ستون نویس واشنگتن پست می گوید سرنگونی رو در مقابل وید “حمله ۱۱ سپتامبر به بافت اجتماعی آمریکا” است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دانا میلبانک، ستون نویس واشنگتن پست، استدلال کرد که واژگونی Roe v. Wade معادل حملات تروریستی است که در خاک آمریکا در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ رخ داد.

میلبانک در ستونی که روز جمعه منتشر شد با عنوان “واژگونی قریب الوقوع رو حمله ۱۱ سپتامبر به بافت اجتماعی آمریکاست”، قانونگذاران را به دلیل پاسخ “کوهبینانه” آنها به افشای پیش نویس نظر اکثریت دیوان عالی که نشان دهنده پایان دهه ها بود، مورد انتقاد قرار داد. سابقه ای که سقط جنین را در سطح فدرال قانونی کرد، و جمهوری خواهان را به خاطر تمرکز زیاد بر نشت و در عین حال کوبیدن دموکرات ها به دلیل “مشاهده” بر سر رای نمایشی آنها در مورد لایحه سقط جنین که محکوم به شکست بود، محکوم کرد.

واشینگتن پست به دلیل ترغیب شرکت‌های بازی‌های ویدیویی برای موضع‌گیری در مورد ROE V. Wade متهم به فعالیت شد.

میلبانک نوشت: «این پاسخ کوچک، تغییر بنیادی در جامعه را که قاضی ساموئل آلیتو و توطئه‌گرانش آماده هستند تا به گلوی آمریکایی‌ها بریزند، نادیده می‌گیرد. “اقدام خیره کننده آنها ممکن است مسیر میان دوره ای را تغییر دهد – اما مهمتر از آن این است که ما به عنوان یک مردم چه کسی هستیم.”

“با فرض تغییرات اندک از پیش نویس، واژگونی قلیه می تواند یک شوک برای شیوه زندگی ما باشد، معادل اجتماعی حملات ۱۱ سپتامبر (که احساس امنیت فیزیکی ما را از بین برد) یا سقوط سال ۲۰۰۸ (که احساس امنیت مالی ما را از بین برد). همانطور که تصمیمات دوران ساز پیش می روند، این است براون در مقابل هیئت آموزش و پرورش، اما برعکس: فاصله گرفتن حق ریشه‌داری که آمریکایی‌ها برای نیم قرن به آن تکیه کرده‌اند. ما به یاد می آوریم رنگ قهوه ای میلبانک ادامه داد، زیرا ما را برای همیشه تغییر داد، نه به این دلیل که میان دوره ای ۱۹۵۴ را تغییر داد.

پرونده - پس از برخورد هواپیماهای ربوده شده به برج ها در 11 سپتامبر 2001 در شهر نیویورک، دود از برج های دوقلوی در حال سوختن مرکز تجارت جهانی بلند شد.  ریچارد درو، عکاس آسوشیتدپرس در مورد پوشش خبری AP از 11 سپتامبر و رویدادهای پس از آن صحبت می کند.

پرونده – پس از برخورد هواپیماهای ربوده شده به برج ها در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ در شهر نیویورک، دود از برج های دوقلوی در حال سوختن مرکز تجارت جهانی بلند شد. ریچارد درو، عکاس آسوشیتدپرس در مورد پوشش خبری AP از ۱۱ سپتامبر و رویدادهای پس از آن صحبت می کند.
(AP Photo/ریچارد درو)

مقاله نویس زنگ خطر را در مورد اثر موجی واژگونی Roe v. Wade به صدا درآورد، و هشدار داد که لغو سایر حقوق مانند ازدواج همجنس گرایان ممکن است به شدت کاهش یابد.

“امیدوارم رای دهندگان در ماه نوامبر جمهوری خواهان را به خاطر این حمله به آزادی آمریکایی ها مجازات کنند، و شواهدی وجود دارد که آنها این کار را خواهند کرد… اما سال ها (و یک یا دو صندلی دزدیده شده) طول کشید تا این دادگاه عالی ویرانگر ساخته شود. میلبانک نوشت.

بیزینس مگ شرکت‌ها را تحت فشار قرار می‌دهد تا برای گزارش موضع سقط جنین در «نظرسنجی» شرکت کنند، آنهایی را که انجام نمی‌دهند بیرون خواهند رفت

منتقدان ستونی را که برعکس رو در مقابل وید را با حمله ۱۱ سپتامبر برابری می‌کرد در رسانه‌های اجتماعی بررسی کردند.

جنیفر گرینبرگ نویسنده این مقاله گفت: «مقایسه نجات جان ۶۳۰۰۰۰ نفر در سال با قتل ۳۰۰۰ نفر در روز احتمالا احمقانه ترین و توهین آمیزترین برداشتی است که تا به حال در توییتر دیده ام، و این خیلی چیزها را می گوید. شما باید از خانواده های قربانیان ۱۱ سپتامبر عذرخواهی کنید که از مرگ عزیزانشان برای تبلیغات استفاده کردند.»

پرونده - در این 23 آوریل 2021، اعضای دادگاه عالی برای عکس دسته جمعی در دادگاه عالی واشنگتن عکس می گیرند.  از سمت چپ قاضی ساموئل آلیتو، معاون قاضی کلارنس توماس، جان رابرتز، قاضی ارشد، استفان بریر و سونیا سوتومایور قاضی وابسته، برت کاوانا، دستیار قاضی، النا کاگان، معاون قاضی نیل گورسوش و معاون قاضی از سمت چپ ایستاده اند. امی کونی بارت.  این هفته در دادگاه عالی بحثی است که آیا مدارس دولتی می توانند دانش آموزان را به خاطر چیزی که خارج از دانشگاه می گویند تنبیه کنند یا خیر.  (ارین شاف/نیویورک تایمز از طریق AP, Pool, File

پرونده – در این ۲۳ آوریل ۲۰۲۱، اعضای دادگاه عالی برای عکس دسته جمعی در دادگاه عالی واشنگتن عکس می گیرند. از سمت چپ قاضی ساموئل آلیتو، معاون قاضی کلارنس توماس، جان رابرتز، قاضی ارشد، استفان بریر و سونیا سوتومایور قاضی وابسته، برت کاوانا، دستیار قاضی، النا کاگان، معاون قاضی نیل گورسوش و معاون قاضی از سمت چپ ایستاده اند. امی کونی بارت. این هفته در دادگاه عالی بحثی است که آیا مدارس دولتی می توانند دانش آموزان را به خاطر چیزی که خارج از دانشگاه می گویند تنبیه کنند یا خیر. (ارین شاف/نیویورک تایمز از طریق AP, Pool, File
(ارین شاف/نیویورک تایمز از طریق AP, Pool)

جو کانینگهام، سردبیر ارشد RedState به Milbank گفت: “یا، و من را در این مورد دنبال کنید، از راه دور با ۱۱ سپتامبر قابل مقایسه نیست و شما یک هک منزجر کننده برای پیشنهاد آن هستید.”

جری دانلیوی، خبرنگار واشنگتن اگزمینر به طعنه نوشت: «هیچ چیزی بیشتر از اینکه دادگاه عالی بگوید شما حق ذاتی قانون اساسی برای پایان دادن به زندگی بیگناهان را ندارید، مرا به یاد ۱۱ سپتامبر نمی اندازد».

جیم تریچر، نویسنده Substack در توییتی نوشت: «نکشتن نوزادان مرا به یاد ۱۱ سپتامبر می اندازد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فروشگاه ایده Matt’s The Daily Wire با کنایه گفت: “واژگونی Roe یک ۶ ژانویه از ۱۱ سپتامبر از بی طرفی شبکه است که همه در یک هیتلر پیچیده شده است.”

آ.گ همیلتون، نویسنده محافظه کار، به طور مشابه در توییتی نوشت: “من این مزخرفات را نمی خوانم، اما تحت تأثیر قرار گرفتم که او برده داری یا هولوکاست را در عنوان عنوان نکرد.”