سناتور استیو داینز لایحه ای را برای جلوگیری از اضافه کردن الزامات «بیدار شدن» به برنامه های بازنشستگی بایدن ارائه می کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اولین بار در FOX: یک قانونگذار ارشد جمهوری خواه روز جمعه قانونی را ارائه کرد تا کاخ سفید را از وادار کردن مؤسسات مالی به در نظر گرفتن مسائل «بیدار» مانند تغییرات آب و هوا هنگام تصمیم‌گیری درباره نحوه سرمایه‌گذاری پس‌اندازهای بازنشستگی کارگران آمریکایی جلوگیری کند.

سناتور استیو داینز، جمهوری‌خواه مونتانا، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که هدف از این قانون جلوگیری از فشار دادن رئیس جمهور بایدن به بانک‌های کشور برای تسلیم شدن در برابر ایدئولوژی “بیدار” است.

او گفت: «مونتانی‌ها نباید بهای هوس‌های بیداری را با پس‌اندازهای زندگی خود که به سختی به دست آورده‌اند، بپردازند.

سال گذشته، بایدن دستوری اجرایی صادر کرد و به وزیر کار دستور داد تا اقداماتی را که می‌توان برای محافظت از برنامه‌های بازنشستگی در برابر “خطرات مالی مرتبط با آب و هوا” انجام داد، شناسایی کند.

سناتور استیو دینز، از مونته، در جلسه استماع کمیته مالی سنا در مورد نامزدی خاویر بکرا به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی در کنگره هیل در واشنگتن، چهارشنبه، 24 فوریه 2021، سخنرانی می کند. (مایکل رینولدز/پول از طریق AP)

سناتور استیو دینز، از مونته، در جلسه استماع کمیته مالی سنا در مورد نامزدی خاویر بکرا به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی در کنگره هیل در واشنگتن، چهارشنبه، ۲۴ فوریه ۲۰۲۱، سخنرانی می کند. (مایکل رینولدز/پول از طریق AP)
(مایکل رینولدز/پول از طریق AP)

گزارش‌های پولیتیکو: پیشرفت‌ها در داخل بایدن از پیام رئیس‌جمهور درباره تورم ناامید شده‌اند.

در آن زمان، کاخ سفید اعلام کرد که این اقدام برای اطمینان از شفافیت در نحوه انتخاب غول‌های مالی برای سرمایه‌گذاری بر پول بازنشستگان آمریکایی مورد نیاز است.

دولت در بیانیه ای گفت: «ما می دانیم که بحران آب و هوا، چه از طریق افزایش آب دریاها و چه از طریق آب و هوای شدید، خطرات فزاینده ای را برای زیرساخت ها، سرمایه گذاری ها و کسب و کارها ایجاد می کند. با این حال، این خطرات اغلب پنهان هستند.”

این دستورالعمل مقرراتی را که توسط رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ وضع شده بود، لغو کرد که بانک ها را ملزم می کرد در هنگام انتخاب سرمایه گذاری، به جای موضوعاتی مانند نژاد یا تغییرات آب و هوایی، فقط سودآوری را در نظر بگیرند.

داینز که در کمیته مالی سنا فعالیت می کند، گفت که فرمان اجرایی بایدن در را برای وال استریت برای پذیرش ایدئولوژی های رادیکال مانند حکومت اجتماعی زیست محیطی باز کرد – که می گوید شرکت ها باید اهداف اجتماعی را به جای سود در اولویت قرار دهند.

رئیس جمهور جو بایدن یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار می کند.

رئیس جمهور جو بایدن یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار می کند.
(اخبار فاکس )

کارین ژان پیر به دلیل اینکه ما را به «اقتصادی قوی‌تر» از همیشه در «تاریخ» می‌بالد: «GSLIGHTING خالص» محکوم شد

لایحه او به دنبال جلوگیری از گسترش چنین تاکتیک هایی با تدوین قانون مقررات دوره ترامپ است.

او گفت: “شرکت های آمریکایی باید به خاطر داشته باشند که مسئولیت آنها در قبال سهامدارانشان است، نه اوباش بیدار – اینها موسسات مالی هستند، نه فروشگاه های پاپ آپ برای چپ رادیکال.”

در سال‌های اخیر، بانک‌های وال استریت برای گسترش سرمایه‌گذاری در حوزه‌هایی مانند انرژی سبز، که اگرچه سود کمتری دارند، اما در میان دموکرات‌ها محبوبیت دارند، مانور داده‌اند. در عین حال بانک های مطرح کشور متهم به تبعیض علیه شرکت های سوخت فسیلی با مانور قطع سرمایه گذاری شده اند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دور زدن سوخت های فسیلی توسط کاخ سفید و قدرت نظارتی گسترده آن کمک شده است. به عنوان مثال، جانت یلن، وزیر خزانه داری، یک “مرکز آب و هوایی” ویژه در وزارت خود ایجاد کرده است تا اقتصاد کشور را از سوخت های فسیلی دور کند.

پت تومی، سناتور پنسیلوانیا، جمهوری خواه ارشد کمیته بانکی سنا، گفت: «هدف واقعی در اینجا مجازات صنایعی است که از نظر سیاسی نامطلوب هستند. تنظیم‌کننده‌های مالی با انحراف فراتر از وظایف خود در عرصه آب‌وهوایی، بانک‌ها را تحت فشار قرار می‌دهند تا به صنایعی که از نظر سیاسی نامطلوب هستند مانند شرکت‌های سوخت فسیلی خدمات ندهند.