ریکی مارتین حکم منع خشونت خانگی را در پورتوریکو اجرا کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به نظر می رسد ریکی مارتین در واقع “Livin’ La Vida Loca” باشد زیرا قاضی در پورتوریکو حکم منع برای او صادر کرده است.

مقامات روز جمعه پس از اینکه مارتین نتوانستند او را پیدا کنند، دستور منع خشونت خانگی را صادر کردند، تنها چند روز پس از آن که خواننده پورتوریکویی با شکایتی برای درخواست بیش از ۳ میلیون دلار توسط مدیر سابق خود مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

اکسل والنسیا، سخنگوی پلیس گفت که مقامات از محله ای مجلل در دورادو، جایی که خواننده در آن زندگی می کند، بازدید کردند تا دستور او را صادر کنند.

CAP D'ANTIBES، فرانسه - 26 مه: ریکی مارتین در مراسم amfAR Cannes Gala 2022 در هتل du Cap-Eden-Roc در تاریخ 26 مه 2022 در Cap d'Antibes، فرانسه، روی کارکنان اجرا می کند.  (عکس از Daniele Venturelli/amfAR/Getty Images)

CAP D’ANTIBES، فرانسه – ۲۶ مه: ریکی مارتین در مراسم amfAR Cannes Gala 2022 در هتل du Cap-Eden-Roc در تاریخ ۲۶ مه ۲۰۲۲ در Cap d’Antibes، فرانسه، روی کارکنان اجرا می کند. (عکس از Daniele Venturelli/amfAR/Getty Images)
(عکس از Daniele Venturelli/amfAR/Getty Images)

والنسیا گفت: «تا به حال پلیس نتوانسته او را پیدا کند.

مدیر سابق ریکی مارتین از ستاره ۳ میلیون دلاری با استناد به “ادعای پایان کار” شکایت کرد.

والنسیا طرفی را که درخواست منع توقیف کرده بود، معرفی نکرد. این سفارش از تماس مارتین، حضوری یا تلفنی با طرف مقابل جلوگیری می کند.

روزنامه پورتوریکو El Vocero گزارش داد که مارتین و حزب ناشناس برای مدت کوتاهی با هم قرار داشتند و بیان کردند که دو ماه پیش از هم جدا شدند.

مارتین و جوان یوسف، نقاش سوئدی، از سال ۲۰۱۷ ازدواج کرده اند.

ریکی مارتین در مصاحبه قبلی باربارا والترز، جایی که از او خواسته بود بیرون بیاید، احساس PTSD را فاش می کند.

به گفته این روزنامه، مارتین با جدایی موافقت نکرد و حداقل سه بار در حال پرسه زدن در نزدیکی خانه طرف مقابل دیده شده است.

ال ووکرو گزارش داد: “خواهان از امنیت خود می ترسد.”

پرونده - ریکی مارتین به محض ورود به اولین نمایش فیلم

پرونده – ریکی مارتین به محض ورود به اولین نمایش فیلم “الویس” در هفتاد و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم، کن، جنوب فرانسه، ۲۵ مه ۲۰۲۲، برای عکاسان ژست می گیرد. (عکس از Vianney Le Caer/Invision/AP File)
(عکس از Vianney Le Caer/Invision/AP File)

این حکم تا زمانی که یک قاضی در زمان بعدی جلسه ای برای تعیین اینکه آیا باید لغو شود یا خیر، به قوت خود باقی خواهد ماند.

والنسیا گفت که دستورات منع معمولاً حداقل برای یک ماه به قوت خود باقی می مانند.

ریکی مارتین می‌گوید: «بسیار غم‌انگیز» است که هموطن لاتینی را پشت سر دونالد ترامپ ببینم

دستور منع تعقیب آخرین مشکل حقوقی است که مارتین با آن مواجه شده است، زیرا مدیر سابق او، ربکا دراکر، هفته گذشته اعلام کرد که شکایتی را مطرح کرده و ادعا می کند که میلیون ها دلار کمیسیون پرداخت نشده به او بدهکار است.

ریکی مارتین در مراسم amfAR Cannes Gala 2022 در هتل du Cap-Eden-Roc در 26 مه 2022 در Cap d'Antibes، فرانسه به صورت زنده روی کارکنان اجرا می کند.  (عکس از Daniele Venturelli/amfAR/Getty Images)

ریکی مارتین در مراسم amfAR Cannes Gala 2022 در هتل du Cap-Eden-Roc در ۲۶ مه ۲۰۲۲ در Cap d’Antibes، فرانسه به صورت زنده روی کارکنان اجرا می کند. (عکس از Daniele Venturelli/amfAR/Getty Images)
(عکس از Daniele Venturelli/amfAR/Getty Images)

دراکر در یک شکایت حقوقی که در ۲۹ ژوئن ارائه شد، خواننده و ترانه سرای شناخته شده بین المللی را متهم به نقض “شبه” قرارداد کرد و به دنبال خسارت “بیش از ۳ میلیون دلار، مشروط به کشف و حسابداری، و به میزانی که در دادگاه ثابت شود” است. “

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دراکر بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ به‌عنوان «مدیر و مشاور ارشد» خواننده پورتوریکویی فعالیت می‌کرد، قبل از اینکه در سپتامبر ۲۰۲۰ به این سمت فراخوانده شد.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.