سیاست ۴ ژوئیه: حسن رقبای حزب جمهوری خواه او در میدان نبرد نیوهمپشایر را “مخالفان افراطی” متهم کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

انحصاری: آمهرست، نیوهمپشایر – سناتور دموکرات، مگی حسن، ۴ ژوئیه را “روزی عالی برای جشن گرفتن آزادی، استقلال ما، و وجه مشترک آمریکایی ها، یعنی عشق به آزادی و عشق به کشور” می خواند.

اما روز استقلال برای سیاستمداران نیز روز خوبی برای مبارزات انتخاباتی است.

و حسن، فرماندار سابق و سناتور دوره اول که با انتخاب مجدد بالقوه چالش برانگیز امسال در ایالت میدان نبرد کلیدی نیوهمپشایر مورد هدف جمهوری خواهان قرار گرفته است، هنگام صحبت با فاکس نیوز در آستانه برگزاری مراسم سالانه ۴ ژوئیه در حالت مبارزات انتخاباتی قرار داشت. رژه در شهر زیبای آمهرست.

این سناتور با اشاره به میدان شلوغ جمهوری خواهانی که برای نامزدی حزبشان به امید رویارویی با حسن در انتخابات میان دوره ای نوامبر نامزد می شوند، گفت: «من گروهی از مخالفان واقعاً افراطی دارم. افراطی خواهد بود، قرار است مهر لاستیکی برای [Senate GOP leader] میچ مک کانل.”

دموکرات ها در پی حکم دادگاه عالی، سیل امواج رادیویی را با تبلیغات کمپین

دموکرات‌ها با بادهای معکوس تاریخی و جو سیاسی بسیار دشواری که ناشی از افزایش شدید قیمت بنزین، تورم بی‌سابقه و محبوبیت زیرآبی رئیس‌جمهور بایدن است، مواجه می‌شوند، زیرا تلاش می‌کنند در ماه نوامبر اکثریت خود را در سنا و مجلس نمایندگان حفظ کنند.

سناتور دموکرات مگی حسن از نیوهمپشایر، در رژه سالانه روز استقلال در آمهرست در 4 ژوئیه 2022.

سناتور دموکرات مگی حسن از نیوهمپشایر، در رژه سالانه روز استقلال در آمهرست در ۴ ژوئیه ۲۰۲۲.
(اخبار فاکس)

اما استراتژیست‌های دموکرات در واژگونی لرزه‌ای حکم برجسته رو در مقابل وید توسط اکثریت محافظه‌کار دیوان عالی و بازگرداندن موضوع سقط جنین قانونی به قوه مقننه ایالتی، خط نقره‌ای می‌بینند. ممکن است به دموکرات ها فرصتی برای تغییر گفتگوی مبارزات انتخاباتی، نیرو بخشیدن به پایگاه مترقی خود و بازگرداندن رای دهندگان کلیدی زن و حومه شهر بدهد که به دموکرات ها کمک کردند تا مجلس نمایندگان را در سال ۲۰۱۸ بازگردانند، اما به نظر می رسید که در برخی از رقابت های کنگره در سال ۲۰۲۰ و دوباره در جمهوری خواهان از خطوط حزب عبور کنند. پیروزی در انتخابات ویرجینیا و نیوجرسی در نوامبر گذشته.

“تصمیم دادگاه عالی ما را به عقب برد. اکنون، زنان دوباره شهروند درجه دوم ایالات متحده هستند زیرا این آزادی اساسی از ما سلب شده است. این پاییز امسال برای مردم بسیار مهم خواهد بود که درک کنند که میچ مک کانل و مخالفان من می خواهند ممنوعیت ملی سقط جنین را تصویب کنند.” حسن در یک مصاحبه اختصاصی ملی با فاکس نیوز گفت ما نمی‌توانیم اجازه دهیم این اتفاق بیفتد و مردم باید به کاندیداهای طرفدار رای بدهند.»

حسن توجه خود را برای کاهش قیمت بنزین نشان می دهد

در حالی که سقط جنین احتمالاً در میان مدت به عنوان یک موضوع در حال رشد است، نظرسنجی ها نشان می دهد که تورم و قیمت بنزین اصلی ترین نگرانی رای دهندگان است.

حسن و سناتور دموکرات دوره اول، مارک کلی از آریزونا، که او نیز اهل یک ایالت میدان نبرد انتخابات عمومی است که با انتخاب مجدد چالش برانگیز نیز مواجه است، در فوریه لایحه‌ای را برای لغو موقت مالیات گاز فدرال نوشتند تا به مصرف‌کنندگان در مقابله با آن کمک کنند. با قیمت های سرسام آور در پمپ.

در حالی که رئیس جمهور اکنون از این ایده حمایت می کند، لایحه آنها هنوز در کنگره با موانعی روبرو است.

“ما باید قیمت بنزین را پایین بیاوریم. مردم واقعاً از پمپاژ آسیب می بینند. من می خواهم مالیات گاز را حداقل تا پایان سال به حالت تعلیق درآورم. خوشحالم که رئیس جمهور وارد عمل شده است. من به اصرار ادامه خواهم داد. حسن تاکید کرد: نفت بزرگ را پاسخگو می‌دانند زیرا آنها در حالی که هنوز قیمت‌ها را واقعاً بالا نگه می‌دارند، سود بی‌سابقه‌ای کسب می‌کنند.

تعداد فزاینده دموکرات ها از طریق مرز بایدن را شکست

در حالی که برخی از رهبران کنگره در هر دو حزب با این لایحه مخالف هستند، حسن جمهوری خواهان را هدف گرفت.

“جمهوری خواهان هر گونه رای گیری در مورد این موضوع در کنگره را مسدود کرده اند. ما باید از آنها بخواهیم جلوی آن را بگیرند و من برای آن تلاش خواهم کرد. بیشتر آمریکایی ها فکر می کنند این کار واقعا معقولی است. در زمانی که هزینه‌های دیگر نیز بالاست، مقداری پول بیشتر به جیب مردم برمی‌گردد.”

چاک مورس، رئیس مجلس سنای ایالت نیوهمپشایر، که برای نامزدی حزب جمهوری‌خواه مجلس سنای ایالات متحده نامزد می‌شود، در رژه سالانه روز استقلال آمهرست، نیوهمپشایر، در 4 ژوئیه 2022 راهپیمایی می‌کند.

چاک مورس، رئیس مجلس سنای ایالت نیوهمپشایر، که برای نامزدی حزب جمهوری‌خواه مجلس سنای ایالات متحده نامزد می‌شود، در رژه سالانه روز استقلال آمهرست، نیوهمپشایر، در ۴ ژوئیه ۲۰۲۲ راهپیمایی می‌کند.
(اخبار فاکس )

دو تن از نامزدهای اصلی جمهوری خواهان که برای مجلس سنا شرکت کردند نیز در رژه روز دوشنبه راهپیمایی کردند.

“من فکر می کنم کاملاً واضح است – مردم عادی در حال حاضر – چه چیزی برای خرید مواد غذایی خود برای تعطیلات آخر هفته یا سوختی که در ماشین می گذارند تا به آشپزی هایی که می خواهند بخرند می پردازند. چاک مورس، رئیس سنای ایالت نیوهمپشایر، به فاکس نیوز گفت: آن‌ها می‌دانند که چه خبر است.

بازی در BATTLEGROUND نمایش سنای نیوهمشایر

مورس که صاحب یک کسب و کار کوچک است، درباره حسن گفت: «فکر می‌کنم او باید توضیحات زیادی برای انجام دادن داشته باشد. ما مطمئناً روشن خواهیم کرد که سناتور حسن وظیفه خود را انجام نمی دهد.»

و کوین اسمیت، مدیر سابق شهر لندندری، نیوهمپشایر تاکید کرد که “در پایان روز، مردم به صندوق رای می روند و با کیف پول خود رای می دهند. و زمانی که بیش از ۵ دلار برای هر گالن برای بنزین می پردازند. آنها بیش از ۶ دلار به ازای هر گالن برای نفت گرمایش خانه می پردازند. هنگامی که آنها قیمت های هنگفتی را در بازار مواد غذایی می پردازند – اینها مسائلی است که آنها در حالی که به صندوق رای می روند به آنها رأی خواهند داد.

جدیدترین FOX NEWS 2022 ما را در رتبه بندی قدرت میان ترم بررسی کنید

و اسمیت ادعا کرد که “من تنها کسی هستم – نه مگی حسن – که برنامه ای برای رفع این مشکلات دارم.”

نامزد جمهوریخواه سنا کوین اسمیت در رژه سالانه روز استقلال آمهرست، نیوهمپشایر، در 4 ژوئیه 2022 راهپیمایی می کند.

نامزد جمهوریخواه سنا کوین اسمیت در رژه سالانه روز استقلال آمهرست، نیوهمپشایر، در ۴ ژوئیه ۲۰۲۲ راهپیمایی می کند.
(اخبار فاکس )

در حالی که نیوهمپشایر برای یک قرن، اولین انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری را در تقویم نامزد برگزار کرد، انتخابات مقدماتی ایالتی یکی از آخرین دوره های برنامه است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در حالی که حسن بر انتخابات عمومی متمرکز است – او با یک رقیب اولیه کمتر شناخته شده روبرو است – و همچنان به ساختن یک صندوق جنگی چشمگیر در مبارزات انتخاباتی ادامه می دهد – حزب جمهوری خواه تا انتخابات مقدماتی ۱۳ سپتامبر – که کمتر از دو ماه از انتخابات حذف شده است – نامزدی برای سنا نخواهد داشت. انتخابات نوامبر