سرپرست سابق ICE، برخورد بایدن با مرز را “تقریباً خیانت آمیز” خواندجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

تام هومن، سرپرست سابق ICE، در برنامه مهاجرتی رئیس جمهور بایدن به صدا در آمد و استدلال کرد که سیاست های او “غیرانسانی” و “کشتن مردم” در روز شنبه “فیلتر نشده با دن بونگینو” است.

تام هومن: من هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم عصبانی هستم، زیرا ما امن ترین مرز در طول عمرم را به این رئیس جمهور تحویل دادیم. ما با پرزیدنت ترامپ سخت کار کردیم تا به نتیجه برسیم مهاجرت غیر قانونی به پایین ترین حد تاریخ این اولین رئیس جمهور در تاریخ این ملت است که روی کار آمد و عمداً مرزها را ناامن کرد و باعث چنین موجی شد. امسال ۲ میلیون است. گشت مرزی را غرق کرده است، تا ۷۰ درصد از ماموران گشت مرزی از خط خارج شده اند. نتیجه آن چیست؟ این منجر به ورود مقادیر زیادی فنتانیل از مرزها می شود که آمریکایی های آمریکایی را می کشد – بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر. این امر باعث شده تا تروریست های شناخته شده و مظنون دستگیر شوند و ۹۰۰۰۰۰ نفر فرار کنند. چه کسی می داند که چند نفر از آنها مظنون به تروریست هستند؟ مهاجران را می کشد.

بیش از ۷۰۰ مهاجر در ۱ روز به تگزاس می روند. نماینده مجلس می گوید که رئیس جمهور گواتمالا پیشنهاد کمک کرده است اما بایدن «حتی تماس نمی گیرد»

از آنجا که جو بایدن رئیس جمهور شد، بیش از ۱۲۰۰ مهاجر در خاک آمریکا جان باختند. چیزی که در تاریخ این کشور – و بیش از ۱۰۰۰۰۰ آمریکایی – بی سابقه است. سیاست های او انسانی نیست. آنها غیر انسانی هستند دارن مردم رو میکشن زمانی که پرزیدنت ترامپ مهاجرت غیرقانونی را ۸۳ درصد کاهش داد، زمانی که به پایین ترین حد در ۴۰ سال گذشته بود، چه تعداد از آمریکایی ها بر اثر فنتانیل نمی مردند؟ چند نفر از مهاجران نمی مردند؟ چند تا؟ کارتل ها چند میلیون دلار درآمد نداشتند؟ چه تعداد از تروریست های شناخته شده و مظنون که از مرز عبور نمی کردند؟ این رئیس جمهور – کاری که او انجام داده تقریباً خیانت است، و هر روز که از خواب بیدار می شوم، ناراحت می شوم.

بخش کامل را در زیر تماشا کنید: