شهردار بورلی هیلز دستور ماسک در لس آنجلس را رد کرد: “مسائل مهمتر برای اجرا”جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

لیلی بوسه، شهردار بورلی هیلز، روز پنجشنبه، پس از اینکه شهر به رد اجرای یک حکم بالقوه که بر کل شهرستان لس آنجلس تأثیر می‌گذارد، رأی داد، گفت که جامعه «مسائل مهم‌تری» نسبت به دستور ماسک برای رسیدگی دارد. Bosse به “Fox & Friends” ملحق شد تا در مورد واکنش های منفی پیرامون تلاش های احیا شده مرتبط با COVID و اینکه چرا او به “قدرت انتخاب” اعتقاد دارد، بحث کند.

کارشناس پزشکی مدیر بهداشت لس آنجلس را در مورد فشار اجباری ماسک مورد انتقاد قرار داد

LILI BOSSE: من به قدرت انتخاب بسیار اعتقاد دارم. من فکر می‌کنم از سال ۲۰۲۰ چیزهای زیادی یاد گرفته‌ایم، و این به یک تابع اجرایی نیز تبدیل شد. به نظر من و شورا در رابطه با بررسی سلامت روانی افراد بی‌سرپرست، مسائل مهم‌تری برای اجرا داریم. [and] ایمن نگه داشتن خیابان‌ها و پارک‌هایمان… اساساً اگر کسی بخواهد ماسک بزند، قضاوتی وجود ندارد. البته ماسک بزن و اگر احساس آسیب پذیری می کنید، از ماسک استفاده کنید. و اگر نمی خواهید ماسک بزنید، ماسک نزنید. اما واقعاً تابعی از این شد که ما باید اجرای خود را کجا قرار دهیم؟ شهرستان لس‌آنجلس، بورلی هیلز هنوز تحت فشار است قوانین بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس، اما ما در بورلی هیلز مجبور نیستیم از قوانین خود برای اجرای آن استفاده کنیم. بنابراین اگر لس آنجلس این دستور را کنار بگذارد، ما احساس کردیم که آنها می توانند بیرون بروند و آن را اجرا کنند.

کل مصاحبه از “FOX & FRIENDS” را در زیر تماشا کنید: