ستون نویس نیویورک تایمز: دموکرات ها از بازگشت ترامپ به توییتر “ناامید” هستند تا پایگاه آنها رای دهد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

میشل گلدبرگ، ستون‌نویس نیویورک تایمز، فاش کرد که برخی از دموکرات‌ها آنقدر «ناامید» هستند که در این فصل انتخابات دوباره پایگاه خود را درگیر کنند، آنها «امیدوارند» دونالد ترامپ به توییتر بازگردد.

مشارکت کننده MSNBC در مورد مشکلاتی که دموکرات ها برای ورود به انتخابات میان دوره ای با آن مواجه هستند، اظهار نظر می کرد.

یک نظرسنجی جدید چشم‌انداز تیره‌ای را برای دموکرات‌ها پیش‌بینی می‌کند و تعداد بیشتری از لاتین تبارها و رای‌دهندگان زیر ۴۵ سال می‌گویند که در نوامبر امسال به یک جمهوری‌خواه رای خواهند داد.

گلدبرگ خاطرنشان کرد که برای حزب دموکرات چقدر “دشوار” بوده است که به پایگاه خود انگیزه دهد، در حالی که روز دوشنبه در “بیت با آری ملبر” بود.

واشنگتن پست و سیاست موافق هستند که بایدن در مورد دونالد ترامپ «مهم» خواهد شد

سی‌ان‌ان، ام‌اس‌ان‌بی‌سی، ان‌بی‌سی نیوز و شبکه‌های رسانه‌ای لیبرال‌تر در اوایل سال ۲۰۲۲ ابراز نگرانی کردند که دموکرات‌ها ممکن است انتخابات میان‌دوره‌ای را به جمهوری‌خواهان ببازند.

سی‌ان‌ان، ام‌اس‌ان‌بی‌سی، ان‌بی‌سی نیوز و شبکه‌های رسانه‌ای لیبرال‌تر در اوایل سال ۲۰۲۲ ابراز نگرانی کردند که دموکرات‌ها ممکن است انتخابات میان‌دوره‌ای را به جمهوری‌خواهان ببازند.
(اخبار فاکس)

و سپس من فکر می کنم یک نوع اثر چرخه ای وجود دارد، و آن این است که هر چه دموکرات ها بیشتر احساس می کنند که دو سال دیگر، دو سال فلج و یک جورهایی تحقیقات بیهوده و بیهوده به سرنوشت خود خیره شده اند. می خواهم جدا شوم،” او گفت.

ستون نویسان تایمز گفتند که برخی از جناح چپ به شدت امیدوارند که دونالد ترامپ به توییتر بازگردد تا رای دهندگان خود را دوباره تقویت کند.

“بنابراین من فکر می کنم تحت این شرایط بسیار دشوار است که مردم انگیزه ایجاد کنند و مردم را وادار کنیم که واقعاً به شیوه ای که در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ بودند درگیر شوند. بنابراین امید به بازگشت دونالد ترامپ به توییتر کمی ناامیدی وجود دارد. مردم حضور پیدا کنند،” او پیش بینی کرد.

برلین، آلمان - 09 ژانویه: شخصی در 09 ژانویه 2021 در برلین، آلمان، روی حساب تعلیق شده دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، در توییتر تب می کند.  سرویس میکروبلاگینگ و شبکه اجتماعی آمریکایی توییتر پس از هجوم طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن و برای جلوگیری از تحریک بیشتر به خشونت، ترامپ را تعلیق کرد.  (عکس از Florian Gaertner/Photothek از طریق Getty Images)

برلین، آلمان – ۰۹ ژانویه: شخصی در ۰۹ ژانویه ۲۰۲۱ در برلین، آلمان، روی حساب تعلیق شده دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، در توییتر تب می کند. سرویس میکروبلاگینگ و شبکه اجتماعی آمریکایی توییتر پس از هجوم طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره ایالات متحده در واشنگتن و برای جلوگیری از تحریک بیشتر به خشونت، ترامپ را تعلیق کرد. (عکس از Florian Gaertner/Photothek از طریق Getty Images)
(عکس از Florian Gaertner/Photothek)

توییتر در سال ۲۰۲۱ پس از شورش کنگره در ۶ ژانویه، حساب توییتر رئیس جمهور را به طور دائم به حالت تعلیق درآورد، “به دلیل خطر تحریک بیشتر خشونت”.

ترامپ حتی زمانی که الون ماسک پلتفرم خرید می کند، به توییتر باز نمی گردد، شروع به استفاده از حقیقت اجتماعی خود می کند.

این مقاله نویس افزود که به نظر او «محتمل تر» است که اگر دادگاه عالی تابستان امسال رو علیه وید را خاتمه دهد، «آتش زیر برخی از افرادی که از زمان انتخاب جو بایدن از فعالیت خود عقب نشینی کرده اند، روشن شود».

در حالی که گلدبرگ پیشنهاد کرد که رای دهندگان دموکرات به امید جلوگیری از رئیس جمهور شدن دوباره دونالد ترامپ به رای دادن سوق داده می شوند، روزنامه نگاران لیبرال دیگر از عکس این ترس داشتند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جیل فیلیپوویچ، نویسنده چپ‌گرا، هفته گذشته استدلال کرد که دموکرات‌ها باید مراقب این فرض باشند که بازگشت ترامپ به توییتر به شانس‌های سیاسی او آسیب می‌زند. او در یک ستون نظری CNN هشدار داد: «الون ماسک در انتخابات ریاست‌جمهوری بعدی آمریکا آچاری را پرتاب کرد – به نفع دونالد ترامپ».