ستاره سابق NFL می گوید، آنتونیو براون “نکات معتبر” را در مورد کالین کپرنیک بیان کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

شاون مریمن، ستاره سابق NFL، روز جمعه گفت که اظهارات آنتونیو براون درباره کالین کپرنیک دور از دسترس نبود.

براون در طول هفته در پادکست های متعددی ظاهر شد و گفت که کپرنیک از زمانی که پس از فصل ۲۰۱۶ تیم سان فرانسیسکو ۴۹رز را ترک کرد با او “خوب” شده است.

براون به قرارداد Kaepernick با نایک اشاره کرد و افزود که مهارت های این بازیکن “زباله” بود و او واقعاً دیگر نمی خواهد فوتبال بازی کند. براون همچنین کار کپرنیک را در جامعه زیر سوال برد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

کالین کپرنیک (7) کوارتربک سان فرانسیسکو 49رز در 12 ژانویه 2013 در سانفرانسیسکو به دنبال دریافت کننده در طول کوارتر دوم پلی آف بخش NFC تیم مقابل گرین بی پکرز است.

کالین کپرنیک (۷) کوارتربک سان فرانسیسکو ۴۹رز در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۳ در سانفرانسیسکو به دنبال دریافت کننده در طول کوارتر دوم پلی آف بخش NFC تیم مقابل گرین بی پکرز است.
(AP Photo/Tony Avelar، فایل)

مریمن که در سن دیگو چارجرز بازی کرد، با TMZ Sports صحبت کرد.

مدافع پیشین خط می گوید: “او نکات معتبری را در مورد کالین کپرنیک بیان می کند و می گوید که، می دانید، او پول را از NFL گرفته است. تسویه حساب. تبلیغات نایک – همه این چیزها.”

“خب، من فکر می کنم بسیاری از مردم در مورد همه چیزهای دیگری که کالین کپرنیک در حال انجام است، و فرصت هایی که او برای بازگشت به NFL داشته است، چنین فکر می کنند، اما این کار را نکرده است.”

آنتونیو براون مقایسه کالین کپرنیک را رد کرد: “با او خوب رفتار شده است”

شاون مریمن، مدافع خط سن دیگو چارجرز در مقابل بالتیمور ریونز، 1 اکتبر 2006، در بالتیمور.

شاون مریمن، مدافع خط سن دیگو چارجرز در مقابل بالتیمور ریونز، ۱ اکتبر ۲۰۰۶، در بالتیمور.
(Al Messerschmidt/Getty Images)

مریمن گفت وقتی صحبت از نظرات براون به میان آمد، پیام رسان مشکل بود.

مریمن گفت: “ما پیام را دریافت می کنیم. اما مردم سعی نمی کنند به پیام رسان گوش دهند.” “اگر به صحبت های او گوش دهید، او در واقع چند نکته معتبر را در آنجا بیان کرده است.”

کپرنیک در فصل ۲۰۱۶ هنگامی که در حین سرود ملی در اعتراض به بی عدالتی نژادی و اجتماعی زانو زد، طوفان آتشی به راه انداخت. او پس از پایان فصل رفته بود و نتوانست با تیم دیگری قرارداد ببندد. او مالکان NFL را به همکاری برای دور نگه داشتن او از لیگ متهم کرد.

او از آن زمان پس از مقایسه پیش نویس NFL با حراج بردگان، خواهان لغو زندان ها و حمایت از کاهش بودجه از جنبش پلیس، در تلاش برای بازگشت به لیگ بوده است.

شاون مریمن از سن دیگو چارجرز در جریان بازی مقابل چیفز کانزاس سیتی در استادیوم اروهد در 2 دسامبر 2007 در کانزاس سیتی، مو.

شاون مریمن از سن دیگو چارجرز در جریان بازی مقابل چیفز کانزاس سیتی در استادیوم اروهد در ۲ دسامبر ۲۰۰۷ در کانزاس سیتی، مو.
(جمی اسکوایر/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

براون توسط Buccaneers پس از هجوم به خارج از زمین در یک بازی در ژانویه آزاد شد.