سناتورهای کورنین، مورفی، سینما، تیلیس با ادامه مذاکرات اصلاحات اسلحه و تیراندازی های دسته جمعی با یکدیگر دیدار خواهند کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

گروهی از سناتورهای دو حزبی روز دوشنبه به صورت حضوری در مورد قوانین احتمالی ایمنی اسلحه ملاقات خواهند کرد، زیرا سنا به دنبال یک توافق احتمالی در پی چندین تیراندازی جمعی است.

این دیدار که توسط یک منبع آشنا به فاکس نیوز تایید شد – با کریس مورفی، دی-کان، و جان کورنین، آر-تگزاس، به عنوان مذاکره کنندگان اصلی طرف های مربوطه خود – پس از جلسه سه شنبه گذشته بین این گروه انجام شد. در حالی که مجلس سنا در تعطیلات خود قرار داشت، این جلسه از طریق ویدئو کنفرانس انجام شد.

یک گروه جداگانه و بزرگتر از سناتورها نیز چهارشنبه گذشته برای بحث در مورد زمینه های توافق احتمالی بین جمهوری خواهان و دموکرات ها ملاقات کردند.

سناتور جان کورنین در 4 اوت 2021 در واشنگتن در کنگره ایالات متحده سخنرانی می کند.

سناتور جان کورنین در ۴ اوت ۲۰۲۱ در واشنگتن در کنگره ایالات متحده سخنرانی می کند.
(کوین دیچ/گتی ایماژ)

تیراندازی دسته جمعی فیلادلفیا: دا کراسنر مدعی است قانونگذاران «روح خود را به لابی NRA GUN فروختند». هزینه های آینده

سناتورهای Kyrsten Sinema، D-Ariz.، و Thom Tillis، RN.C نیز به جلسه دوشنبه خواهند پیوست که اولین بار توسط Politico گزارش شد.

گفتگوها در مورد اصلاحات احتمالی اسلحه توسط چندین تیراندازی دسته جمعی در ماه گذشته تحریک شد، از جمله تیراندازی ظاهراً با انگیزه نژادپرستانه در سوپرمارکت بوفالو و دیگری در مدرسه ابتدایی Uvalde، تگزاس.

پس از آن تیراندازی ها، حملات بزرگ تری صورت گرفت، یکی در بیمارستانی در تولسا، اوکلاهما، و دیگری در آخر هفته در خیابان جنوبی در فیلادلفیا، پنسیلوانیا.

DEM SEN. کریس مورفی اصرار دارد که بایدن در مذاکرات اسلحه دو حزبی دخالت نکند

به نظر می رسد که دو زمینه بالقوه بالقوه برای توافق در سنا، قوانینی است که ایالت ها را تشویق می کند تا قوانین پرچم قرمز را اجرا کنند و بررسی های پیشینه فدرال گسترده.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دموکرات‌های مجلس نمایندگان نیز این هفته به تعدادی از لایحه‌ها، از جمله مفاد ممنوعیت مجلات با ظرفیت بالا و افزایش سن برای داشتن تفنگ‌های نیمه خودکار، رأی می‌دهند. اما این قانون در سنا با تقسیم ۵۰/۵۰ تصویب نخواهد شد، جایی که برای تصویب یک لایحه به ۶۰ رای نیاز است.

یکی از دستیاران حزب جمهوری خواه به فاکس نیوز گفت و حتی برای یک بسته ساده تر مذاکره شده توسط سنا، هر معامله ای برای جذب ۱۰ جمهوری خواه و شکستن یک فیلیباستر “نیاز به نخ زدن سوزن دارد.”