سکستون ریاکاری بایدن را در مورد “وزارت حقیقت” که توسط “مری پاپینز شوروی” رهبری می شود، فراخوانی می کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

باک سکستون، مجری محافظه کار رادیویی، دوشنبه گفت: «وزارت حقیقت» جدید پرزیدنت بایدن و آلخاندرو مایورکاس وزیر جدید و رهبر آن، «مری پاپینز شوروی»، تهدیدی جدی برای آزادی های مدنی است که باید به شدت با آن مخالفت کرد.

سکستون پس از انتشار ویدئویی از TikTok که توسط وی منتشر شد، به عنوان رهبر انتصابی هیئت حاکمیت اطلاعات نادرست – نینا یانکوویچ همکار سابق مرکز ویلسون – “مری پاپینز شوروی” لقب گرفت. در این کلیپ، یانکوویچ خود را جانشین بازیگر زن جولی اندروز می‌کند و با آهنگ «Supercalifragilisticexpialidocious» درباره «شستشوی اطلاعات» می‌خواند.

“شاید [Jankowicz] باید مری پاپینز شوروی را بهتر بشناسند،» او گفت، و افزود که مایورکاس به نوبه خود او را یک متخصص و «بسیار واجد شرایط» و غیر حزبی خواند.

روزنامه نگار تحقیقی می گوید که پرونده هانتر بایدن در دلاور به مشاور مستقل نیاز دارد

نینا یانکوویچ

نینا یانکوویچ
(@wiczipedia توییتر)

سکستون گفت، این اظهار نظر «جذاب‌کننده» است، زیرا خود «اطلاعات نادرست» است – زیرا سیاست‌های یانکوویچ از جمله ادعاهای نادرست در مورد داستان لپ‌تاپ هانتر بایدن و مامور سابق MI6 کریستوفر استیل خلاف آن را ثابت می‌کند. او اضافه کرد که شنیدن صحبت های مایورکاس در مورد مبارزه با اطلاعات نادرست، تنها چند ماه پس از تحقیقاتی که DHS افسران گشت مرزی سوار شده متهم به “شلاق زدن” مهاجران را بررسی کردند، مضاعف است.

او پرسید: “چگونه کسی می تواند باور کند که وزارت امنیت داخلی ما حاضر است با این جنجال که اعضای گشت مرزی ما مهاجران را شلاق می زنند، فقط به این دلیل که لیب ها در جنون بودند، همراهی کند؟”

گابارد: تابلوی اطلاعات نادرست بایدن برای «دیکتاتوری ها» مناسب تر است

سکستون

سکستون
(فاکس نیوز دیجیتال)

“پس آیا آنها “معتبر” هستند؟ سکستون پرسید.

مدام به تو دروغ می گویند و بعد می گویند: چرا حرفم را باور نمی کنی؟ او گفت، پیش بینی هیئت مدیره تبدیل به “PolitiFact در مورد استروئیدها.”

در جریان “نمایش کلی تراویس و باک سکستون”، او در ادامه به سیاست‌های ضد ویروس کرونا در برخی مواقع متناقض CDC اشاره کرد و متعجب شد که چگونه می‌توان دولت را منبعی بی‌خطا در نظر گرفت که شایسته میانجیگری در صحت گفتار با چنین سابقه بدی است. :

او گفت: «آنقدر سیاست خود را در مورد ماسک تغییر داد که ادامه دادن به آن سخت بود – خنده‌دار است. CDC گفت که اگر این واکسن را دریافت می‌کنید، خوب می‌شوید – تمام می‌شود – دیگر نگران فاصله‌گذاری اجتماعی یا ماسک‌هایمان نباشیم.

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

مایورکاس

او گفت: «هر وقت کسی جلو می‌آید و می‌گوید چیزی شبیه به «مری پاپینز» شوروی درباره دموکراسی شنیده است، بدون منابع معتبر غیرممکن است — من می‌گویم: باشه، یک منبع معتبر به من بدهید. DHS، این نظر او را رد می کند.

سکستون افزود که همین امر را می توان گاه در مورد جامعه اطلاعاتی نیز گفت و به مایکل هیدن، رئیس سیا بوش و ده ها مقام فعلی و سابق دیگر اشاره کرد که ادعا کردند لپ تاپ هانتر بایدن اطلاعات نادرست است.

او گفت: “اینها همه افرادی بودند که به شدت در مورد تبانی ترامپ با روسیه اشتباه می کردند: آیا آنها منابع معتبر هستند؟ آیا آنها منابع معتبری بودند که این دروغ ها را از داخل بوروکراسی بیرون می کشیدند؟ جیمز کومی چطور؟” “[T]او رفت تا حد زیادی دیوانه شده است — آنها استدلال می کنند که اگر طرف دیگری شنیده شود، ما برنده خواهیم شد.”