سلامت از راه دور ممکن است با اورژانس بهداشت عمومی که قرار است امسال به پایان برسد گرانتر شود


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ویزیت از راه دور می تواند برای بسیاری از آمریکایی ها به زودی گران تر شود.

همه‌گیری کووید-۱۹ نشان داد که چقدر می‌توان از راحتی در خانه انجام داد – شامل ویزیت پزشک. اما اکنون، پزشکان بیشتری باید بیماران را به صورت حضوری ببینند، زیرا اورژانس بهداشت عمومی فدرال که در طول همه‌گیری شروع شده بود، قرار است به زودی پایان یابد.

به گفته مدیر پرستاری نان فینیس که بر نحوه اداره بیمارستان ها نظارت و ارزیابی می کند، این بیماری همه گیر باعث کمبود نیروی کار و تغییرات نیروی کار “قابل توجه” شده است.

دکتر کریستین بریگر، متخصص زنان و زایمان برای مراقبت های بهداشتی HCA هیوستون، به فاکس نیوز گفت: «یکی از چیزهای بزرگی که چالش برانگیز بوده، تلاش برای اطمینان از دسترسی مناسب بیماران به مراقبت است.

دکتر بریگر در حال انجام ویزیت از راه دور با یک بیمار.

دکتر بریگر در حال انجام ویزیت از راه دور با یک بیمار.

بریگر گفت اینگونه بود که پزشکی از راه دور در طول اوج همه گیری کلیدی شد. ما قرارهای زیادی را انجام می‌دادیم که به‌طور سنتی توسط پزشکی از راه دور استفاده نمی‌شد، فقط برای اینکه مطمئن شویم بیمارانمان را چک می‌کنیم.»

آژانس های بهداشت فدرال “برخلاف علم” عمل کردند: DR. باتاچاریا

Medicare برای حدود ۸۴۰۰۰۰ بازدید از راه دور در سال ۲۰۱۹ و نزدیک به ۵۲.۷ میلیون بازدید از راه دور در سال ۲۰۲۰ پرداخت کرده است.

ادعاهای سلامت از راه دور از سال 2019 تا 2020 به شدت افزایش یافت.

ادعاهای سلامت از راه دور از سال ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰ به شدت افزایش یافت.

فینیس گفت ویزیت های مجازی به رفع برخی از معوقات بیماران کمک کرده است، زیرا پزشکان می توانند از آنها برای بیماران معمولی استفاده کنند و در وقت حضوری خود برای کسانی که از قرار ملاقات های معمول صرفه جویی کرده اند، صرفه جویی کنند. “بیمارانی که برای مراقبت به درهای ما می آیند با چندین بیماری همراه بسیار پیچیده تر هستند.”

بایدن HHS برای بازگرداندن مراقبت های بهداشتی از وجدان محافظت می کند

فینیس و بریگر گفتند، با این حال، سلامت از راه دور چالش هایی از جمله هزینه و دسترسی را ایجاد کرده است.

Medicare به احتمال زیاد ویزیت های بهداشتی از راه دور را فقط تا اواسط اکتبر، زمانی که قانون اضطراری بهداشت عمومی پایان می یابد، پوشش می دهد.

برای دانلود برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بریگر گفت: “من فکر می کنم ما باید تلاش کنیم تا یک سیستم کاملاً یکسان داشته باشیم که از آن استفاده شود تا مطمئن شویم که این خدمات برای همه بدون توجه به پوشش بیمه ای آنها ارائه می شود.” او همچنین به نگرانی‌هایی در مورد دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی برای بیماران روستایی اشاره کرد که در طول دو سال گذشته به شدت به ویزیت‌های بهداشتی از راه دور متکی بوده‌اند.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه پوشش ویزیت از راه دور برای افرادی که دارای بیمه Medicaid یا خصوصی هستند پس از پایان قانون اورژانس بهداشت عمومی وجود ندارد.