سناتور جان کندی: تورم بایدن «سرطانی در رویای آمریکایی» است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

با نزدیک شدن به انتشار آخرین آمارهای اقتصادی، جان کندی، عضو کمیته قضایی سنا، ادامه تورم ناشی از رئیس جمهور بایدن را “سرطانی در رویای آمریکایی” خواند.

کندی، رئیس‌جمهور آمریکا، روز سه‌شنبه به فاکس نیوز گفت که از اینکه رئیس‌جمهور تقریباً پس از ابتلا به ویروس کرونا بهبود یافته است، متشکرم و خاطرنشان کرد که او همچنان دیدگاه‌های محکمی نسبت به سیاست‌های خود دارد.

او در برنامه “Jesse Watters Primetime” گفت: “پس از ۱۸ ماه، ما می دانیم که رئیس جمهور بایدن چه چیزی را مطرح می کند. اگر تا به حال ندانید، مانند یک آجر ضخیم شده اید.”

او به دولت بزرگ‌تر، مالیات‌های بیشتر، هزینه‌های بیشتر – بدهی‌های بیشتر، مقررات بیشتر، مرزهای بازتر، ارتش ضعیف‌تر و تبدیل پلیس‌ها به مددکاران اجتماعی اعتقاد دارد – و این سیاست‌ها به شدت به مردم آمریکا آسیب رسانده است.»

محکومیت ستوان نیروی دریایی در ژاپن باعث اعتراض خانواده ها و قانونگذاران آمریکایی شد

پرزیدنت بایدن در نوامبر 80 ساله می شود.

پرزیدنت بایدن در نوامبر ۸۰ ساله می شود.
(AP Photo/ سوزان والش)

کندی بر آنچه که فاجعه آمیزترین جنبه دوران تصدی بایدن می خواند، تأکید کرد: تورم نامحدود که در ابتدا به عنوان گذرا برچسب گذاری شده بود.

او گفت: “پرزیدنت بایدن به هیچ وجه به مردم آمریکا بیشتر از جیب آنها آسیب نرسانده است: و من در مورد تورم صحبت می کنم.”

آل گور پس از آخرین مقایسه گرمایش جهانی به عنوان “جوک شوک اقلیمی” منفجر شد

سناتور جان کندی، از R-La.، در جلسه استماع کمیته بانکداری، مسکن و امور شهری سنا در مورد قانون CARES در کاپیتول هیل صحبت می کند.  (کوین دیچ/پول از طریق AP)

سناتور جان کندی، از R-La.، در جلسه استماع کمیته بانکداری، مسکن و امور شهری سنا در مورد قانون CARES در کاپیتول هیل صحبت می کند. (کوین دیچ/پول از طریق AP)
(کوین دیچ/پول از طریق AP)

تورم – که نتیجه مستقیم سیاست‌های رئیس‌جمهور است – سرطانی است بر رویای آمریکایی. و بیداد می‌کند.

او گفت که یکی از ساکنان منطقه او در اوایل ماه جولای اظهار داشت که اگر بحران اقتصادی بایدن به تشدید ادامه دهد، قهوه‌های زنجیره‌ای گران‌قیمت استارباکس باید نام خود را به “TenBucks” تغییر دهد.

جدیدترین داستان های هانتر بایدن نشان می دهد که رسانه ها بالاخره چاقوها را برای جو دارند: سکستون

پرزیدنت بایدن در یک ترکیب گرافیکی تورم

پرزیدنت بایدن در یک ترکیب گرافیکی تورم
(کامپوزیت)

کندی ادامه داد: «از جایی که من نشسته ام، راه حل بسیار ساده است. “شماره یک: در حالی که فدرال رزرو کار خود را انجام می دهد، هزینه ها را متوقف کنید – ما یک بودجه فدرال داریم؛ در چارچوب آن زندگی کنید. شماره دو: شروع به کاهش کسری بودجه کنید. شماره سه: مسدود کردن تمام مقررات فدرال پیشنهادی فدرال، که به تازگی به به بهای تمام شده کالاها و خدمات اضافه کنید.»

وی گفت که دو اقدام نهایی این است که رئیس جمهور دستور کار ضد استقلال انرژی داخلی خود را تغییر دهد و قانون کاهش مالیات و مشاغل را گسترش دهد که به گفته قانونگذار تا ۲۴ ماه آینده منقضی می شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

اگر این کارها را انجام دهید، به نظر من، تورم در عرض چند ماه شروع به کاهش خواهد کرد.