سارا سیلورمن، جیمی لی کرتیس، واکنش هالیوود به توئیت Ye با برچسب ضد یهود: “کلمات شما دردناک است” رهبری کردند.


چند ساعت پس از اینکه سارا سیلورمن و جیمی لی کرتیس به رهبری ستارگان هالیوود علیه پست توییتری که از آن زمان حذف شده بود صحبت کردند، به دلیل توئیت‌هایی که به‌عنوان یهودی‌ستیزانه شناخته می‌شد، با انتقاد مواجه شد.

سیلورمن بعدازظهر یکشنبه در توییتی نوشت: «کانیه دیروز در توییتر یهودیان را تهدید کرد و حتی ترند هم نیست. “چرا اکثرا فقط یهودیان علیه نفرت یهودیان صحبت می کنند؟ سکوت بسیار بلند است.”

قبل از اینکه پستش شنبه عصر از روی سکو حذف شود، او نوشت: “امشب کمی خوابم می آید، اما وقتی از خواب بیدار می شوم، قصد مرگ را دارم ۳ در مورد مردم یهودی نکته خنده دار این است که من در واقع نمی توانم یهودستیز باشم. چون سیاه‌پوستان در واقع یهودی هستند، شما با من بازی کرده‌اید و سعی کرده‌اید هر کسی را که با دستور کار شما مخالفت می‌کند سیاه‌پوش کنید.»

کرتیس توییت خود را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت در حالی که او از Ye خواست تا از لفاظی های مضر خود دست بردارد.

پس از مصاحبه تاکر کارلسون، YE توسط رپر میک میل مورد انتقاد قرار می گیرد: “مثل اینکه از مردم خود متنفر هستید”

سارا سیلورمن و جیمی لی کرتیس دو تن از ستارگان هالیوود بودند که علیه توئیت حذف شده Ye's که شنبه شب منتشر شد، صحبت کردند.

سارا سیلورمن و جیمی لی کرتیس دو تن از ستارگان هالیوود بودند که علیه توئیت حذف شده Ye’s که شنبه شب منتشر شد، صحبت کردند.
(گتی ایماژ)

کرتیس با میلیون ها پیروان خود به اشتراک گذاشت: «مقدس ترین روز در یهودیت هفته گذشته بود. «تهدید برای یهودیان یک بار به نسل کشی ختم شد.

“کلمات شما آزار دهنده است و خشونت را تحریک می کند. شما یک پدر هستید. لطفا بس کنید.”

YE اینستاگرام را به دنبال خصومت ناشی از تی شرت “White Lives Matter” شروع کرد، او می گوید: “به این نگاه کن”

مایکل راپاپورت، هوادار فداکار هوارد استرن، آویز ستاره یهودی خود را در حالی که خواننده «پاور» را انکار می کرد، بالا گرفت و به او یادآوری کرد که در دوران «تپانچه پیت دیویدسون» در کنار او بوده است.

راپاپورت پیش از این که ی هرگز رویای رئیس جمهور شدن خود را آشکار نخواهد کرد، گفت: «این غیرقابل قبول است. “من کسی خواهم بود که به شما بگویم قلب رویای خود را بشکنید. شما هرگز رئیس جمهور نخواهید شد.”

ائتلاف سرگرمی یهودی سیاهان در بیانیه ای که در فضای مجازی منتشر شد، توییت یی را محکوم کرد.

آنها به اشتراک گذاشتند: “اظهارات اخیر ی در مورد جامعه یهودی آسیب زننده، توهین آمیز و اشتباه است.” “آنها کلیشه هایی را تداوم می بخشند که برای هزاران سال مبنای تبعیض و خشونت علیه یهودیان بوده است. کلماتی از این دست تار و پود روابط سیاه و یهودی را پاره می کند.

صبح روز شنبه، ایلان ماسک، که در حال خرید پلت فرم رسانه های اجتماعی است، پس از ممنوعیت استفاده از اینستاگرام، از Ye در این سایت استقبال کرد.

YE CALL OUT کیم کارداشیان و پیت دیویدسون، با لیزو، مکعب یخ و موارد دیگر صحبت می کند

ماسک در پاسخ به عکسی که Ye با مارک زاکربرگ، بنیانگذار فیس بوک و اکنون مدیر عامل متا، شرکتی که اینستاگرام را نیز اداره می کند، به اشتراک گذاشته است، نوشت: «دوست من به توییتر خوش آمدید». وست در ابتدا نوشت: “به این مارک نگاه کنید.” چطور رفتی منو از اینستاگرام بیرون انداختی؟”

بنابر گزارش آستین FOX 7، بنا به گزارش آستین FOX 7، Ye به دلیل استفاده از زبان ادعایی یهودستیزانه در جریان تبادل نظر با دیدی از این پلتفرم منع شد. پس از پوشیدن تی شرت “White Lives Matter” در یک نمایش مد، نوازندگان یک گفتمان عمومی را برانگیختند. در پاریس.

میک میل همچنین در یک استوری اینستاگرامی که مدت کوتاهی پس از مصاحبه وست با تاکر کارلسون منتشر شد، از Ye به دلیل نفرت از “مردم خود” انتقاد کرد.

“من هر شب به شما گوش می دادم [in] زندان برای انگیزه به خدا! و به خانه آمدم و او را تماشا کردم – به اسم و برند من مثل هیچ… من چیزی نمی گویم … اما کاری که برای شهرت انجام می دهی شما را دیوانه می کند … من صدا دارم مثل اینکه از مردم خود متنفر هستید …”

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

رپر «جوینده طلا» در مورد رابطه خود با او صادقانه صحبت کرد همسر سابق کیم کارداشیان و چگونه او در مورد دیدگاه های سیاسی خود “زبان خود را گاز می گرفت”.

یی به طور انحصاری به کارلسون گفت: “من هنرمند مورد علاقه اوباما بودم… اوباما با من و مادرم ملاقات کرد تا بگوید که در سال ۲۰۰۸ برای کاندیداتوری نامزد شده است و او خواهان حمایت است و همه به ایده رئیس جمهور سیاه پوست علاقه مند بودند.”

Candace Owens و Ye با پوشیدن تی شرت White Lives Matter.

Candace Owens و Ye با پوشیدن تی شرت White Lives Matter.
(توئیتر کاندیس اونز)

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

“ما همیشه باحال بودیم… چند نفر از ما آنجا هستیم؟ سطح اوباما، سطح یه… سطح ویرژیل، فقط سیاه پوست… آنقدر درخشان که از تمام خطوط نژادپرستی عبور کرده ایم… شما نمی توانید از شر آن خلاص شوید. این نات است. او ادامه داد: سطح کینگ کول، سطح دیو چاپل.

اما به محض اینکه چیزهایی را که قرار بود به عنوان یک خواننده رپ بگویم، نگفتم، ارتباط ما از بین رفت.»