ستاره سابق “RHOBH” فاش می کند که گردنش را بلند کرده است: “شفاف با سفر من”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

Teddi Mellencamp Arroyave از بحث در مورد روش های زیبایی خود ترسی ندارد.

ستاره سابق «خانه‌دارهای واقعی بورلی هیلز» روز دوشنبه در استوری اینستاگرام خود از تصمیم خود در مورد لیفت گردن دفاع کرد.

ملنکامپ در ویدیوی خود گفت: “بنابراین من از طریق DM های خود کار کوچکی برای “Two Ts in a Pod” انجام می دهم و شخصی برای من پیامی فرستاد. از شما بچه ها می خواهم آن را بخوانید و نظرات خود را به من بگویید.”

Teddi Mellencamp Arroyave از تصمیم خود برای بلند کردن گردن دفاع می کند.

Teddi Mellencamp Arroyave از تصمیم خود برای بلند کردن گردن دفاع می کند.
(عکس از پل آرچولتا/گتی ایماژ)

مجری پادکست، ۴۰ ساله، سپس اسکرین شات از پیام کاربر اینستاگرام را به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود: «شخصیتی عمومی که سعی می‌کند به زنان کمک کند رها شوند. [sic] وزن در عین حال شما [sic] انجام لیفت صورت برای یادآوری به آنهایی از ما که به کسی نیاز داریم که توانایی خرید آن را ندارد، چقدر زشت هستیم متشکرم.”

تدی ملنکمپ برای نشان دادن دست انداز کودک ژست برهنه می کند

ملنکامپ به این پیام پاسخ داد: “من در سفرم شفاف هستم.” “آیا ترجیح می دهید دروغ بگویم و وانمود کنم که پوست شل روی گردنم ناپدید شده است؟ این من نیستم. شما می خواهید فقط افرادی را دنبال کنید که خود را از طریق یک نسخه فیلتر شده از خودشان نشان می دهند، پس من فردی نیستم که دنبال کنم.”

ملنکامپ ادامه داد: “(ب تی وی، این هیچ ربطی به زندگی شما ندارد – من زندگی ام را ۷ سال پیش تغییر دادم و به آن افتخار می کنم و به اشتراک گذاری و کمک به دیگران برای رسیدن به اهدافشان ادامه خواهم داد.” از پیروانش این سوال را مطرح کرد: “آیا از اینکه من در سفرم باز هستم قدردانی می کنید یا ترجیح می دهید وانمود کنم که هیچ کاری نکرده ام؟”

(LR) کامیل گرامر، کایل ریچاردز، لیزا وندرپامپ، تدی ملنکمپ آرویاو، لیزا رینا، اریکا گیراردی و دوریت کمسلی به براوو می‌رسند. "زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز" اولین مهمانی فصل 8 در دسامبر 2017.

(LR) کامیل گرامر، کایل ریچاردز، لیزا وندرپامپ، تدی ملنکمپ آرویاو، لیزا رینا، اریکا گیراردی و دوریت کمسلی در دسامبر ۲۰۱۷ به مهمانی برتر فصل هشتم براوو “The Real Housewives Of Beverly Hills” می رسند.
(عکس از آماندا ادواردز/WireImage)

ستاره سابق براوو در گذشته در مورد عمل های زیبایی خود صحبت کرده است. در ژوئیه ۲۰۱۹، در تولد ۳۸ سالگی ملنکامپ، او در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که پس از کاهش وزن چشمگیر خود، تصمیم به بزرگ کردن سینه گرفت.

برای ثبت نام در خبرنامه ENTERTAINMNET اینجا را کلیک کنید

طرفداران بخش نظرات او را با تمجید پر کردند، اما برخی از طرفداران در مورد اینکه آیا او کار بیشتری انجام داده است شک داشتند.

“تو شگفت انگیز به نظر می آیی که بینی ات کوچکتر است آیا جراحی کردی؟” یک کاربر نوشت

ملنکمپ پاسخ داد: “روی بینی من نه. روی تاتاهایم انجام دادم.”

Teddi Mellencamp Arroyave در جشنواره موسیقی iHeartRadio 2019 در ماه سپتامبر شرکت می کند.

Teddi Mellencamp Arroyave در جشنواره موسیقی iHeartRadio 2019 در ماه سپتامبر شرکت می کند.
(عکس از JB Lacroix/WireImage)

یکی دیگر از کاربران اینستاگرام زنگ زد و نوشت: “آیا قبل از میلاد نیاز به لیفت داشتی؟ فقط از کاهش وزنم کنجکاو شدم، احساس می کنم به لیفت نیاز دارم یا دوباره انجام می دهم؟”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ملنکامپ پس از آن به تفصیل استدلال پشت عمل بزرگ کردن خود را توضیح داد و مدعی شد که “نیازی به لیفت نداشت”، اما “آنها پس از شیردهی و کاهش وزن تخلیه شدند، بنابراین ایمپلنت های ۲۱۰ سی سی اضافه کردند.”