سخنان AOC، بی‌توجهی مدیر بایدن به امنیت مرزها در آستانه انتخابات میان‌دوره‌ای، ناامیدکننده است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

انحصاری: هنری کوئلار، نماینده دموکرات تگزاس، تنها دموکرات حامی زندگی در مجلس نمایندگان که صراحتاً درباره وخامت اوضاع در مرز صحبت کرده است، سخنان اخیر یکی از همکاران مترقی خود و انفعال دولت پرزیدنت بایدن برای تامین امنیت را به گوش می‌رساند. مرز جنوبی

آخر هفته گذشته، پس از تصمیم دادگاه عالی مبنی بر لغو حمایت های فدرال برای سقط جنین که در زمان رو در مقابل وید، نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتز، DN.Y. – که احتمالاً یکی از مترقی ترین اعضای مجلس نمایندگان بود – در یک پیشنهاد پیشنهاد کرد. ویدیوی اینستاگرامی که حزب دموکرات باید «اگر مناسب است» برای دموکرات‌های حامی زندگی برای ادامه خدمت به نقش‌های خود، «تجدید ارزیابی کند».

کوئلار روز پنجشنبه با فاکس نیوز دیجیتال صحبت کرد و اظهاراتی در مورد بحران جاری مهاجرت و مشکلات در مرز و همچنین طرفدار زندگی خود و واکنشی به اظهارات اخیر اوکاسیو کورتز ارائه کرد.

کوئلار گفت: «من یک دموکرات حامی زندگی هستم. می دانم که این تصمیمی است که متأسفانه افراد زیادی را دچار تفرقه می کند. این یک موضوع بسیار احساسی است و من آن را درک می کنم.

نماینده هنری کوئلار، دی-تگزاس، پس از جلسه دموکرات های مجلس نمایندگان در کنگره ایالات متحده در روز چهارشنبه، 8 ژوئن 2022، دیده می شود.

نماینده هنری کوئلار، دی-تگزاس، پس از جلسه دموکرات های مجلس نمایندگان در کنگره ایالات متحده در روز چهارشنبه، ۸ ژوئن ۲۰۲۲، دیده می شود.
(تام ویلیامز/CQ-Roll Call، Inc از طریق گتی ایماژ)

AOC تعجب می کند که آیا دموکرات های حامی زندگی باید به خدمت خود ادامه دهند: “ما واقعاً نیاز به ارزیابی مجدد داریم”

کوئلار که اغلب صدای عقل در میان اعضای حزب خود بود، گفت که اظهارات اوکاسیو کورتز، که از جسیکا سیسنروس در چالش اصلی خود علیه او برای نمایندگی از ناحیه ۲۸ کنگره تگزاس حمایت کرد، “خنده دار” بود و به تعریف کتاب درسی اشاره کرد. ترقی خواه.

او گفت: «او کیست که تصمیم می‌گیرد معیار یک دموکرات واقعی بودن چیست؟» “اگر به کارهایی که ما به عنوان اعضای کنگره انجام می‌دهیم نگاه کنید، ما نماینده یک منطقه هستیم – او نماینده منطقه او است، من نماینده منطقه خودم هستم – و این طوری است که باید باشد.”

او ادامه داد: «از او می‌خواهم که تعریف مترقی را در فرهنگ لغت جستجو کند. “این می گوید که مترقی کسی است که پذیرای ایده های جدید است. تنها مشکل برخی از این مترقیان جدید این است که آنها به روی ایده های جدید باز نیستند، آنها فقط به روی ایده های خود باز هستند. استانداردی را ارائه کرد که تنها استانداردی که باید وجود داشته باشد این است که “شما باید با من موافق باشید، و اگر با من موافق نیستید، پس شما طرفدار دشمن هستید” و این همان چیزی است که کار در آن را بسیار سخت می کند. کنگره به این دلیل که مردم این استانداردهای مصنوعی را زمانی که ما باید ببینیم چگونه با هم کار کنیم تعیین می کنند.

تنها چند روز پس از اینکه یک نیمه کامیون حاوی ده ها مهاجر مرده رها شده در سن آنتونیو پیدا شد، کوئلار در مورد اینکه چرا معتقد است حزب دموکرات در بحبوحه بحران جاری در مرز جنوبی نتوانسته اصلاحات مهم مهاجرت را اجرا کند، بحث کرد.

CUELLAR: تصمیم بایدن عنوان ۴۲ به دموکرات ها آسیب می رساند – و به کارتل ها کمک می کند

او گفت: «آنها روی برخی چیزها کار می کنند که احساس می کنند کار درستی است. من با برخی از مسائل موافقم، با برخی از راه حل ها مخالفم.

خبرنگاران در روز جمعه، 1 اکتبر 2021، نماینده مجلس نمایندگان، هنری کوئلار، از تگزاس را در حالی که او از جلسه گروه دموکرات های مجلس نمایندگان در زیرزمین ساختمان کنگره خارج می شود، احاطه کرده اند.

خبرنگاران در روز جمعه، ۱ اکتبر ۲۰۲۱، نماینده مجلس نمایندگان، هنری کوئلار، از تگزاس را در حالی که او از جلسه گروه دموکرات های مجلس نمایندگان در زیرزمین ساختمان کنگره خارج می شود، احاطه کرده اند.
(Bill Clark/CQ-Roll Call, Inc از طریق Getty Images)

کوئلار در تشریح معیارهای خود و معیار دیگری که توسط برخی از اعضای دولت بایدن استفاده می‌شود، گفت که بسیاری از مقامات دولت تنها به این فکر می‌کنند که “با چه سرعتی می‌توانید آنها را از مرز به داخل کشور منتقل کنید” در هنگام پردازش افرادی که به طور غیرقانونی به آمریکا می‌آیند.

او گفت: “متری که من استفاده می کنم، شما به قانون نگاه می کنید و آن قانون را اجرا می کنید.” “بر اساس آن، برخی خواهند بود که تحت قوانین فعلی پناهندگی باقی می مانند، زیرا این همان چیزی است که قانون می گوید. اگر شما ۱۰۰ نفر را نزد یک قاضی مهاجرت بیاورید، آن قاضی احتمالا فقط ۱۰ تا ۱۲ درصد اجازه خواهد داد. [to remain]. بنابراین سوال من این است که چرا به ۱۰۰ درصد مردم اجازه می دهیم در حالی که طبق گفته قضات مهاجرت باید فقط ۱۰ تا ۱۲ درصد اجازه بدهیم. مسئله همین است. برخی افراد به مرزهای باز اعتقاد دارند، من به مرزهای باز اعتقادی ندارم. برخی از افراد معتقد به خلاص شدن از شر گشت مرزی، خلاص شدن از شر ICE هستند. من به آن اعتقاد ندارم.”

وی افزود: “من فکر می کنم ما باید برای گشت مرزی و ICE خود بیشتر فراهم کنیم.” “اگر به آنچه در حال حاضر در مرز، لاردو یا حتی دره می‌گذرد، نگاه کنید، ۶۰ درصد از ماموران گشت مرزی در بخش من در مراکز پردازش مرزی هستند و تدارکات را برای مهاجران انجام می‌دهند یا از مهاجران مراقبت می‌کنند. ۶۰ درصد از آنها. سپس ۱۰ درصد دیگر از آنها در حال انجام کارهای اداری یا اطلاع رسانی هستند. این تنها ۳۰ درصد از تمام مأموران گشت مرزی در بخش من یا در دره باقی می ماند که در واقع پست های بازرسی یا خود مرز را در رودخانه نگه داری می کنند.”

کوئلار با تشریح مسائل مربوط به «قدرت انسانی» و ظرفیت بیش از حد کامیون‌های تجاری که از پست‌های بازرسی می‌آیند، گفت که آمریکا «تکنولوژی مناسبی در پست‌های بازرسی ندارد، زیرا برخی از افراد در دولت وجود دارند که نمی‌خواهند این نوع را وارد کنند. فن آوری یا منابع در پست های بازرسی.”

نماینده هنری کوئلار، دی-تگزاس، پس از نشست دموکرات های مجلس نمایندگان در روز پنجشنبه، 27 ژوئن 2019، با خبرنگاران در کنگره گفتگو می کند.

نماینده هنری کوئلار، دی-تگزاس، پس از نشست دموکرات های مجلس نمایندگان در روز پنجشنبه، ۲۷ ژوئن ۲۰۱۹، با خبرنگاران در کنگره گفتگو می کند.
(تام ویلیامز/CQ Roll Call)

کوئلار پیشنهاد کرد که اجرای برخی فناوری‌های اشعه ایکس می‌توانست از مرگ مهاجرانی که در کامیون رها شده بودند جلوگیری کند.

او گفت: “اگر به اشعه ایکس غیر نفوذی که ما در مبادی ورودی داریم نگاه کنید، آن اشعه ایکس در یک ایست بازرسی جلوی اتفاقات را می گرفت.” آنها اگر فناوری مناسبی داشتند، فوراً افرادی را پیدا می‌کردند… آن مأموران گشت مرزی تلاش می‌کنند کار خود را انجام دهند، اما انجام کار برای آنها بسیار دشوار است.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در پاسخ به سوالی در مورد گزارش اخیر آسوشیتدپرس که نشان می‌دهد حدود ۱.۷ میلیون آمریکایی در طول ۱۲ ماه گذشته وابستگی حزبی خود را تغییر داده‌اند – که دو سوم از آن‌ها به حزب جمهوری‌خواه رفتند و ۶۳۰۰۰۰ نفر به حزب دموکرات رفتند – کولار پیشنهاد کرد دموکرات‌ها باید خود را تغییر دهند. به عنوان مهم ترین مسائل برای آمریکایی ها در آستانه انتخابات میان دوره ای در پاییز تنظیم کنید.

او گفت: «این باید به دموکرات‌ها هشدار بدهد که نمی‌توانید طرفدار مرزهای باز باشید، نمی‌توانید مخالف نفت و گاز باشید، نمی‌توانید طرفدار خلاص شدن از شر گشت‌های مرزی و ICE باشید». من همه اینها را می گویم زیرا من در یک دوره مقدماتی علیه یک چپ گرا از همه اینها استفاده کردم. او را به خاطر باز بودن مرزها زدم، او را به دلیل مخالفت با مشاغل نفت و گاز زدم. من او را به خاطر تلاش برای خلاص شدن از شر گشت مرزی زدم. و به یاد داشته باشید، این یک انتخابات مقدماتی دموکرات ها بود، و در جنوب تگزاس، من با ۸۰ درصد یا بیشتر در آن شهرستان ها در امتداد مرز پیروز شدم. [those] مسائل، و برای متمم دوم نیز. من از موضوعاتی استفاده کردم که می دانم برای جنوب تگزاس مهم هستند.”