ستون نویس سیاه پوست WaPo در مورد “اضطراب” در مورد عروسک سفید دخترش می نویسد و سعی می کند آن را “ناپدید” کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دیمون یانگ، ستون نویس واشنگتن پست، آخرین چهره رسانه ای بود که نسبت به آرایش نژادی اسباب بازی های دخترش ابراز نگرانی کرد.

روز دوشنبه، یانگ یک قطعه چشم‌انداز برای مجله این نشریه نوشت که شوکه‌اش را از دیدن دخترش که یک روز در خانه‌اش با «عروسک بچه سفید» بازی می‌کرد، بدون اینکه بداند آن را از کجا آورده، توصیف می‌کرد.

یانگ نوشت: «به هر حال، دو ماه پیش، وقتی من و همسرم متوجه شدیم که دختر ۶ ساله‌مان در حال بازی با یک عروسک بچه سفید با موهای بلند بلوند است، فکر فوری ما این بود که صبر کنید… این از کجا آمد؟ ‘ و سپس، پس از تماشای دلسوزی او به مدت دو روز، افکار ما تغییر کرد.

او پرسید: «پس… چگونه از شر آن خلاص شویم؟»

نمای کلی از نمای بیرونی دفتر مرکزی شرکت واشنگتن پست در واشنگتن، 30 مارس 2012.

نمای کلی از نمای بیرونی دفتر مرکزی شرکت واشنگتن پست در واشنگتن، ۳۰ مارس ۲۰۱۲.
(رویترز/جاناتان ارنست/عکس فایل)

WAPO OPINION PIECE از بایدن می خواهد که برای نجات دموکرات ها برای انتخاب مجدد شرکت نکند: “ترک کن، جو، استعفا!”

یانگ بعداً چندین ایده را مطرح کرد که مجبور بود عروسک دخترش را تنها به دلیل رنگ پوستش ناپدید کند. او ادعا کرد که او و همسرش هر دو موافق بودند که “چند چیز مهم تر از دوست داشتن دخترشان به ویژگی ها، موها و پوستش” است.

“منطق ما ساده است. چهره یک عروسک نوزاد نشان دهنده چیزی است که خریدار آن را ارزشمند می داند. و تصمیم برای هدیه دادن یک عروسک سفید به دخترمان – که قبلاً از تبلیغ فرهنگی بی وقفه زیبایی اروپامحور آگاه است – می تواند به ما ارتباط برقرار کند. یانگ توضیح داد که ما برای این ویژگی‌ها بیشتر از او ارزش قائلیم.

او همچنین اصرار داشت که در حالی که خانه‌اش لزوماً عروسک‌های سفید را ممنوع نمی‌کند، او و همسرش عمداً برای فرزندانشان فقط عروسک‌ها و اسباب‌بازی‌های رنگی، عمدتا مشکی، می‌خرند.

عروسک های American Girl، یک برند متعلق به Mattel، در American Girl Place نیویورک در منهتن، شهر نیویورک، ایالات متحده، 24 نوامبر 2021 دیده می شود.

عروسک های American Girl، یک برند متعلق به Mattel، در American Girl Place نیویورک در منهتن، شهر نیویورک، ایالات متحده، ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ دیده می شود.
(رویترز)

او از قبل به اندازه کافی فهیم است که ببیند و احساس کند، حتی اگر هنوز نمی تواند آن را کاملاً بیان کند، چگونه زیبایی سفید در اینجا در آمریکا استاندارد در نظر گرفته می شود – وضعیتی که وقتی متوجه جلد مجلات تک رنگ در یک کتابفروشی می شود یا تبلیغات را در زمان مورد علاقه اش تماشا می کند تقویت می شود. هر بار که او می شنود که “تاریک” و “سیاه” را بدون فکر با “بد” تعویض می کند، واضح می شود. این امواج و امواج و امواجی است که به ساحل می کوبند. بنابراین، ما او را با نیروهای تقویتی احاطه کرده ایم. کتاب ها و فیلم هایی با دختران کوچکی که شبیه او هستند. زبان عمدی تأیید و غرور.” یانگ نوشت.

نشریه نیویورک تایمز، عروسک های دختر آمریکایی را در زمان «ضد دختر، ضد زن و حتی ضد بشریت» سیاسی می کند

او سپس فاش کرد که دخترش در نهایت بازی با عروسک خود را متوقف کرد و در یک نتیجه‌گیری «به شدت ضدکلیماسی» به سراغ اسباب‌بازی‌های قدیمی رفت.

در ماه ژوئن، نویسنده و مدافع برجسته نظریه نژاد انتقادی، ایبرام ایکس. کندی نگرانی های مشابهی را در مورد دلبستگی دخترش به یک عروسک سفید اعتراف کرد. با این حال، کندی به جای تلاش ماهرانه برای “ناپدید شدن” عروسک، تصمیم گرفت عروسک را از دستانش بیرون بکشد.

ایبرام ایکس کندی از بیلد بازدید می کند تا در 10 مارس 2020 در شهر نیویورک درباره کتاب Stamped: Racism, Antiracism and You در بیلد استودیو بحث کند.

ایبرام ایکس کندی از بیلد بازدید می کند تا در ۱۰ مارس ۲۰۲۰ در شهر نیویورک درباره کتاب Stamped: Racism, Antiracism and You در بیلد استودیو بحث کند.
(مایکل لوکیسانو)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کندی می‌گوید: “من و صدیقه احتمالاً در مورد کل این وضعیت حساسیت بی‌رویه داشتیم. اما ما از خود می‌پرسیدیم که آیا دلبستگی کودک سیاه‌پوست ما به یک عروسک سفید می‌تواند به این معنا باشد که او قبلاً در چیزی که بورلی دانیل تاتوم روان‌شناس آن را “دود برتری سفیدپوستان” می‌نامد، نفس کشیده است. نوشت.

نیکلاس لانوم از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.