شان هانیتی: در حقیقت، آنها می خواهند که شما درد را احساس کنید


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

شان هانیتی در مورد اینکه چگونه جو بایدن و هشداردهنده‌های آب و هوا «می‌خواهند» مردم آمریکا از قیمت‌های بالاتر پمپ، قبوض گاز و غذا در «هانیتی» احساس درد کنند، بحث کرد.

هانیتی: بایدن در سفر “شرم آور” خود به خارج از کشور موفق نشد

شان هانیتی: در طول ۱۸ ماه گذشته، ممکن است متوجه شده باشید که جو بایدن و هشدار دهنده های فرقه آب و هوا که او را کنترل می کنند گاهی وانمود می کنند که فکر می کنند انحصار شفقت را در اختیار دارند. درد تو را حس می کنند در واقع، آنها می خواهند که شما درد را احساس کنید. جو قول داد آنها آن را می خواهند. در حال تحویل است. آنها از شما می خواهند که پول بیشتری در پمپ بپردازید. آنها می خواهند قبض انرژی شما بالاتر باشد. آنها خواهان افزایش قیمت مواد غذایی هستند.

آنها از شما می خواهند که با کمتر به آن بسنده کنید. همه به نام تغییر اقلیم. اکنون، به گفته آنها، دولت باید همین الان اقدامات شدیدی انجام دهد تا مادر زمین را از عذاب قریب الوقوع نجات دهد. حالا، در نهایت، این چیزی بیش از پانسمان پنجره نیست. به عبارت دیگر، یک اسب تروا بزرگ برای سوسیالیسم دولتی بزرگ. آنها می خواهند این کشور را اساساً متحول کنند، حتی اگر به این معنی باشد که زندگی شما بسیار بدتر می شود.

اکنون، هشداردهنده های فرقه آب و هوا در حال جنگ با مردم آمریکا و بودجه ما هستند. آنها به طور نامتناسبی بر فقرا، طبقه متوسط، افراد دارای درآمد ثابت و افراد مسن در این کشور تأثیر منفی می گذارند. اما حرف من را قبول نکن به سخنان شهردار شهر کوچک و نابغه، مرد با تجربه، وزیر حمل و نقل، پیت بوتیگیگ گوش دهید.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: