سو برد به استورم کمک می کند تا در آخرین بازی خود در شهر نیویورک پیروز شود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

گبی ویلیامز در پیروزی ۸۱-۷۲ سیاتل مقابل نیویورک لیبرتی در روز یکشنبه در آخرین بازی فصل عادی سو برد، نگهبان طوفان در شهر خود، ۲۳ امتیاز بالاترین فصل را به دست آورد.

برد، رهبر تمام دوران‌های لیگ، روز پنجشنبه اعلام کرد که در پایان فصل ۲۰۲۲ بازنشسته خواهد شد. او در لانگ آیلند، حدود یک ساعت از مرکز بارکلیز بزرگ شد.

سو برد (10) نگهبان طوفان سیاتل در حالی که طرفداران او را در آخرین ثانیه های بازی بسکتبال WNBA مقابل لیبرتی نیویورک، یکشنبه، 19 ژوئن 2022، در نیویورک تشویق می کنند، واکنش نشان می دهد.

سو برد (۱۰) نگهبان طوفان سیاتل در حالی که طرفداران او را در آخرین ثانیه های بازی بسکتبال WNBA مقابل لیبرتی نیویورک، یکشنبه، ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲، در نیویورک تشویق می کنند، واکنش نشان می دهد.
(AP Photo/Mary Altaffer)

پرنده با یک پرتاب ۳ امتیازی بازی را قطعی کرد و در ۱۸.۹ ثانیه باقیمانده ساعت ضربه به پایان رسید. او پی‌گیری‌های خود را بسیار مورد تحسین جمعیت قرار داد، که بلافاصله پس از بیرون آمدن از بازی، او را تشویق کردند. این پیشکسوت ۲۱ ساله با ۱۱ امتیاز به کار خود پایان داد.

لیبرتی پیش از بازی او را با یک ادای احترام به مدت چهار دقیقه تجلیل کرد و سامی ویتکامب و ناتاشا هاوارد هم تیمی های قبلی خود یک ژاکت و پیراهنی به برد دادند که نشان دهنده هر تیم نیویورکی بود.

سو برد (10) گارد طوفان سیاتل پس از به ثمر رساندن یک گل 3 امتیازی در ثانیه های پایانی نیمه دوم بازی بسکتبال WNBA در برابر نیویورک لیبرتی، یکشنبه، 19 ژوئن 2022، در نیویورک، با هم تیمی هایش جشن می گیرد.

سو برد (۱۰) گارد طوفان سیاتل پس از به ثمر رساندن یک گل ۳ امتیازی در ثانیه های پایانی نیمه دوم بازی بسکتبال WNBA در برابر نیویورک لیبرتی، یکشنبه، ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲، در نیویورک، با هم تیمی هایش جشن می گیرد.
(AP Photo/Mary Altaffer)

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

ACES 96، LYNX 95

لاس وگاس (AP) – A’ja Wilson 25 امتیاز به دست آورد، Dearica Hamby 16 امتیاز – از جمله یک ۳ امتیاز در ثانیه های پایانی – به دست آورد و Aces از ۱۴ امتیاز عقب افتاد و سیاهگوش را شکست داد.

کایلا مک براید یک پرتاب ۳ امتیازی زد و جسیکا شپرد در یک جهش ۷-۲ چهار امتیازی را به دست آورد که نتیجه بازی مینه سوتا را به ۹۳-۹۱ با ۱:۳۸ کاهش داد. هیچکدام از تیم ها دوباره گلی به ثمر نرساندند تا اینکه چلسی گری مک براید را با یک حرکت پشت سر تکان داد تا وارد خط شود و آن را به هامبی با ضربه ۳ امتیازی از گوشه سمت چپ به بیرون فرستاد تا لاس وگاس امتیاز پنج را بگیرد. امتیاز امتیاز در ۱۵.۵ ثانیه باقی مانده است.

شپرد حدود ۱۰ ثانیه بعد یک لیآپ انجام داد و پس از چرخش گری در پاس ورودی، شپرد به طرز غیرقابل توضیحی در فاصله ۰.۴ ثانیه مانده به لایی آپ حرکت کرد تا نتیجه ۹۶-۹۵ شود.

گارد لاس وگاس ایس، چلسی گری (12) در نیمه اول یک بازی بسکتبال WNBA یکشنبه، 19 ژوئن 2022، در لاس وگاس، مقابل نیکولینا میلیچ (31) مرکز مینه‌سوتا لینکس به سمت سبد می‌رود.

گارد لاس وگاس ایس، چلسی گری (۱۲) در نیمه اول یک بازی بسکتبال WNBA یکشنبه، ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲، در لاس وگاس، مقابل نیکولینا میلیچ (۳۱) مرکز مینه‌سوتا لینکس به سمت سبد می‌رود.
(Chase Stevens/Las Vegas Review-Journal از طریق AP)

شپرد با ۲۲ امتیاز در شوت ۹ از ۱۰، بهترین ۱۸ ریباند و ۶ پاس منجر به گل برای سیاهگوش (۳-۱۳) در دوران حرفه ای خود به ثبت رساند.

تب ۸۹، SKY 87

ایندیاناپولیس (AP) – نالیسا اسمیت ۲۶ امتیاز فوق‌العاده در دوران حرفه‌ای خود به دست آورد – از جمله یک بازی سه امتیازی در ثانیه‌های پایانی برای کمک به Fever برای پاک کردن ۱۵ امتیاز کسری نیمه دوم و شکست دادن آسمان.

اسمیت در حالی که از بلوک چپ به یک پرش چرخشی برخورد کرد، خطا شد و پرتاب آزاد را انجام داد تا تب در ۳۹ ثانیه مانده به پایان ۸۸-۸۷ پیش بیفتد.

شیکاگو دو شوت را در سمت دیگر از دست داد تا اینکه ویکتوریا ویویانس در ۷.۸ ثانیه باقی مانده خطا کرد. او ۱ از ۲ پرتاب های آزاد انجام داد تا تب (۵-۱۳) دو امتیاز پیش بیفتد.

پس از اینکه Sky تایم اوت را اعلام کرد، کورتنی وندرسلوت یک جامپر کوتاه پایه را از دست داد و Fever ادامه یافت.

کاله کپر ۲۸ امتیاز برای آسمان به دست آورد (۱۰-۵).

عرفان ۷۱، خورشید ۶۳

واشنگتن (AP) – النا دله دان تمام ۱۵ امتیاز خود را در نیمه اول به ثمر رساند و میستکس سان را شکست داد.

آریل اتکینز و شاتوری واکر-کیمبرو هر کدام ۱۰ امتیاز برای واشنگتن به دست آوردند (۱۱-۷).

دله دان بازی سه امتیازی را تبدیل به گل کرد و سپس یک دقیقه بعد یک پرتاب ۳ امتیازی زد تا نتیجه را ۱۴-۹ در اواسط کوارتر اول انجام دهد و Mystics بقیه راه را پیش انداخت.

سابرینا یونسکو از لیبرتی با تریپل دابل در ۳ کوارتر تاریخ WNBA را ثبت کرد.

کانکتیکات شش امتیاز متوالی به دست آورد تا اختلاف خود را نزدیک به ۲ دقیقه بعد به ۸ برساند، اما آلیشا کلارک چهار امتیاز را در یک جهش ۷-۰ به دست آورد که در ۶ دقیقه مانده به نیمه اول بازی را ۳۸-۲۳ کرد و سان نتوانست ریکاوری کند.

جونکل جونز ۱۵ امتیاز و ۱۶ ریباند برای سان داشت (۱۲-۴).

WINGS 92، SPARKS 82

آرلینگتون، تگزاس (AP) – آریک اوگونبوواله پنج پرتاب ۳ امتیازی زد و با ۲۷ امتیاز به پایان رسید، مارینا مابری با ۲۱ امتیاز رکورد فصل را به دست آورد و وینگز از کوارتر سوم برای کنترل پیروزی ۹۲-۸۲ خود مقابل اسپارکس استفاده کرد. .

آلیشا گری ۲۰ امتیاز، ۱۲ ریباند، ۶ پاس منجر به گل و سه توپ ربایی برای دالاس به دست آورد. کایلا تورنتون ۱۵ امتیاز برای دالاس به دست آورد (۸-۸). وینگز پس از چهار باخت متوالی و شش باخت از هفت بازی اخیر، پیروز شده است.

کتی لو ساموئلسون با ضربه ای پرشی که در نیمه اول باقی مانده بود، اسپارکس را ۴۵-۴۳ جلو انداخت، اما دالاس هفت امتیاز پایانی نیمه را به دست آورد – که توسط بازی سه امتیازی گری در ۰.۷ ثانیه مانده به پایان رسید. برای رسیدن به اختلاف پنج امتیازی و وینگز دیگر هرگز عقب نیفتاد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

Nneka Ogwumike با ۱۷ امتیاز در ۶ از ۷ شوت و ۱۰ ریباند رهبری لس آنجلس (۵-۹) را به دست آورد.