شان هانیتی: نتیجه جلسات ۶ ژانویه “از پیش تعیین شده باقی می ماند”


شان هانیتی به این موضوع پرداخته است که چگونه استماع ۶ ژانویه به جای «صادقانه بودن» «از پیش تعیین شده» است و اینکه چگونه احساسات ضد ترامپ در «هانیتی» بیداد می کند.

هانیتی: دموکرات ها دوباره به یک دروغگویی و هیستری تمام عیار فرود آمده اند

شان هانیتی: در حالی که شما، مردم آمریکا، می دانید – مردمی که در واقع این کشور را به یک کشور بزرگ تبدیل کرده اند، با سیل مشکلات جدی مانند تورم بی سابقه، قیمت های بی سابقه بنزین، تعداد بی سابقه مهاجران غیرقانونی و قتل های بی سابقه مواجه هستند. بسیاری از شهرها و شهرهای ما

خوب، موجودات مرداب در کاپیتول هیلمن، آنها مشغول یک دادگاه کانگورو و یک دادگاه نمایشی دیگر ضد ترامپ بودند، جایی که نتیجه، همانطور که به شما گفتیم، از پیش تعیین شده بوده و باقی می ماند، از روز اول به همین منوال بوده است. به جای شنیدن صادقانه در مورد چگونگی محافظت از نهادهای خود، مقامات منتخب خود، برای محافظت از خانه مردم، کنگره، به جای اینکه هرگز اجازه دهیم شورش هایی مانند آنچه در تابستان ۲۰۲۰ رخ داد هرگز تکرار نشود، چیزی جز کور نمی بینیم. ، خشم بی پایان آنچه به ظاهر خشم فرقه‌ای وسواس گونه علیه دونالد ترامپ است، هرگز پایان نمی‌یابد.

ایالات متحده - 28 ژوئن: کسیدی هاچینسون، دستیار رئیس سابق کارکنان کاخ سفید، مارک میدوز، در جریان کمیته منتخب برای بررسی حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده برای ارائه مطالبی که قبلا دیده نشده بود و شهادت شاهدان در ساختمان کانن را می‌شنود شهادت می‌دهد. ، در روز سه شنبه، 28 ژوئن 2022. (تام ویلیامز/CQ-Roll Call, Inc از طریق Getty Images)

ایالات متحده – ۲۸ ژوئن: کسیدی هاچینسون، دستیار رئیس سابق کارکنان کاخ سفید، مارک میدوز، در جریان کمیته منتخب برای بررسی حمله ۶ ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده برای ارائه مطالبی که قبلا دیده نشده بود و شهادت شاهدان در ساختمان کانن را می‌شنود شهادت می‌دهد. ، در روز سه شنبه، ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲. (تام ویلیامز/CQ-Roll Call, Inc از طریق Getty Images)

جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اکنون، واضح است که از ترامپ متنفرند، برای آنها، ششم ژانویه تنها بهانه دیگری است برای لکه دار کردن دونالد ترامپ و هر کسی که از آنها حمایت می کند. این در مورد ایمنی و امنیت و ایمن سازی ساختمان کنگره یا رسیدن به حقیقت نیست.

این هرگز به این دلیل نبوده است که یک استماع و پیگیری عادلانه و جدی داشته باشیم تا بتوانیم راه حل هایی ارائه دهیم. امروز شایعات بیشتری شنیدیم، انبوهی از شنیده ها و وای، بسیاری از شهادت های استیضاح شده که در یک ثانیه به آنها خواهیم رسید. و به همین دلیل است که شنیده ها هرگز در دادگاه واقعی قابل قبول نیستند. از جمله این ادعای وحشیانه از الف کارمند رده پایین سابق کاخ سفید.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: