سفر مارجوری تیلور گرین از منفرد به بازیکن قدرتمند


وقتی مارجوری تیلور گرین دو سال پیش برنده کرسی مجلس شد، رسانه ها دوست داشتند او را مورد ضرب و شتم قرار دهند.

و نماینده کنگره جورجیا مطالب زیادی را به آنها داد، از اعتقاد قبلی اش به قانون تا صحبت هایش در مورد لیزرهای فضایی یهودی، هواپیمای “به اصطلاح” که در ۱۱ سپتامبر به پنتاگون برخورد کرد، و “جاسوسی پلیس گازپاچوی پلوسی از اعضای کنگره”. ” حتی رهبران جمهوری خواه او را مایه شرمساری می دانستند و دموکرات ها او را از وظایف کمیته محروم کردند.

خوب، رسانه ها هنوز هم عاشق لگد زدن او هستند. اما ناگهان متوجه شد که گرین به یکی از تأثیرگذارترین جمهوری خواهان در تپه تبدیل شده است.

او این کار را با حملات شدید علیه دموکرات‌ها از طریق رسانه‌های اجتماعی و سخنرانی‌ها، ساختن برند ملی خود و تبدیل شدن به یکی از جنجالی‌ترین صداهای حزبش انجام داده است. این هنر سیاست سلبریتی است که ریشه در دوره ترامپ دارد و او رهبری را مجبور کرده است که او را جدی بگیرند.

مارجوری تیلور گرین می‌گوید مک‌کارتی باید به او «قدرت» بیشتری بدهد تا رای‌دهندگان را خشنود کند.

مارجوری تیلور گرین، نماینده جمهوری خواه از جورجیا، در گردهمایی دونالد ترامپ در پنسیلوانیا در 3 سپتامبر.

مارجوری تیلور گرین، نماینده جمهوری خواه از جورجیا، در گردهمایی دونالد ترامپ در پنسیلوانیا در ۳ سپتامبر.
(میشل گوستافسون/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

کریس سیلیزا از CNN می گوید: «در حال حاضر زمان خوبی برای مارجوری تیلور گرین است.

این ارزیابی مجدد روزنامه نگاری با کتاب جدیدی از رابرت دریپر، نویسنده ای که در نیویورک تایمز همکاری می کند، انجام می شود. و در حالی که عنوان آن “سلاح های توهم جمعی: چگونه حزب جمهوریخواه ذهن خود را از دست داد”، گزیده ای از گرین برای او بسیار منصفانه است – از جمله مصاحبه های ضبط شده – و در نهایت به او اعتبار می دهد که مسیری غیرمتعارف به سمت قدرت را ایجاد کرده است:

گرین از حاشیه راست افراطی حزب جمهوری‌خواه بدون تغییر هیچ‌یک از باورهای خود به مرکز تأسیس آن نزدیک‌تر شده است.

در واقع، گرین در مورد کوین مک کارتی و احتمال تصاحب قدرت جمهوری خواهان می گوید: “برای اینکه بهترین سخنران مجلس باشم و رضایت پایه ها را جلب کنم، او به من قدرت و آزادی عمل زیادی می دهد. و اگر این کار را نکند. ، آنها از این موضوع بسیار ناراضی خواهند بود.” مک کارتی، به نوبه خود، در یک حمله جذاب با گرین بوده است. این یک سفر کاملاً از روزهایی است که میچ مک کانل نظرات خود را به عنوان یک “سرطان” در مهمانی توصیف می کرد.

مارجوری تیلور گرین و کوین مک کارتی در یک تصویر عکس کنار هم.

مارجوری تیلور گرین و کوین مک کارتی در یک تصویر عکس کنار هم.

حضور مارجوری تیلور گرین در رالی های ترامپ جرقه گفتگوهای بلیت ۲۰۲۴

برای لیبرال‌ها، دموکرات‌ها و بیشتر افراد در مطبوعات، ظهور گرین نشان می‌دهد که حزب او تسلیم پایگاه MAGA شده است. او ۷.۴ میلیون دلار برای یک مسابقه آسان جمع آوری کرده است که چهارمین بالاترین رتبه در میان جمهوریخواهان مجلس نمایندگان و بدون مشارکت PAC است.

گرین در اوایل ماه جاری در یک گردهمایی دونالد ترامپ گفت: «دموکرات‌ها خواهان مرگ جمهوری‌خواهان هستند و قتل‌ها را از قبل آغاز کرده‌اند». او در مناظره ای که این هفته با رقیب خود مارکوس فلاورز داشت، گفت: “حزب دموکرات حزب کودک آزاری است” و “نظافت کودکان و جنسی کردن آنها در مدرسه” را سرکوب می کند.

حتی با اجازه دادن به هذل سیاسی، برخی از این لفاظی ها غیرقابل دفاع است. حتی اگر فضای ابرقطبی ما را مجاز بدانیم، برخی از این لفاظی ها غیرمسئولانه است. اما “ناسیونالیست مسیحی” که خود را توصیف می کند، اهمیتی نمی دهد که روزنامه نگاران یا مخالفان چه فکر می کنند، او بیش از حد بر حامیان محافظه کار خود متمرکز است.

مشترک شدن در پادکست رسانه ای HOWIE’s Buzzmeter, RIFF در داغ ترین داستان های روز

دریپر یک گزارشگر فوق العاده است، و طعنه های زیاد و گاهی اوقات اظهارات نادرست گرین را مستند می کند. او در اولین روز خود خواستار استیضاح بایدن شد و گفته بود “جو بایدن هیتلر است”، هشتگ #NaziJoe. او نانسی پلوسی را “b–ch” نامیده است. او ۶ ژانویه را به گردن آنتیفا انداخته است، ارائه دهندگان سقط جنین را قاتل خوانده و گفته است که می خواهد کنگره را از کمونیست ها پاکسازی کند، اصطلاحی که او در مورد الکساندریا اوکاسیو-کورتز به کار می برد.

نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز، DN.Y.، به سخنان نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در طی یک کنفرانس خبری در کنگره در واشنگتن گوش می دهد.

نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز، DN.Y.، به سخنان نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در طی یک کنفرانس خبری در کنگره در واشنگتن گوش می دهد.
(AP Photo/J. Scott Applewhite, File)

AOC همچنین از رسانه‌های اجتماعی خود برای تبدیل شدن به یک سلبریتی در سمت چپ استفاده کرد (با اظهارات گاهی بی‌اساس اما منهای تئوری‌های توطئه)، و این ممکن است منعکس کننده واقعیت دیجیتال جدید باشد. زمانی، قانون‌گذاران جدید مجبور بودند سال‌ها را صرف ارتقای رتبه‌ها از پشتیبان تا رئیس کمیته فرعی تا مواد رهبری کنند. اکنون راهی برای دور زدن این سختی‌ها وجود دارد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پس از یک بار اعتراض در خارج از دفتر پلوسی، AOC رویکرد او را برای همکاری با رهبران در دوره دوم ریاست جمهوری خود تعدیل کرد. گرین گاهی از همکاران جمهوریخواه خود به خاطر آرایی که دوست ندارد انتقاد می کند. اینکه آیا او یک خارجی بمب‌افکن باقی می‌ماند یا یک نیروی داخلی بستگی به رویکردی دارد که او در مجلس حزب جمهوری‌خواه اتخاذ خواهد کرد.