شورای آموزش نیوجرسی از بازنگری برنامه درسی بحث انگیز آموزش جنسی برای دانش آموزان جوان خودداری می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

هیئت آموزشی ایالت نیوجرسی این هفته دستورالعمل‌های آموزش جنسی خود را دو برابر کرد و با وجود خشم والدین و نگرانی‌ها در مورد تأثیرات منفی احتمالی، از تجدید نظر در برنامه درسی بحث‌برانگیز خودداری کرد.

این دستورالعمل‌ها که تقریباً دو سال پیش در اوج شیوع همه‌گیری به تصویب هیئت مدیره رسید، اخیراً به دلیل الزامات آن مبنی بر آموزش دانش‌آموزان زیر هفت سال در مورد گرایش جنسی و هویت جنسی مورد انتقاد قرار گرفته است.

دیوید لی میلر از فاکس نیوز روز جمعه در جلسه مجازی هیئت مدیره گزارش داد، زمانی که کمیسر آموزش آنجلیکا آلن-مک میلان اصرار داشت که این دستورالعمل ها “ارزش خود و پذیرش را به همه دانش آموزان منتقل می کند.”

فایل -فیل مورفی فرماندار نیوجرسی در طی یک جلسه توجیهی در ترنتون، نیوجرسی، دوشنبه، 7 فوریه 2022 با خبرنگاران صحبت می کند. (AP Photo/Seth Wenig، فایل)

فایل -فیل مورفی فرماندار نیوجرسی در طی یک جلسه توجیهی در ترنتون، نیوجرسی، دوشنبه، ۷ فوریه ۲۰۲۲ با خبرنگاران صحبت می کند. (AP Photo/Seth Wenig، فایل)
(AP Photo/Seth Wenig، فایل)

با این حال، چهار عضو هیئت مدیره نامه ای به آلن مک میلیان ارسال کردند و خواستار بررسی کمیته ای از کارشناسان شدند.

در بخشی از این نامه آمده است: «امیدواریم کمیته و بخش، حذف برخی از زبان‌های بحث‌برانگیزتر و گرافیکی‌تر را توصیه کنند، و همچنین تناسب سنی پایه‌ای را که در آن برخی از این موضوعات توصیه می‌شود، مورد بررسی قرار دهند.»

سناتور ایالت نیوجرسی طرح آموزش جنسی «ظالمانه» را برهم می زند: نباید «هرگز نور روز را دید»

امیلی بارکر والدین نیوجرسی گفت که از دستورالعمل های جدید وحشت زده شده است.

او گفت: «من دو بچه دارم و هر بچه متفاوت است. “آنها در سنین مختلف بالغ می شوند.”

کمیسران شهرستان مونموث این برنامه درسی را “ناراحت کننده” نامیدند و قرار است منشور حقوق والدین را ایجاد کنند. توماس آرنون، مدیر کمیسیون در بیانیه‌ای گفت که منشور حقوق والدین را ملزم می‌کند تا از برنامه درسی مطلع شوند و به آنها اجازه می‌دهد در مورد مواجهه فرزندانشان با مطالب حساس تصمیم بگیرند.

آرنون گفت که هیئت مدیره مونموث معتقد است بحث در مورد موضوعات حساس باید به والدین سپرده شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“من نمی توانم به اندازه کافی تاکید کنم که ما به عنوان هیئت مدیره چقدر با قوانینی که بدون فرصت کافی برای اظهار نظر عمومی و نظرات والدین در رابطه با محتوای بسیار آزاردهنده و بسیار حساسی که به فرزندان خردسال ما آموزش داده می شود، مخالف هستیم.” آرنون گفت.

اقدام برای ایجاد یک لایحه حقوق والدین پس از آن صورت گرفت که ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، قانون بحث برانگیز حقوق والدین در آموزش را امضا کرد، که منتقدان از آن به عنوان لایحه “نگو همجنس گرا” یاد می کنند، که معلمان را از پرداختن به تمایلات جنسی و هویت جنسی در این کشور منع می کرد. مهد کودک تا سوم دبستان

جسیکا چاسمار از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.