زیون ویلیامسون با تمدید ۵ ساله ۱۹۳ میلیون دلاری با پلیکانز موافقت کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به گفته ایجنتش، زیون ویلیامسون، مهاجم نیواورلئان پلیکانز روز شنبه با یک تمدید ۵ ساله و حداکثر ۱۹۳ میلیون دلاری برای حضور در تیم موافقت کرد.

ایجنت او، آستین براون، به آدریان ووجناروفسکی از خودی ESPN گفت که این معامله می تواند تا ۲۳۱ میلیون دلار درآمد ویلیامسون داشته باشد. این قرارداد ویلیامسون را تا فصل ۲۰۲۷-۲۸ تحت کنترل تیم نگه می دارد.

پلیکانز به دلیل قوانین لیگ نمی توانند این توافق را تا ۶ جولای اعلام کنند.

این قرارداد نشان‌دهنده ایمان پلیکانز به ویلیامسون است، علی‌رغم اینکه او در درافت قبلی مستعد آسیب دیدگی بود که کل فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ را به دلیل شکستگی پای خود از دست داد و تنها ۸۵ بازی در سه فصل در لیگ انجام داد. این تیم در اواخر ماه مه، هفته‌ها پس از پایان فصل، اعلام کرد که ویلیامسون از فعالیت‌های بسکتبال بدون هیچ محدودیتی معاف شده است.

واکنش مادر تازه کار پلیکانز دایسون دنیلز به درفت NBA ‘MAYHEM’ به خاطر ظاهرش

زیون ویلیامسون شماره 1 از نیواورلئان پلیکانز در کوارتر چهارم بازی NBA مقابل گلدن استیت واریرز در اسموتی کینگ سنتر در 04 مه 2021 در نیواورلئان، لوئیزیانا، توپ را در زمین پایین دریبل می کند.

زیون ویلیامسون شماره ۱ از نیواورلئان پلیکانز در کوارتر چهارم بازی NBA مقابل گلدن استیت واریرز در اسموتی کینگ سنتر در ۰۴ مه ۲۰۲۱ در نیواورلئان، لوئیزیانا، توپ را در زمین پایین دریبل می کند.
(شان گاردنر/گتی ایماژ)

ویلیامسون با داشتن میانگین ۲۷ امتیاز و ۷ ریباند در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ پتانسیل ستاره شدن را در شرایط سالم نشان داده است. این بازیکن ۲۱ ساله در آن فصل به عنوان ستاره NBA انتخاب شد.

ویلیامسون ۶ فوت ۶ و ۲۸۴ پوندی در ماه های اخیر به دنبال فرونشاندن گمانه زنی ها در مورد تغییر احتمالی منظره بوده است.

در ماه آوریل، او نشان داد که در امضای برگه پیشنهادی از نیواورلئان تردید نخواهد داشت و به خبرنگاران گفت که “نمی‌تواند به اندازه کافی سریع آن را امضا کند.”

و ماه گذشته، شیطان سابق دوک بلو به رسانه ها گفت که “رازی نیست” او می خواهد در پلیکانز بماند. او در آن زمان گفت: “احساس می‌کنم وقتی صحبت کردم، روی آن ایستاده‌ام. سال طولانی برای من برای توانبخشی و نبردهای ذهنی بود. اکنون خوب هستم. آماده هستم تا سر کار بروم.”

کوین دورانت با توئیت مرموز به شایعات تجارت نت می پردازد

مهاجم نیواورلئان پلیکانز، زیون ویلیامسون (1) در حالی که دریک فیورز (15) مرکز یوتا جاز در نیمه اول بازی بسکتبال NBA سه شنبه، 19 ژانویه 2021، در سالت لیک سیتی دفاع می کند، شوت می زند.  (AP Photo/Rick Bowmer)

مهاجم نیواورلئان پلیکانز، زیون ویلیامسون (۱) در حالی که دریک فیورز (۱۵) مرکز یوتا جاز در نیمه اول بازی بسکتبال NBA سه شنبه، ۱۹ ژانویه ۲۰۲۱، در سالت لیک سیتی دفاع می کند، شوت می زند. (AP Photo/Rick Bowmer)

ویلیامسون دلیلی دارد که به آینده باشگاه توپی خود خوش بین باشد، با توجه به عملکرد آنها در غیاب او تحت سرمربی تازه کار ویلی گرین. پلیکانز در فصل گذشته در کنفرانس غرب رتبه هشتم را به دست آورد و پس از دو برد در مسابقات پلی آف لیگ، به پلی آف رسید.

سپس نیواورلئان قبل از حذف از پلی آف، فینیکس سانز را به شش بازی در سری بهترین های هفتگانه سوق داد.

رودی گوبرت ستاره یوتا جاز در معاملات پرفروش معامله شد

بایگانی - زیون ویلیامسون، مهاجم نیواورلئان پلیکانز، قبل از بازی 6 سری پلی آف دور اول بسکتبال NBA این تیم مقابل فونیکس سانز، 29 آوریل 2022، در نیواورلئان، شوت را تماشا می کند.  دو نفر از آشنایان با این تصمیم می گویند ویلیامسون با تمدید پنج ساله به ارزش 193 میلیون دلار موافقت کرده است.  این افراد به شرط ناشناس ماندن با آسوشیتدپرس صحبت کردند زیرا قوانین NBA اجازه رسمی شدن تمدید تا 6 ژوئیه را نمی دهد. (AP Photo/Gerald Herbert, File)

بایگانی – زیون ویلیامسون، مهاجم نیواورلئان پلیکانز، قبل از بازی ۶ سری پلی آف دور اول بسکتبال NBA این تیم مقابل فونیکس سانز، ۲۹ آوریل ۲۰۲۲، در نیواورلئان، شوت را تماشا می کند. دو نفر از آشنایان با این تصمیم می گویند ویلیامسون با تمدید پنج ساله به ارزش ۱۹۳ میلیون دلار موافقت کرده است. این افراد به شرط ناشناس ماندن با آسوشیتدپرس صحبت کردند زیرا قوانین NBA اجازه رسمی شدن تمدید تا ۶ ژوئیه را نمی دهد. (AP Photo/Gerald Herbert, File)

این تیم توسط براندون اینگرام، ستاره یک بار، جوناس والانسیوناس، مرد بزرگ کهنه‌کار و سی‌جی مک‌کولوم، گارد پر امتیاز، هدایت می‌شد که در یک معامله میان‌فصل خریداری شد. پلیکانز همچنین کمک هایی را از بازیکنان جوان آینده دار، از جمله هرب جونز، تری مورفی III و خوزه آلوارادو دریافت کردند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تماشا کردن از کنار زمین بسیار بد بود، اما من توانستم پتانسیل خود را ببینم. ما قطعات بسیار خوبی داریم، و من هیجان زده هستم که با آن بچه ها وارد زمین شوم… شما آن را در زمین دیدید. ما یک گروه ویژه داریم.» ویلیامسون پس از خروج تیمش از پلی آف در ماه آوریل به رسانه ها گفت.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.