شرکت Vivek Ramaswamy می گوید که صندوق حمایت از انرژی آن یک هفته پس از راه اندازی از ۱۰۰ میلیون دلار فراتر رفته است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کارآفرین و نویسنده ویوک راماسوامی می‌گوید صندوق تازه راه‌اندازی او با هدف تقویت تولید انرژی ایالات متحده تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است.

هفته گذشته، شرکت مدیریت دارایی Strive واقع در اوهایو راماسوامی از صندوق سرمایه گذاری مبادله ای DRLL رونمایی کرد که هدف آن تبدیل شدن به یک صندوق شاخص انرژی برای مبارزه با جنبش بیدار ESG است که انرژی آمریکا را خفه کرده است.

در یک بیانیه مطبوعاتی که توسط فاکس نیوز دیجیتال به دست آمد، DRLL “در اولین هفته کامل راه اندازی خود از ۱۰۰ میلیون دلار در دارایی های تحت مدیریت (AUM) و بیش از ۱۶۰ میلیون دلار حجم مبادله شده است.

راماسوامی در بیانیه مطبوعاتی خود نوشت: “این یک نقطه عطف مهم است و این فقط اولین قدم از سفر ما است.” “هدف ما باز کردن پتانسیل بخش انرژی ایالات متحده با الزام شرکت ها به تمرکز بر برتری، از جمله از طریق تولید بیشتر نفت و گاز، به جای برنامه های اجتماعی تحمیل شده توسط مدیران دارایی های بزرگ مرتبط با ESG است.”

VIVEK RAMASWAMY ابتکار جدیدی را برای رسیدگی به بحران انرژی و مبارزه با ESG در روزهای آینده به اشتراک می‌گذارد: “با ما همراه باشید”

مت کول، مدیر محصولات استرایو، گفت: «ما معتقدیم پیام و دستورات ما به شرکت‌های آمریکایی در حال حاضر با آمریکایی‌ها طنین‌انداز شده است. برخلاف راه‌اندازی‌های معمولی ETF که در آن تعداد کمی از معاملات دلاری بالا مشاهده می‌کنید، موفقیت DRLL ناشی از معاملات دلاری کوچک‌تر بوده است.

Vivek Ramaswamy با جمعیت CPAC 2022 در دالاس، تگزاس صحبت می کند.

Vivek Ramaswamy با جمعیت CPAC 2022 در دالاس، تگزاس صحبت می کند.
(عکس فاکس نیوز/ جاشوا کومینز)

در اوایل این ماه، راماسوامی در مصاحبه ای با فاکس نیوز دیجیتال درباره ابتکار جدید خود طعنه زد و گفت صندوق شاخص مبتنی بر انرژی آن با غول های سرمایه گذاری مانند بلک راک و ونگارد رقابت خواهد کرد و قول داد که “صدای سهامداران متفاوتی را به اتاق های هیئت مدیره شرکت های آمریکایی” بیاورد. تمرکز بر تقویت صنعت انرژی به جای “این برنامه های سیاسی و اجتماعی سمی”.

“این بدان معناست که بله، حفاری برای نفت بیشتر. بله، فرکینگ برای گاز طبیعی بیشتر. بله، انجام هر کاری که به شما امکان می دهد در درازمدت سودآورترین و موفق ترین باشید بدون توجه به برنامه سیاسی دیگران. هیچ کس این صدا را به انرژی نمی رساند. راماسوامی به فاکس نیوز دیجیتال گفت.

ویوک راماسوامی: حساب‌های سرمایه‌گذاری آمریکایی‌ها برای حمایت از سیاست‌های WOKE “سلاح” می‌شوند

ESG که مخفف Environmental, Social and Governance است، به نگرانی فزاینده ای در میان منتقدان محافظه کار تبدیل شده است، زیرا آنها جنبش را متهم می کنند که در نهایت با اولویت دادن به عدالت اجتماعی و دستور کار سبز به آسیب رساندن به مصرف کنندگان و صاحبان مشاغل منجر شده است.

راماسوامی، نویسنده “Woke, Inc.” و کتاب آینده “ملت قربانیان”، ESG را به دلیل قدرتمند شدن کافی برای “دیکته کردن جریان سرمایه به کشور” مورد انتقاد قرار داد و از آن به عنوان “یکی از تهدیدهای تعیین کننده برای سرمایه داری و دموکراسی” یاد کرد.

«تجمع بی‌سابقه‌ای از سرمایه، ۲۲ تریلیون دلار سرمایه در دست تنها سه شرکت سرمایه‌گذاری بزرگ وجود دارد که اکنون از این فلسفه استفاده می‌کنند تا بتوانند از طریق درب پشتی کاری را انجام دهند که دولت نتوانست از طریق درب ورودی از طریق فرآیند دموکراتیک انجام دهد. به همین دلیل است که من فکر می کنم آن را احتمالاً بزرگترین نمایش سرمایه داری و دموکراسی می دانم.

Vivek Ramaswamy با جمعیت CPAC 2022 در دالاس، تگزاس صحبت می کند.

Vivek Ramaswamy با جمعیت CPAC 2022 در دالاس، تگزاس صحبت می کند.
(عکس فاکس نیوز/ جاشوا کومینز)

راماسوامی در حالی که از جمهوری‌خواهان خواست تا «تهاجمی‌تر» علیه آن، به‌ویژه فرمانداران جمهوری‌خواه، عمل کنند، راماسوامی معتقد است که این یک «مشکل بازار» است که به جای توسل به مداخله دولت، به «راه‌حل بازار» نیاز دارد.

در پایان، اگر سه مدیر دارایی بزرگ وجود داشته باشند که از قدرت بازار خود استفاده می کنند تا شرکت ها را در هر بخش از انرژی گرفته تا شرکت های محصولات مصرفی گرفته تا شرکت های فناوری مجبور کنند به شیوه ای خاص رفتار کنند، پس نیاز است که بزرگ جدید وجود داشته باشد. راماسوامی به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «مدیران دارایی در مقیاسی که اراده آمریکایی‌های روزمره را با سرمایه‌گذاری پولشان و صحبت کردن و حمایت از طرف آنها به روش‌هایی که در واقع بیشتر آن شهروندان عادی می‌خواهند، نشان می‌دهند.»

دسانتیس برنامه ای برای مبارزه با نفوذ ESG در فلوریدا اعلام کرد

بنیانگذار و رئیس اجرایی Strive همچنین زنگ خطر را در مورد تأثیر مستقیم ESG بر بحران جاری انرژی به صدا درآورد.

راماسوامی گفت: «ما در این کشور یک بحران عظیم انرژی داریم، یک عدم تعادل عرضه و تقاضا که شرکت‌های انرژی آمریکایی به دلیل محدودیت‌های اعمال شده در این بخش قادر به رفع آن نیستند.» جنبش ESG عملاً از شرکت‌های نفتی آمریکایی خواسته است که نفت کمتری حفاری کنند، گاز طبیعی کمتری تولید کنند و انرژی کمتری تولید کنند. به نوبه خود ایالت ها شروع به ایجاد خاموشی های ناگهانی کرده اند و پاسخ صحیح باید این باشد که غل و زنجیر و دستبند این شرکت ها را بردارید نه فقط از طریق مقررات… [but] از طریق خود بخش خصوصی.”

Vivek Ramaswamy با جمعیت CPAC 2022 در دالاس، تگزاس صحبت می کند.

Vivek Ramaswamy با جمعیت CPAC 2022 در دالاس، تگزاس صحبت می کند.
(عکس فاکس نیوز/ جاشوا کومینز)

در هفته‌های اخیر، کشورهایی مانند سری‌لانکا، هلند و حتی کانادا، سیاست‌ها و محدودیت‌های تحت تأثیر ESG را وضع کرده یا برنامه‌ریزی کرده‌اند.

ممنوعیت کودهای شیمیایی در سریلانکا به کمبود و بی ثباتی اقتصادی منجر شد – و معترضان در شهر کلمبو، پایتخت، رئیس جمهور گوتابایا راجاپاکسا را ​​مجبور کردند کاخ خود را تخلیه کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در هلند، محدودیت‌های سبز مشابه باعث شد تا کشاورزان خشمگین جاده‌ها را مسدود کنند و به دولت مارک روته، نخست‌وزیر، اعتراض کنند، پس از این که این کشور – که دومین صادرکننده بزرگ غذا در جهان به جز ایالات متحده است – بخش کشاورزی خود را به هرج و مرج واداشت.

اخیراً، جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا، برنامه‌هایی را برای الزام کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای در کشاورزی اعلام کرد، که تحلیل بلومبرگ نشان می‌دهد که «خطرناک است». [its] خروجی غلات.”

جاشوا کومینز و چارلی کریتز از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.