شان هانیتی: ما اکنون به طور کامل در یکی دیگر از شکار جادوگران ضد ترامپ غوطه ور هستیم


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

شان هانیتی درباره مبهم بودن سندی که باعث حمله به خانه ترامپ در مار-آ لاگو شد، درباره «هانیتی» صحبت کرد.

شان هانیتی: حمله اف‌بی‌آی به خانه ترامپ در فلوریدا یک سوء استفاده آشکار و فاحش از قدرت است

شان هانیتی: یک نفر با دسترسی به حکم جستجوی FBI در Mar-A-Lago آشکار است جزئیات جدید این برنامه امشب در مورد آن سند. و امشب، می‌توانیم به طور انحصاری گزارش دهیم که این حکم دو دسته سود بسیار مبهم را شناسایی کرده است. یکی، اسنادی که باید یا می‌توانند در آرشیو ملی باشند، و دوم، هر چیز دیگری که ممکن است محرمانه‌تر باشد. در واقع آن ژنرال بود.

حالا، آقای گارلند، بیایید سوگندنامه ای را که به ترامپ ارائه کردید که از او متنفر بود، یعنی اوباما عاشق قاضی مدافع دوست جفری اپستین بود، زیرا لیست آنچه آنها گرفتند نیز به نوعی مبهم و بی معنی بود. پس قولنامه، کاری که برای دریافت این حکم انجام دادید، امروز مسئولیت آن را بر عهده گرفتید. ما دوست داریم آن را ببینیم. و من در روز اول گفتم که این یک اکسپدیشن ماهیگیری غول پیکر است.

واشنگتن، دی سی - 06 آوریل: مریک گارلند، دادستان کل ایالات متحده در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت دادگستری ایالات متحده در 06 آوریل 2022 در واشنگتن دی سی صحبت می کند.  گارلند اقدامات جدیدی را که وزارت دادگستری برای پیگرد قانونی فعالیت جنایتکارانه روسیه انجام خواهد داد، اعلام کرد.  (عکس از آنا مانی میکر/گتی ایماژ)

واشنگتن، دی سی – ۰۶ آوریل: مریک گارلند، دادستان کل ایالات متحده در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت دادگستری ایالات متحده در ۰۶ آوریل ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی صحبت می کند. گارلند اقدامات جدیدی را که وزارت دادگستری برای پیگرد قانونی فعالیت‌های جنایتکارانه روسیه انجام خواهد داد، اعلام کرد. (عکس از آنا مانی میکر/گتی ایماژ)

من معتقدم همه اینها یک بهانه بود. و در Mar-A-Lago به دنبال همه و همه اسناد بودند. رسمی است. ما اکنون به طور کامل در یکی دیگر غرق شده ایم ضد ترامپ شکار ساحره. حالا شما مردی را به من نشان دهید که ما جرم را پیدا خواهیم کرد. حالا می توانید. با این تفاوت که به نظر می رسد هرگز و هرگز جرمی را در مورد دونالد ترامپ پیدا نکرده اند، زیرا جرمی وجود ندارد. و اتفاقاً آنچه آنها گرفتند بی معنی بود، ظاهراً چیزی که ما اکنون می دانیم. و در همان زمان، جو بایدن و پسرش هانتر خوب هستند، آنها از تعطیلات مجلل در جزیره ای منحصر به فرد در کارولینای جنوبی لذت می برند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: