سپهبد کیث کلوگ در مورد مرگ رهبر القاعده: بیایید “تأیید کنیم که آن مرد را گرفتیم”جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ژنرال بازنشسته کیث کلوگ به مرگ ایمن الظواهری رهبر القاعده در روز دوشنبه در برنامه Jesse Watters Primetime واکنش نشان داد.

کیث کلوگ: من امشب به خاطر کشته شدن الظواهری خوابم نمی برد. او یک اراذل و اوباش بود. او در واقع مغز متفکر پشت بن لادن بود، مغزهای پشت لباس، به نوعی مانند افسر ارشد عملیات. ما توانستیم او را پیدا کنیم و او را بکشیم. پرزیدنت بایدن حق داشت. ما می‌خواهیم تو را پیدا کنیم، و بدون توجه به آنچه که لازم باشد، تو را می‌کشیمو من فکر می کنم داشتن جایزه ۲۵ میلیون دلاری برای سر شما نیز کمک زیادی می کند. با گذشت زمان، ما می‌توانیم این افراد را بیرون بیاوریم و آنها را پیدا کنیم.

ایالات متحده، ایمن الظواهری، رهبر القاعده را در عملیات “موفقیت آمیز” ضد تروریستی افغانستان بیرون می کشد.

این نگرانی من است. نگرانی ای که دارم بیایید مطمئن شویم که تأیید می کنیم که آن مرد را داریم. وقتی بن لادن را کشتیم، توانستیم تأیید کنیم که او را به دست آورده ایم. وقتی بغدادی را کشتیم، توانستیم مطمئن شویم که او را به دست آورده ایم. وقتی سلیمانی را کشتیم، توانستیم تأیید کنیم که او را داریم. بیایید مطمئن شویم که تأیید می کنیم که واقعاً این شخص را به دست آورده ایم تا بتوانیم از مردم آمریکا اطمینان حاصل کنیم که حمله خوبی بوده است. پرزیدنت ترامپ حق داشت. پرزیدنت بایدن حق داشت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ما گفته ایم شما می توانید از راه دور به این افراد حمله کنید. وقتی چیزهایی مانند شکارچی و شاهین جهانی با زمان پرتگاه عالی، توانایی ضربه زدن از راه دور دارید، ما به شما گفتیم. نیازی به نیرو روی زمین نیست. رئیس جمهور ترامپ این را گفت. رئیس جمهور بایدن این را گفت. او به شیوه ای بسیار درهم و برهم از افغانستان خارج شد، اما من فکر می کنم واقعیت درست است.

مصاحبه کامل را اینجا ببینید: