ستون نویس WaPo شکایت می کند که تربیت دختر «فمینیست» بسیار پیچیده تر از پسر است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کیت کوهن، ستون نویس لیبرال واشنگتن پست، این هفته آنچه را که ادعا می کند چالش های بزرگ کردن دخترش به عنوان یک “فمینیست” است، توضیح داد.

کوهن در مقاله‌ای با عنوان «تربیت پسران فمینیست آسان به نظر می‌رسید. یک دختر؟ خیلی پیچیده‌تر»، از جنبه‌های مختلف رشد دخترش، از جمله علاقه‌اش به پرنسس‌ها در دوران کودکی، ترجیح او برای پوشیدن لباس و تمایل ابراز شده‌اش ناراحت بود. برای تراشیدن پاهایش

مقاله نویس ملحد WAPO با ابراز تاسف از ایده نوزادان روح دارند، می گوید اگر مادر او را سقط می کرد، “هیچ احساسی نداشت”

واشنگتن پست

واشنگتن پست
(ERIC BARADAT/AFP از طریق گتی ایماژ)

کوهن نوشت: “وقتی مادر جوانی بودم، مطمئن بودم که من و شوهرم می‌توانیم دو پسرمان را فمینیست تربیت کنیم. ما تمام اقدامات لازم را انجام دادیم. آنها نام خانوادگی بد اما منصفانه‌ای گرفتند و در صورت درخواست ناخن‌های پا را نقاشی کردند.” “من را در حال سوت زدن در جاده با یک کالسکه دو نفره تصور کنید، با اطمینان از اینکه می توانیم انسان های منصف و کاملی تربیت کنیم.”

او افزود: «حالا وقتی فهمیدم فرزند سوم ما… دختر خواهد بود، مرا تصور کن که در حال توقف هستم.

کوهن ابراز نگرانی کرد که آموزش آشپزی و نوشتن یادداشت های تشکر به دخترش، همانطور که با پسرانش انجام داد، او را به دهه ۱۹۵۰ بازگرداند.

او اظهار داشت که به‌عنوان یک فمینیست، با به‌کار بردن تئوری‌های مربوط به فمینیسم مبارزه می‌کند، زیرا «از تعارض فرار می‌کرده»، «به طور انعکاسی به اقتدار مردانه موکول می‌شود» و با «استانداردهای زیبایی مردسالارانه» مطابقت می‌کند.

“اگر دخترم مثل من بزرگ شود چه؟” او ناراحت شد

ستون نویس WAPO بازگشت “نقاب برای خیر عمومی” را می خواهد

J.Crew عکسی را منتشر کرد که در آن یک مدل مرد جوان با تی شرت جنجالی صورتی و با محوریت فمینیستی نشان داده شده بود.

J.Crew عکسی را منتشر کرد که در آن یک مدل مرد جوان با تی شرت جنجالی صورتی و با محوریت فمینیستی نشان داده شده بود.
(اینستاگرام)

“من از لحظه تولد او مراقب بودم. هیچ عروسک باربی نباید این محدوده را زیر پا بگذارد! اما به محض اینکه او به پیش دبستانی رفت، شاهزاده خانم ها و ستاره های پاپ نوجوان به هوشیاری او وارد شدند و جادوی دیزنی خود را انجام دادند. او در ۳ سالگی لباس می پوشید. کوهن نوشت.

او افزود: “من نمی توانستم ذائقه او را کنترل کنم، فکر کردم، اما می توانم خودم را کنترل کنم. مطمئن شدم که از مغز او تمجید می کنم نه از قیافه اش. از کالری شماری در حضور او خودداری می کنم. و بدون اجازه او را در آغوش نمی گیرم.” .

کوهن نوشت که جنبش #MeToo به درخواست اجازه برای در آغوش گرفتن دخترش کمک کرد، زیرا به ادعای او اشاره کرد که “دختران چقدر به طور معمول و معمولی استقلال بدنی خود را از آنها گرفته اند.”

او توضیح داد که وقتی دخترش از در آغوش گرفتن او امتناع کرد، احساس “شادی غم انگیز” داشت.

“زمانی که او شروع به آرایش کردن کرد و برای اصلاح پاهایش یک تیغ خواست، من درگیر شدم. واضح است که او تحت تاثیر استانداردهای زیبایی مردسالارانه قرار داشت که من به شدت می خواستم او از آن سرپیچی کند. اما به همان وضوح، او از ما سرپیچی می کرد. کوهن نوشت و اعتراف کرد که بعداً به هر حال برایش تیغ خرید.

دختر کوچک آرایش می کند

دختر کوچک آرایش می کند

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کوهن اعتراف کرد که دخترش را به خاطر دعوا با پدرش سرزنش نکرده است، در عوض توضیح داد که چگونه «تعجب کرده» دخترش «می‌تواند استدلالی هوشمندانه و پرشور داشته باشد و در موضع خود بایستد».

او نوشت: «حداقل کاری که می توانستم انجام دهم این بود که از تنبیه او به خاطر آن خودداری کنم.

او ادامه داد تا دخترش را به خاطر ایستادگی در برابر جفاهای برادرانش در حالی که همزمان با پدرش مشاجره می‌کرد، ستایش کرد و به طرز عجیبی او را با یک شمشیرزن مقایسه کرد که همزمان با چند نفر می‌جنگد.

او در پایان گفت: «شاید روزی بزرگ شوم تا مثل او شوم.