شان هانیتی: خدای ناکرده رئیس جمهور بایدن هیچ اعتباری به سلف خود ندهد


شان هانیتی درباره اظهارات پرزیدنت بایدن پس از بهبودی کووید-۱۹ و اینکه چگونه او از دادن اعتبار به ترامپ قبلی خود در مورد “هانیتی” خودداری می کند، صحبت کرد.

شان هانیتی، مجری فاکس نیوز، درباره تشخیص و بهبودی جو بایدن از کووید-۱۹، رئیس جمهور آمریکا صحبت کرد و درباره اینکه بایدن، رئیس جمهور سابق ترامپ را به خاطر مسواک زدن خودش با کووید-۱۹، تند تند تند زد.

هانیتی: به دلیل دروغگویی دولت بایدن مهم است

شان هانیتی: احتمالا متوجه نشدید، اما جو بایدن در انزوا بوده است حدود یک هفته پس از تشخیص کووید ۱۹ او. خبر خوب امشب او ظاهراً حالش بهتر شده است و برنامه عادی خود را از سر می گیرد که مانند برنامه کووید اوست. و این دیر بیدار شدن، زود خوابیدن، چرت زدن زیاد در بین چند رویداد عمومی است. و در طول سخنرانی در باغ گل رز، همانطور که در مورد کووید و سفر کووید او دیدید، بایدن باید متحد را برانگیخت که او موضوع مورد علاقه او، دونالد ترامپ است. نگاهی بیاندازید.

حال، چیزی که جو نتوانست به آن اشاره کند، نوع فعلی است، که BA5 است. نوع غالب Omicron بسیار بسیار ضعیف تر از گونه اصلی است که رئیس جمهور وقت ترامپ را آلوده کرد. و اتفاقاً، نه اینکه یادم می‌آید، من هرگز سفر دونالد ترامپ را ندیدم، نه یک بار، نه دو بار، بلکه سه بار که از پله‌ها به سمت ایر فورس وان بالا می‌رود و سپس سخنگویی ادعا می‌کند که باد بسیار می‌وزد. نمی دونم بدترش اینه که سه بار بره یا بگن باد اونو برد. دونالد ترامپ هرگز توسط باد نرفت.

ویلمینگتون، دی - 28 اکتبر: جو بایدن، نامزد دموکرات ریاست‌جمهوری، ماسک صورت خود را می‌گذارد (عکس از درو آنگرر/گتی ایماژ)

ویلمینگتون، دی – ۲۸ اکتبر: جو بایدن، نامزد دموکرات ریاست‌جمهوری، ماسک صورت خود را می‌گذارد (عکس از درو آنگرر/گتی ایماژ)

جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

در واقع، این نوع کووید فعلی آنقدر ضعیف است که حتی یک فرد ضعیف و دارای اختلال شناختی است ۷۹ ساله می تواند بدون مشکل در خانه بهبود یابد به هر حال ضمناً یادش رفت که بگوید بسته های داروهای ضد ویروسی را کمی مصرف کرده است. بنابراین بهبودی جو توسط یک درمان جدید بسیار مؤثر کمک شد. و البته بایدن از طریق واکسن‌هایی که با عملیات Warp Speed ​​رئیس‌جمهور ترامپ امکان‌پذیر شد نیز کمک کرد. اما خدای ناکرده رئیس جمهور بایدن هرگز اعتباری به سلف خود ندهد. می‌دانید، به نظر نمی‌رسد که رئیس‌جمهوری که هست، آن را در خود ندارد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: