زن آستین در انتظار ۹۱۱ به مدت ۱۵ دقیقه در انتظار مرگ شوهر بر اثر حمله قلبی در میان کمبود کارکنان


زنی در آستین، تگزاس، می‌گوید که به دلیل مرگ همسرش توسط یک دیسپچر ۹۱۱ به مدت ۱۵ دقیقه در حالت تعلیق قرار گرفت و توجه بیشتری را به کمبود نیروی انسانی در مرکز اعزام ۹۱۱ این شهر جلب کرد، جایی که زمان پاسخگویی بسیار بالاتر از میانگین ملی است.

تانیا گاچر از آستین در مورد تماس خود با ۹۱۱ در ماه مه سال جاری، زمانی که همسرش کاسی، که تقریباً ۳۰ سال با او ازدواج کرده بود، قبل از مرگ از بین رفت، به KEYE-TV گفت: «تلفن فقط زنگ می‌زند، زنگ می‌زند و زنگ می‌زند. .

گاچر که تماسش با ۹۱۱ اخیراً در تبلیغات کمپین انتخاباتی روپال چاوداری، نامزد قاضی شهرستان تراویس نشان داده شد، گفت که از پدرشوهرش خواسته تا با اعزام کننده اورژانس تماس بگیرد تا جای خود را در صف و تماس او از دست ندهد. بیش از ۱۰ دقیقه طول کشید

گاچر گفت: “او ۱۰ دقیقه طول کشید و سپس شرکت ۹۱۱ متوجه شد که او در شهرستان دیگری است، بنابراین او را منتقل کردند و سه دقیقه دیگر طول کشید.” “مال من حداقل ۱۵، اگر نه ۲۰ دقیقه بود.”

پلیس آستین برای کمک به ۳۱۱ پس از بازپرداخت وجه، به هوش مصنوعی مراجعه می کند

یک اعزام کننده با اداره آتش نشانی شهرستان آن آروندل به تماس اضطراری 911 در گلن برنی، مریلند پاسخ می دهد.

یک اعزام کننده با اداره آتش نشانی شهرستان آن آروندل به تماس اضطراری ۹۱۱ در گلن برنی، مریلند پاسخ می دهد.
(الکس ادلمن/ خبرگزاری فرانسه)

گاچر با توضیح اینکه چگونه به شوهرش CPR می دهد در حالی که منتظر است کسی جواب دهد، افزود: «وقتی صدای زنگ تلفن را برای ۱۵ دقیقه می شنوید و نمی توانید به کسی کمک کنید، بدترین کابوس است که می توانید ببینید. تماس او

فاکس نیوز دیجیتال اوایل این ماه گزارش شد تنها ۶۴.۰۹ درصد از تماس‌های ۹۱۱ در آستین در عرض ۱۵ ثانیه پاسخ داده شد، که بسیار پایین‌تر از استاندارد ملی ۹۰ درصد از تماس‌ها در ۱۵ ثانیه یا کمتر بود. میانگین زمان انتظار برای ۳۸۰۰۰ آستینی که در اکتبر با ۹۱۱ تماس گرفتند، دو دقیقه و نیم بود.

پلیس کم کار آستین به شهروندان می گوید که خودشان در صحنه های جنایت مدارک جمع آوری کنند.

یک پزشک با EMS کانتی آستین تراویس پس از سوار کردن مردی با علائم احتمالی کووید-19 در آمبولانس، لباس‌های محافظ را برمی‌دارد.

یک پزشک با EMS کانتی آستین تراویس پس از سوار کردن مردی با علائم احتمالی کووید-۱۹ در آمبولانس، لباس‌های محافظ را برمی‌دارد.
(جان مور/گتی ایماژ)

مکنزی کلی، عضو شورای شهر آستین، که درخواست جلسه شورا در مورد موضوع کارکنان ۹۱۱ – که در نهایت در روز سه شنبه برگزار شد – هفته گذشته به فاکس نیوز دیجیتال گفت که تقریباً نیمی از موقعیت های اپراتور ۱۰۵ ۹۱۱ در مرکز تماس شهر خالی است و ۱۹ نفر از آنها خالی هستند. ۷۵ موقعیت دیسپچر پر نشده است.

در جلسه روز سه‌شنبه، جوزف چاکون، رئیس پلیس آستین به شورا گفت که اقداماتی برای افزایش کارکنان ۹۱۱، رفع فرسودگی شغلی، و افزایش حقوق، همراه با اعطای کمک هزینه‌ها و پاداش‌ها در حال انجام است.

نظرسنجی: روحیه پلیس آستین پس از بی اعتباری پلیس، EMBRACED BLM در شهر ایجاد شد

چاکون به شورا گفت: «در شش هفته گذشته، ما تعداد بیشتری از تماس‌گیرندگان و ارسال‌کنندگان را نسبت به تمام سال استخدام کرده‌ایم. در مدت زمان طولانی چاکون همچنین گفت که “اندازه” مرکز استخدام را “دوبرابر” کرده است، اما اضافه کرد که برای رسیدن به استاندارد ۹۰٪، جای خالی کارکنان باید به جایی که در سال ۲۰۱۸ بود، زمانی که شهر آن استاندارد را داشت، پر شود.

کلی، که در ژانویه ۲۰۲۱ به شورای شهر پیوست، سه شنبه بعد به فاکس نیوز دیجیتال گفت که از پیشرفت هایی که در رسیدگی به این موضوع حاصل شده است، دلگرم است.

کلی گفت: “من از پیشرفتی که رئیس و مدیر شهری برای اطمینان از پاسخگویی به موقع به تماس های جامعه ما برای خدمات انجام می دهند، خوشحالم.” من مشتاقانه منتظر پیشرفت آنها در استخدام و حفظ و همچنین بحث های آینده هستم.”

خانواده مرد مقتول TX می گویند که سوروس دا به خواسته های آنها توجهی نکرد، با مظنونان معامله کرد: “کاملاً منزجر”

یک افسر پلیس در جریان بازی نیمه نهایی جام طلایی بین ایالات متحده و قطر در 29 ژوئیه 2021، در استادیوم Q2 در آستین، تگزاس به تماشا ایستاده است.

یک افسر پلیس در جریان بازی نیمه نهایی جام طلایی بین ایالات متحده و قطر در ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۱، در استادیوم Q2 در آستین، تگزاس به تماشا ایستاده است.
(Nick Tre. Smith/Icon Sportswire از طریق Getty Images)

پس از این جلسه، شهر آستین یک بیانیه مطبوعاتی طولانی منتشر کرد که در آن راه‌های رسیدگی به مشکلات کارکنان در مرکز ۹۱۱ و چالش‌هایی که این شهر در تامین نیروی انسانی با آن مواجه است را تشریح کرد.

در بیانیه آمده است: «شهر آستین در حال برنامه‌ریزی برای تعدیل حقوق و دستمزد بیشتر برای برخی از تماس گیرندگان و کارکنان پلیس ۹۱۱ است تا به کاهش دستمزد ناشی از افزایش اخیر دستمزد زندگی رسیدگی کند. “این تلاش ها، همراه با کمک هزینه ها و توسعه یک کمپین استخدام در سراسر شهر، از حفظ کارمندان موجود حمایت می کند و هدف آن کمک به پر کردن جای خالی کارکنان در مرکز تماس اضطراری اداره پلیس آستین است.”

پس از اینکه شورای شهر در آگوست ۲۰۲۰ به اتفاق آرا به کاهش حدود یک سوم بودجه بخش، که منجر به فرار گسترده افسران سوگند خورده شد، رای داد، اداره پلیس آستین نیز با کمبود کارکنان مواجه است که بر زمان پاسخگویی تاثیر می گذارد. شورا همچنین کلاس‌های کادت پلیس را لغو کرد که باعث شد APD قادر به پر کردن موقعیت‌های آزاد نباشد. در آن زمان، شهردار استیو آدلر و عضو شورا، گرگ کازار، بودجه کاهش یافته را به عنوان «تصور مجدد» بخش تبلیغ کردند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بودجه از آن زمان برای حفظ شهر مطابق با قانون ایالتی مصوب ۲۰۲۱ بازسازی شده است، اما چندین افسر در گذشته و حال به فاکس نیوز دیجیتال گفت در این ماه، مسائل مربوط به روحیه و کارکنان همچنان پابرجاست. در پایان ماه اوت، اداره پلیس ۲۵۷ پست افسر سوگند خورده خالی داشت.

پل بست از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.