر می دهند. تظاهرکنندگان از شورای شهر خواستند جلسه مجازی خود را در روز سه شنبه متوقف کند تا دو نفر از اعضای آن به دلیل اظهارات نژادپرستانه استعفا دهند.
(AP Photo/ Jae C. Hong)

اریک گارستی، شهردار دموکرات، در بیانیه ای گفت که با کرکوریان و شورا “برای کمک به التیام زخم های ناشی از سخنان نفرت انگیز چند نفر” همکاری خواهد کرد. دی لئون و سدیلو در جلسه مجازی روز سه شنبه شرکت نکردند.

اندکی پس از شروع جلسه، پلیس لس آنجلس با تجهیزات ضدشورش با فریاد تظاهرکنندگان در مقابل ورودی شهرداری روبرو شد و خواستار به تعویق افتادن جلسه تا استعفای دو عضو شورا شدند.

تظاهرات حدود ۵۰ نفر در بیرون از درب شهرداری برگزار شد، اگرچه شورا عملاً تنها با سرپرست رئیس جمهور و کارکنان داخل اتاق جلسه داشت. تظاهرکنندگان شعار می دادند: نه استعفا، نه جلسه! پلیس معترضانی را که بدون هیچ گونه حادثه ای از خیابان عقب نشینی کردند، تحت فشار قرار داد.

معترضان در مقابل پلیس در ورودی تالار شهر لس آنجلس در لس آنجلس، سه شنبه، 18 اکتبر 2022، شعاری سر می دهند.

معترضان در مقابل پلیس در ورودی تالار شهر لس آنجلس در لس آنجلس، سه شنبه، ۱۸ اکتبر ۲۰۲۲، شعاری سر می دهند.
(AP Photo/ Jae C. Hong)

زندگی سیاه‌پوستان مهم است که معترضان آن در بیرون خانه دی لئون در ایگل راک به راه انداخته‌اند، طبق گزارش‌ها خواستار این شده بودند که مارتینز تعویض شود توسط یکی از اعضای سیاه‌پوست شورا برای «نشان دادن تعهد خود به توانمندسازی سیاسی سیاه‌پوستان و شفای سیاسی و نژادی».

انجمن قانونگذاری سیاه کالیفرنیا گفت که این ضبط “تلاش وحشتناکی برای تمرکززدایی صداهای سیاهپوستان در طول فرآیند تقسیم بندی مجدد بحرانی را نشان می دهد.”

این شورا روز سه‌شنبه همچنین اقدامات اولیه‌ای را انجام داد که می‌تواند نحوه عملکرد دولت در دومین شهر پرجمعیت کشور را تغییر دهد. یک پیشنهاد افزایش تعداد کرسی‌های شورا را بررسی می‌کند که اکنون ۱۵ کرسی تعیین شده است. پیشنهاد دوم، روشی را که شهر هر دهه یک‌بار مرزهای منطقه‌ای شورا را تنظیم می‌کند تا تغییرات جمعیت را در نظر بگیرد، اصلاح می‌کند، فرآیندی که به نام تقسیم مجدد شناخته می‌شود، که باعث خشم شد. جلسه خصوصی

تابلویی در محکومیت عضو شورای شهر لس آنجلس، کوین دی لئون، در مقابل خانه اش در لس آنجلس، سه شنبه، 18 اکتبر 2022، نصب شده است.

تابلویی در محکومیت عضو شورای شهر لس آنجلس، کوین دی لئون، در مقابل خانه اش در لس آنجلس، سه شنبه، ۱۸ اکتبر ۲۰۲۲، نصب شده است.
(AP Photo/ Jae C. Hong)

گفتگوی فاش شده مربوط به چگونگی حفظ قدرت سیاسی لاتین در تقسیم مجدد بود.

مارتینز اظهارات نژادپرستانه ای در مورد پسر سیاه پوست مایک بونین عضو شورای سفیدپوست و سایر اظهارات خام می کند. شنیده می‌شود که د لئون کودک را مسخره می‌کند و می‌گوید که بونین، “هیچوقت در مورد لاتین تبارها نخواهم گفت.”

تابلویی که خواستار استعفای عضو شورای شهر لس‌آنجلس، کوین دی لئون است، روی درب گاراژ خانه‌اش در لس‌آنجلس، سه‌شنبه ۱۸ اکتبر ۲۰۲۲ نصب شده است.

تابلویی که خواستار استعفای عضو شورای شهر لس‌آنجلس، کوین دی لئون است، روی درب گاراژ خانه‌اش در لس‌آنجلس، سه‌شنبه ۱۸ اکتبر ۲۰۲۲ نصب شده است.
(AP Photo/ Jae C. Hong)

مارتینز همچنین جورج گاسکون ناحیه شهرستان لس آنجلس را مورد تمسخر قرار داد و گفت: “او با سیاهپوستان است” و در ضبط شنیده می شود که از بومیان اواکساکان به عنوان “مردم تیره کوچک و کوتاه قد” یاد می کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

هررا که نه مخالفت کرد و نه به آن ملحق شد، گفت: «عدم ایستادگی در برابر اظهارات نژادپرستانه و ضد سیاه‌پوستان» نشان‌دهنده «عمیق‌ترین پشیمانی» اوست. سدیلو در مقایسه با ساختارهای رهبری ۲۵ سال پیش، در مورد داشتن مکزیکی‌ها مسئول شورای شهر و اتحادیه کارگری بحث کرد و در اظهارات نژادپرستانه حضور داشت، اما در آن دخالت نکرد.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.