سرمقاله WSJ نیوسام را به دلیل دستور کار آب و هوا مورد انتقاد قرار می دهد و استدلال می کند که سیاست های او “می تواند ده ها هزار شغل را از بین ببرد”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

هیئت تحریریه وال استریت ژورنال روز سه شنبه سرمقاله ای نوشت که در آن از فرماندار گاوین نیوسام، دی-کالیفرنیا، به دلیل مقررات جدید تهاجمی که بر تولید انرژی این ایالت در بحبوحه کمبودهای بد وضع کرده بود، انتقاد کرد.

هیئت تحریریه نوشت: «کالیفرنیا به سختی می‌تواند چراغ‌ها را روشن نگه دارد، زیرا سیاست‌های آب و هوایی آن شبکه برق را می‌خورد، اما فرماندار گاوین نیوسام نترسیده است». روز جمعه او کمتر از ۴۰ لایحه جدید آب و هوایی را امضا کرد تا آزمایش شوک انرژی سبز در کالیفرنیا را تقویت کند.

سردبیران خاطرنشان کردند که قیمت بنزین کالیفرنیا هنوز بسیار بالاتر از میانگین ملی است.

دفتر دسانتیس پس از اقدام کلاسی از سوی مهاجران، “فرم رضایت” را که ظاهراً امضا کرده اند را فاش کرد

در این عکس فایل 14 سپتامبر 2021، فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام در سانفرانسیسکو صحبت می کند.  او روز پنجشنبه یک سری اقدامات اصلاحی پلیس را در تلاش برای افزایش شفافیت امضا کرد.

در این عکس فایل ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۱، فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام در سانفرانسیسکو صحبت می کند. او روز پنجشنبه یک سری اقدامات اصلاحی پلیس را در تلاش برای افزایش شفافیت امضا کرد.
(AP Photo/Jeff Chiu, File)

این روزنامه نوشت: “حتی با وجود کاهش قیمت بنزین در سراسر کشور به میانگین ۳.۶۸ دلار در هر گالن، کالیفرنیایی ها همچنان ۵.۴۵ دلار در هر گالن می پردازند. نرخ برق کالیفرنیا در حال حاضر بیش از دو برابر نرخ برق در ایالت های همسایه است.” این همان چیزی است که وقتی سیاستمداران تلاش می‌کنند تا سوخت‌های فسیلی را با کوکتل مولوتف از مقررات، مالیات و دستورات و یارانه‌های تجدیدپذیر حذف کنند، اتفاق می‌افتد.»

سردبیران نیوسام را به خاطر گفتن “ما تازه شروع کرده ایم” هفته گذشته انتقاد کردند.

درخواست والدین کالیفرنیا در مورد تعطیلی مدرسه GAVIN NEWSOM ناشی از کووید

آنها از این قانون انتقاد کردند که ۹۰ درصد از ایالت را تا سال ۲۰۳۵ به طور کامل تأمین می کند و خاطرنشان کردند که این قانون از شرکت های انرژی می خواهد که «برای دستیابی به اهداف جدید، سرمایه گذاری های بیشتری را شروع کنند».

آنها نوشتند: “این امر مستلزم گسترش سریع و گسترده ذخیره سازی باتری، تولید و فناوری است که وجود ندارد.”

ویراستاران همچنین به کاهش اجباری ۸۵ درصدی انتشار گازهای گلخانه ای به عنوان بخشی نگران کننده از این سیاست اشاره کردند که بیشتر اقتصاد ایالت را با مشکل مواجه خواهد کرد.

فرماندار گاوین نیوسام در یک کنفرانس خبری در اوکلند، کالیفرنیا، در 27 اکتبر 2021 صحبت می‌کند. فرماندار نیوسام برنامه‌های خود را تغییر داده است و در کنفرانس آتی تغییرات آب و هوایی سازمان ملل در گلاسکو، اسکاتلند شرکت نخواهد کرد.  دفتر نیوزام به نقل از "تعهدات خانوادگی" به عنوان دلیل

فرماندار گاوین نیوسام در یک کنفرانس خبری در اوکلند، کالیفرنیا، در ۲۷ اکتبر ۲۰۲۱ صحبت می‌کند. فرماندار نیوسام برنامه‌های خود را تغییر داده است و در کنفرانس آتی تغییرات آب و هوایی سازمان ملل در گلاسکو، اسکاتلند شرکت نخواهد کرد. دفتر نیوسام دلیل آن را «تعهدات خانوادگی» ذکر کرده است.
(تصاویر جف چیو/AP)

سردبیران نوشتند: «تقریباً باید تعجب کنید که آیا دموکرات‌های کالیفرنیا در تلاش هستند تا خانواده‌ها و مشاغل طبقه کارگر را برای کاهش فشار شبکه و رسیدن به اهداف اقلیمی خود دور کنند یا خیر».

آنها ادامه دادند: «در این صورت مترقیان مرفه دولت را برای خود خواهند داشت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویراستاران حدس زدند که سیاست‌های آب و هوایی می‌تواند بخشی از تلاش‌های نیوسام برای معرفی خود به عنوان نامزد احتمالی ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ باشد، اگر رئیس‌جمهور بایدن تصمیم بگیرد نامزد نشود. بایدن در طول مصاحبه خود در “۶۰ دقیقه” یکشنبه در مورد اینکه آیا قصد دارد نامزد شود یا خیر، تردید کرد. او گفت: “خیلی زود است” برای تعیین اینکه آیا او مجدداً انتخاب خواهد شد یا خیر.